mgr Weronika Winnickamgr Weronika Winnicka - zdjęcie profilowe

mgr Weronika Winnicka

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Dodatkowo należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którego kodeks etyczny stosuje w pracy.

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz przygotowanie pedagogiczne. Doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Uniwersyteckim (wsparcie i konsultacje dla pacjentów przed operacją bariatryczną) oraz podczas pracy w szkole podstawowej i przedszkolu, a także w poradni zdrowia psychicznego Centrum Rehabilis.

W procesie terapeutycznym ważny jest dla mnie kontakt z pacjentem oraz stworzenie przestrzeni, w której można swobodnie dzielić się myślami i wspólnie budować lepsze rozumienie sytuacji emocjonalnej pacjenta. Dbam o budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i etyce zawodowej.

Cenię sobie ciągły rozwój i rozwijanie kompetencji zawodowych.

Pani Weronika to niesamowicie ciepła, ale również konkretna osoba. W gabinecie czuję się ważna i zaopiekowana, zawsze wychodzę z niego z nowymi pytaniami, które nakierowują mnie do przemyśleń i wyciągania wniosków. Od pierwszego spotkania poczułam, że mogę zaufać Pani Weronice. Serdecznie polecam!