Lekarze Psycholog

Coach, Psycholog

Gabinet Psychologiczny Initum
ul. Kwiska 5/7 p.426
Wrocław

Polecam pracę z tą psycholog. Pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnych objawów ciągłego napięcia i stresu. Dzięki pracy z nią odzyskałam spokój i panowanie nad swoim życiem. Nie wiem, co by się stało, gdybym nie podjęła tej pracy.
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
ul. Kościuszki 135
Wrocław

Do pani Doroty trafiłam z polecenia. Miałam depresję, nie radziłam sobie z prostymi problemami dnia codziennego, płakałam z byle powodu, byłam kłębkiem nerwów, do tego problemy ze snem.... Pani Dorota wzbudziła moje zaufanie angażując się i okazując prawdziwe zainteresowanie moimi problemami , otworzyłam się chyba pierwszy raz przed obcą w zasadzie osobą. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadziła nasze spotkania, tworząc komfortową wręcz intymną atmosferę. Jestem wdzięczna Pani Dorocie, że otworzyła ...
Opinia dodana przez: Iwona I.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoanalityk
                                       mgr Aleksandra Miszkurka

mgr Aleksandra Miszkurka

Psychoanalityk, Psycholog

Aleksandra Miszkurka Studio
ul. Ficowskiego 6
Warszawa

Pani Aleksandra jest bardzo empatyczną i przyjazną osobą. Nie czułam obaw by o czymkolwiek jej opowiedzieć. Bardzo "życiowo" pomocne spotkania.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Piotr Chaciński

mgr Piotr Chaciński

Piotr Chaciński psycholog
ul. Mickiewicza 4 p.115
Olsztyn

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.
Opinia dodana przez: Tomek
 Psycholog dziecięcy
                                       mgr Sylwia Powałko

mgr Sylwia Powałko

Psycholog dziecięcy, Psycholog

A wiec polecam w 100%. Fachowe podejście do sprawy. Co ważne potrafi słuchać i rozmawiać do "rzeczy" a nie zapamietane typowo z książki definicje. Tak wiec polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Kamil
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Monika Jackowska

mgr Monika Jackowska

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

Pani Monika zajmuje się moim dzieckiem cierpiącym na duże lęki od paru miesięcy. Widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu Oli i całej rodziny.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Terapeuta, Seksuolog

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Spotkania z panią to prawdziwa przyjemność, a problemy jakby same się rozwiązują. Pozdrawiam Patryk :)
Opinia dodana przez: Patryk
                                       mgr Łukasz Barycki

mgr Łukasz Barycki

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72
00-833 Warszawa

Trafiłem do Pana Łukasza po skierowaniu mnie prze psychiatrę z Inzpiro dr Wakarowa. Zawsze profesjonalnie przygotowany. Uważnie słucha. Cele, które sobie założyliśmy powoli zostają realizowane. Moje kontakty z bliskim bardzo się poprawiły. W sumie są dobre jak nigdy nie były. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Sebastian
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Milena Ryznar-Żak

mgr Milena Ryznar-Żak

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Bronowicki Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży 1
ul. Na Błonie 13d
Kraków

Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jestem zadowolona z konsultacji i porad dotyczących mojego dziecka. Psycholog umiejący słuchać i trafnie reagować na to co usłyszy. Uwagi Pani Doktor okazały się niezwykle trafne.
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       mgr Jacek Sędkiewicz

mgr Jacek Sędkiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Najlepsze co mogło zdarzyć się w moim życiu, to spotkać na swojej drodze doktora Jacka Sędkiewicza. Uważny, wnikliwy, wyjątkowy. Celnymi puentami trafia w sedno sprawy. Odwołując się do przykładów ze swojego życia potrafi rozśmieszyć do łez. Wynajduje cudowne, motywujące filmiki. Byłam na dnie rozpaczy po rozpadzie mojego toksycznego związku. Żadnej woli życia. Brzmi absurdalnie - jak można być w rozpaczy, kiedy w takiej sytuacji należałoby by się tylko cieszyć. Ale ...
{'id': 1828, 'name': u'Nowy Targ'} Psycholog
                                       mgr Aleksandra Kasztalska

mgr Aleksandra Kasztalska

Gabinet Aleksandra Kasztalska
Kowaniec 171a
34-400 Nowy Targ

Pani Aleksando dziękuję. Wreszcie ktoś był mi w stanie pomóc. Tyle lat musiałam czekać. Gorąco polecam panią psycholog.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog kliniczny
                                       mgr Katarzyna  Regent - Nguyen

mgr Katarzyna Regent - Nguyen

Psycholog kliniczny

Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka
Wiejska 20/136, V piętro
Warszawa

Najlepsza w Warszawie, już tyle razy próbowałam ale po raz pierwszy ktoś ewidentnie rozumie doskonale co mówię, pomaga szukać rozwiązań, chce pomóc
Opinia dodana przez: Dorota
                                       mgr Julia Otto

mgr Julia Otto

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej PsychEnigma
Al. Jerozolimskie 11/19 lok.75
Warszawa

Polecam Panią Julię Otto jako naprawdę bardzo dobrego psychologa i terapeutę. To niezwykle uważna i słuchająca terapeutka, która nigdy nie podaje nic gotowego na tacy. W trakcie naszych sesji to ja sam dzięki jej pomocy dochodziłem do ważnych dla mnie wniosków. Dziękuję Pani Julio raz jeszcze.
Opinia dodana przez: Dariusz
                                       mgr Anna Bus

mgr Anna Bus

Gabinet Psychoterapii
Cynamonowa 19/337
Warszawa

Jestem bardzo zadowolony ze spotkań coachingowych z p. Anną. Potrafi fachowo sprawić, że dochodzi się do wniosków, które nie były wcześniej wyraźne czy nawet dostępne. Polecam każdemu, kto chce lepiej wykorzystać i uporządkować posiadane zasoby.
Opinia dodana przez: Rafał
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Psycholog
                                       mgr Agata Orzechowska

mgr Agata Orzechowska

Pracownia Duszy i Ciała
Krakowska 1/3
Bytom

Słucha. Obserwuje. Komentuje ( bez ogródek ). Czasem zażartuje, chociaż cześciej wsadza kij w mrowisko - tylko po to by otworzyć oczy rozmówcy. Nie mówi JAK żyć...ale tłumaczy, że można żyć lepiej. Polecam i pozdrawiam
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 19042, 'name': u'August\xf3w'} Logopeda dziecięcy
                                       mgr Elżbieta Chilicka

mgr Elżbieta Chilicka

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka "Piotruś Pan" Elżbieta Chilicka
ul. Wypusty 1
Augustów

Pod opiekę Pani Elżbiety Chilickiej mój synek trafił ponad rok temu ,był dzieckiem nie mówiącym chociaż miał już pięć lat.Diagnozowany był pod kątem afazji jednakże kompleksowe badania wykazały opóźniony rozwój mowy.Już na samym początku terapii okazało się że Pani Chilicka ma wspaniałe podejście do dzieci i jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.Jest również psychologiem co uważam za ogromny plus dla jej małych pacjentów.Do każdego dziecka i jego problemu podchodzi indywidualnie.Tak ...
Opinia dodana przez: Lucyna K
                                       mgr Sebastian Maciejewski

mgr Sebastian Maciejewski

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)
{'id': 3216, 'name': u'Wielu\u0144'} Psycholog
                                       mgr Aleksandra Bielawska-Mostowa

mgr Aleksandra Bielawska-Mostowa

Aleksandra Bielawska-Mostowa
ul. Wojska Polskiego 2
Wieluń

Polecam, Pani psycholog bardzo sympatyczna i fachowa. Od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie co za tym idzie nie czułem się nieswojo a wręcz Pani doktor stworzyła domową atmosferę.
Opinia dodana przez: tomek
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Karolina Probosz

mgr Karolina Probosz

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kraków

Pani Psycholog jest profesjonalna, rzetelna i od razu odpowiada mailowo na pomoc pacjenta. Do tego ma duże umiejętności psychoanalityczne potrzebne do pracy z pacjentem. Daje mu często światełko w ciemnym tunelu. Należy podkreślić, że jako profesjonalista wykłada na UJ, pracuje w ośrodkach wsparcia studentów AGH oraz ASP w Krakowie. Pani Doktor nie ogranicza czasu z pacjentem do spotkania z tzw. palcem na zegarku i potrafi wysłuchać wszystkich problemów pacjenta i ...
Opinia dodana przez: Alek
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Psycholog
                                       mgr Adam Mojżesz

mgr Adam Mojżesz

Mental Pracownia Psychologiczna
PL. BOLESŁAWA CHROBREGO 1
Bielsko-Biała

Pan Adam jest bardzo dobrym psychologiem, który sumiennie pomaga mi w moim problemie. Nie sprawił, żebym poczuła się osądzona lub niekomfortowo, ani że mój problem był moją winą (w przeciwieństwie do moich wcześniejszych prób znalezienia psychologa). Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy z nerwicą i depresją.
Opinia dodana przez: Katarzyna