Lekarze Psycholog

mgr Aleksandra Stanek

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania
ul. Jackowskiego 38/3
Poznań

Pani Ola to wspaniała osoba. Ciepła, sympatyczna, empatyczna a przy tym bardzo profesjonalna. Polecam jako coacha i psychologa. Chodziłam do Pani Oli kilka lat temu, pomagała mi wówczas uporać się z niską samooceną oraz stresem. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i tematów, a po rozmowie z Nią czułam się naładowana pozytywną energią. Przygotowała mnie także na rozmowy w sprawie pracy, efekty były świetne.
Opinia dodana przez: Sandra
{'id': 4385, 'name': u'Legnica'} Psycholog
                                       mgr Beata Szejna-Pęcikiewicz

mgr Beata Szejna-Pęcikiewicz

Psycholog

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

Empatia, sposób tłumaczenia problemów, urok osobisty, kompetencje. Cóż dodać , szkoda, że nie ma więcej takich psychologów....
Opinia dodana przez: Waldemar
{'id': 270, 'name': u'Sieradz'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Ewa Bienert

mgr Ewa Bienert

Psycholog dziecięcy, Psycholog kliniczny

Prywatna Praktyka Psychologiczno-Psychoterapeutyczna
Łódź
Sieradz

Trafiłam do pani doktor bo po wypadku nie moglam sobie poradzić ze strachem, nie mogłam jeździć autem, spać, jeść, wszystkiego sie bałam, ciągle myślałam o tym co sie stało chociaz starałam sie uciekać od tych mysli, śniły mi się koszmary. U pani Ewy już na pierwszym spotkaniu robilysmy takie ćwiczenia które mi pomogły, trochę tez mi pani Ewa wytlumaczyła to wszystko, zaczełam myslec inaczej, a po kilku spotkaniach wsiadłam do ...
Opinia dodana przez: Ela
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Terapeuta
                                       mgr Paweł Bednarczyk

mgr Paweł Bednarczyk

Terapeuta, Pomoc psychologiczna

Paweł Może Pomóc
ul. Szlak 8 A
Kraków

Godny polecenia specjalista. Widać że zna się na rzeczy i wie jak pomoc ludziom w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać drugiego człowieka, znaleźć przyczynę rozterki i jej zaradzić a przy tym rozmowa z Panem Pawłem przebiega w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polegam gorąco!
Opinia dodana przez: Asia
                                       mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

03-294 Warszawa

Polecam goraco Pania Marte. Opinie wystawiam nieco z opoznieniem, gdyz na terapie do p. Marty uczeszczalam w ubieglym roku, jednak jej pozytywne efekty trwaja do dzis. Pani Marta jest bardzo cierpliwa, starannie przygotowywuje sie do spotkan, zleca rowniez niekiedy prace domowe - praktyczne. Jest ciepla osoba oraz zawsze bardzo zaangazowana w sprawe, z ktora pacjent / klient sie zglasza. Od Pani Marty bije pozytywna energia. Dzialanie Pani Mart jest ukierunkowane, ...
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Terapeuta
                                       mgr Katarzyna Fiszer

mgr Katarzyna Fiszer

Terapeuta, Psycholog

Psychoporadnia
ul. Sienkiewicza 85/87, pok. 12.11
90-437 Łódź

Ja do Pani Kasi trafiłem po wypadku komunikacyjnym. Miałem problemy ze snem,stany leku ale już zapomniałem o tym dzięki Pani Kasi. Dzięki rozmowa szybko wszystko ustalo. Profesjonalne podejście, no i bardzo sympatyczna jest Pani terapeuta:-) Dziękuję i polecam
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Seksuolog

Drewnowska 49/19
90-437 Łódź

Wreszcie widzę świat w kolorowych barwach. Długo na to czekałam. Niestety - po odejściu partnera wszystko runęło- pojawiła się niechęć do życia, strach, żal do siebie i świata... nie spałam, nie jadłam. Jak mnie ktoś zmusił do jedzenia - wymiotowałam. Siostra siła zawiozła mnie na terapie do Pani Karoliny do Kliniki Gutkowska. Płacz na terapii, płacz po powrocie do domu , brak wiary, ale chodziłam. Po kilku wizytach zaczęłam odczuwa ...
Opinia dodana przez: joka
                                       mgr Gabriela Maligłówka

mgr Gabriela Maligłówka

03-294 Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!
                                       dr Wojciech Wypler

dr Wojciech Wypler

Centrum Medyczne Przy Parku
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
Warszawa

Rok temu byłam u doktora w sprawie problemów z córką. Pan doktor bardzo sympatyczny, ze szczegółami mi wszystko wyjaśnił. Wizyta bez pośpiechu i z sukcesem bo dzieki tej jednej rozmowie z panem doktorem dużo łatwiej mi się z córką porozumieć
Opinia dodana przez: Dominika
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Terapeuta
                                       lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Internista

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Łódź

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.
Opinia dodana przez: Izabella
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Psycholog
                                       mgr Agnieszka Nowogrodzka

mgr Agnieszka Nowogrodzka

Pracownia Psychologiczna Żagle
ul. Kochanowskiego 17a
Poznań

Polecam gorąco, bardzo pomogła mojej córce w okresie dojrzewania ( kłopoty z akceptacją, zaburzenia odżywiania, problemy z nauką). Pomimo oporów córki przed wizytą u psychologa dotarła do niej i przeprowadziła przez ten trudny czas całą naszą rodzinę. Dziś córka jest pewna siebie, asertywna i radzi sobie sama z większością problemów. Najlepsza inwestycja jaką poczyniłam ;)
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Aleksandra Krzywińska

mgr Aleksandra Krzywińska

Pracownia Psychologiczna Relacje
Dworska 8/10
31-535 Kraków

Ciężko było mi pójść do psychologa... Ja- facet z sukcesami zawodowymi, dobrze sytuowany, niby nic mi nie dolega, a jednak czegoś brakuje... Z wielkimi oporami szedłem na pierwszą wizytę. Potem okazało się, że wskazana jest psychoterapia. Przyznam, nie było mi łatwo. Ale od samego początku czułem, że nie jestem sam i że moje, nie zawsze dobre poczynania, nie są negatywnie oceniane, tylko że przyglądamy się im aby zrozumieć. Teraz po ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psycholog
                                       mgr Mirela Zięcina

mgr Mirela Zięcina

Psycholog

Donum Animo Strefa Terapii i Rozwoju
Panewnicka 5
40-709 Katowice

Polecam Panią Mirelę w kwestii problemów życiowych. Trudno było się zebrać i wybrać ale cieszę się, że znalazłem kogoś kto pomaga mi poskładać to wszystko co się po rozwalało. Myślałem, że tylko wpadnę się wygadać ale teraz już wiem, że nie ma tak szybko. Złamanie stereotypów, które mialem odnośnie psychologów to pierwsze i ważne co się stało bo miałem inny obraz tego wszystkiego. Sympatycznie, przyjemnie i swojsko.
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Seksuolog
                                       mgr Lena Frankowska

mgr Lena Frankowska

Gabinet psychologiczny
Widna, boczna Armii Krajowej, 50-543
Wrocław

Serdecznie polecamy Panią Lenę jako kompetentną specjalistkę od problemów sercowych. Jestesmy zadowoleni ze spotkań, wiele nam wyjasniły, kłotnie ucichły. Dziekujemy
Opinia dodana przez: Bartek i Jagna
                                       mgr Paulina Burzyk

mgr Paulina Burzyk

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72
00-833 Warszawa

Bardzo mila, sympatyczna, rozumiala i ma swietne poczucie humoru. Terapia zrobila swoje. Jestem inna osoba teraz. Zakochalem sie w zyciu. Nie da sie nic zlego powiedziec. Goraco polecam.
Opinia dodana przez: Tomek Kurzalewski
{'id': 27316, 'name': u'Sopot'} Psycholog
                                       mgr Monika Świerczyńska

mgr Monika Świerczyńska

W4oczy gabinet psychoterapii Monika Świerczyńska
ul. Kraszewskiego 21
Sopot

Cudowny Człowiek i wspaniały terapeuta. Dzięki Pani Monice moje życie wraca powoli do normy. Mądra, wyrozumiała, dobra osoba, która jest skupiona na pacjencie.
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

Węgłowska-Rzepa Krystyna Psychoterapia Psychoedukacja Szkolenia SENS
Boczna 12/213
Wrocław

Polecam współpracę z Panią Doktor :) Przez otwartość i życzliwość w podejściu od pierwszego spotkania złapałam z nią kontakt, a dobre samopoczucie to podstawa do dalszej pracy. Pani Doktor prawdziwie interesuje się problemami pacjenta, jest empatyczna, cierpliwa, szczera. Świetny terapeuta i wielki człowiek :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Seksuolog
                                       mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

03-294 Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Terapeuta, Pomoc psychologiczna

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Już 3 m-ce terapia u p.Ilony pomaga mi opanować mój problem z nerwicą. Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość do mnie zwłaszcza kiedy ja już sama jestem sobą zmęczona. Dziękuję i mam nadzieję, że pani przezczyta mój wpis :-] Kasia
                                       mgr Beata Krzyżyńska

mgr Beata Krzyżyńska

Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny
Wojciecha Górskiego 1/36
Warszawa

Miesiąc temu zakończyłam półtoraroczną terapię. Cieszę się że trafiłam do p. Beaty, bardzo szybko poczułam nić porozumienia i nie czułam oporów przed otwarciem się. Przez cały okres terapii czułam się bardzo bezpiecznie, bardzo zaopiekowana, zawsze wysłuchana - po prostu że jestem dla Niej ważna. Pani Beata jest bardzo zaangażowana i profesjonalna, a poza tym bardzo ciepła i życzliwa. Czuję dużą wdzięczność za to, że na Nią trafiłam. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Justyna