Lekarze Psychoterapeuta Wrocław

Monika Miozga-Wójcik

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Gabinet psychologiczny
Wrocław

Bardzo dobry psychoterapeuta. Przez rok uczestniczyłem w terapii i wszystko sobie w życiu poukładałem.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Seksuolog
                                       mgr Lena Myśliwek

mgr Lena Myśliwek

Seksuolog, Psycholog

Gabinet psychoterapii online
Online
Wrocław

Polecam Panią Lenę. Spotkania bardzo mi pomogły poukładać sobie w głowie, popatrzeć na swoje zycie z nowej, swiezej perspektywy. Polecam
Opinia dodana przez: Tomek

mgr Dagmara Woja

Gabinet Psychoterapii Dagmara Woja
ul. Podwale 37/38
50-040 Wrocław

Bardzo dobry psycholog. Pomogła mi wyjść z depresji. Pokazała gdzie w moim życiu popełniłem błędy i jak je mam rozwiązać. Zna się na tym co robi.
Opinia dodana przez: Kacper

mgr Agnieszka Grabarczyk

Ośrodek psychoterapii Promente
Boczna 15/2
50-502 Wrocław

Moim zdaniem wizyta u psychologa może pomóc w rozwiązaniu problemu i dzięki temu mozna inaczej spojrzeć na świat. Dla mnie juz nie jest tak smutno i beznadziejnie. Zobaczyłam, że można się cieszyć życiem.
Opinia dodana przez: Kasia

Małgorzata Osipczuk

Gabinet Psychoterapii Systemowej par i indywidualnej
Białowieska 26A/10 Wrocław
Wrocław

Dobrze się czuliśmy z mężem na tych sesjach, bardzo ładowały nas do zmian. Wbrew oczekiwaniom, poza czasem łzami, było dużo uśmiechu, żartu. Wystarczyło kilka miesięcy, idziemy naprzód już sami. Zawsze każdemu polecam! Bardzo pani Małgorzacie zaufaliśmy. Warto!

mgr Edyta Wierzbicka

Kwiska 5/7 lok. 1
54-203 Wrocław

Polecam wszystkim, którzy potrzebują tego typu pomocy. Pni Edyta "postawiła mnie na nogi".

mgr Katarzyna Fura

Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER - ego
Gajowicka 164/1
53-150 Wrocław

Osoba kompetentna, bardzo dobre podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i zrozumienie.

mgr Anna Leśniewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Biomed Neurotechnologie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. J.
Aleja Armii Krajowej 2/7
50-541 Wrocław

Jestem w terapii u tej Pani, mam za sobą sporo przejść, teraz mogę powiedzieć, że gdyby nie psychoterapia w której jestem byłabym już dawno pewnie na dnie. Dziękuję.

Magdalena Dąbrowska

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Swojczycka 113A
51-502 Wrocław

Pełny profesjonalizm, a przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki niemu jestem szczęśliwy, odzyskałem rodzinę, a to największy skarb jaki mam !!!

mgr Marta Deutschman

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
Pawia 40i/2a
52-235 Wrocław

Bardzo dobra psychoteraputka we Wrocławiu. Mam porównanie, bo to moja 3cia próba terapii i jestem zadowolony. Czuję, że gdzieś to zmierza. Poza tym gabinet przy ul. Pawiej w cichym i ustronnym miejscu na końcu ślepej uliczki, co dla mnie jako osoby publicznej ma znaczenie. Wystrój mógłby być lepszy ale ogólnie jest przyjemnie i komfortowo. Polecam!
Opinia dodana przez: M.S.

mgr Małgorzata Butyńska

Klinika Zdrowego Umysłu
ul. Stalowa 92a/6
Wrocław

Bardzo ciepła i cierpliwy przy tym kompetentna. Potrafi słuchać i mówi po ludzku, mam do niej 100%zaufania. Polecam
Opinia dodana przez: Jacek

mgr Joanna Kupczak

Psychoanalityk, Psycholog

Joanna Kupczak
Wrocław

Kontakt z Panią Kupczak bardzo mnie satysfakcjonował. Rzeczowo przedstawiła warunki współpracy, była miła. Ustaliliśmy razem zasady, które na początku wydawały mi się bardzo ostre, ale z czasem dały mi jasność kontaktu i - czym się zdziwiłem - poczucie bezpieczeństwa.\ bardzo mi pomogła.

Aleksandra Klimko-Bem

Centrum Psychoterapii Via Psyche
Boczna 12
50-502 Wrocław

bardzo dobra psycholog i terapeutka. fachowa, rzetelna i przygotowna do spotkania. wizyty z nią okazały się bardzo pomocne, bo ona po prostu potrafi słuchać. dzieki niej zrozumiałem z czego pochodzą moje problemy i teraz już ich nie ma. tomasz s.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychoterapeuta
                                       mgr Małgorzata Makarczuk-Kłos

mgr Małgorzata Makarczuk-Kłos

Gabinet Psychoterapii i Kształcenia Praktycznego
pl. Nowy Targ 28, pok 106 Ip
50-141 Wrocław

Bardzo mądry człowiek. I odważny. Nie będzie Ci mówiła rzeczy, które chcesz usłyszeć tylko po to, żeby podtrzymywać relację terapeutyczną. Powie Ci to, co potrzebujesz wiedzieć, żebyś mogła/mógł iść do przodu. Obok mojej mamy jest drugą kobietą, której ufam w 100 procentach. W kategorii "tłumaczenie choroby i leczenia" dałam tylko 4 gwiazdki, bo nie uwierzylibyście, że jest prawdziwa, gdyby wszędzie miała 5.
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Agnieszka Pasternak

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

Pani Agnieszka Pasternak jest według mnie bardzo dobrym terapeutą i osobą, która słucha i pomaga zadając właściwe pytania. Ja polecam- mi pomogła, lepiej rozumiem siebie i wyraźnie zmieniłam swoje życie.

Katarzyna Popławska-Nawara

Gabinet Leczenia Bólu i Akupunktury
Wita Stwosza 28 pokój 200
Wrocław

Polecam, kompetenta osoba a przy tym miła. Mało mówi, raczej słucha.

dr n. med. Magdalena Ciałkowska-Kuźmińska

Seksuolog, Psychoterapeuta

różne lokalizacje
Wrocław

Pani doktor naprawdę słucha, patrzy na problem z różnych stron, a poza tym człowiek nie czuje sie skrępowany tym, że płacze. Po wizytach u pani doktor świat nabiera innych kolorów. Polecam!
Opinia dodana przez: Magda1

mgr Grażyna Kącka

Centrum Pomocy Psychoterapeutycznej Lecznica Dusz
Wrocław

Bardzo polecam. Chodziłam na terapię do Pani Grażyny prawie 2 lata za każdym razem była uprzejma i profesjonalna i przede wszystkim bardzo mi pomogła
Opinia dodana przez: Emilka

Marta Kaczmarek

ABA Gabinet Psychoterapii
Kościuszki 112/18
50-441 Wrocław

Parę słów po zakończonej terapii dla tych, którzy jeszcze się wahają i przede wszystkim dla mojej wspaniałej terapeutki p. Marty Kaczmarek Podjęcie decyzji o szukaniu fachowej pomocy to jedno, ale spotkanie terapeuty, który wyruszy z nami w tę podróż to … los na loterii… Kiedy pierwszy raz przekroczyłam próg gabinetu pani Marty, pomyślałam: Co ja tu robię ? Uciekać ? Szybko jednak poczułam, że jestem zauważona, mogę poczuć się komfortowo, ...
Opinia dodana przez: Marta

mgr Agnieszka Pasternak

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

Praca z Panią Agnieszką jest ciekawa, pozwala zrozumieć samego siebie, daje wiele możliwości, aby poprzez rozmowę i wzajemną interakcję, dotrzeć do obszarów często niedostępnych i równocześnie ważnych dla pacjenta
Opinia dodana przez: Pavko