Lekarze Pulmonolog

lekarz Agata Kalicka

88-200 Radziejów

Jestem bardzo pozytywnie zadowolony i z przyjemnością polecam wizytę u Pani doktor. Mało jest lekarzy z tzw. powołania a Pani Agata lubi swoją pracę, jest miła i kompetentna. Daję szóstkę!
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Grażyna Dyczek-Wejster

Internista, Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Zdrowie" mgr Maria Grygierzec
ulica Traugutta 18A
43-502 Czechowice-Dziedzice

Życzę każdemu choremu aby trafił pod "anielskie skrzydła" Pani Doktor Dyczek. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do chorego- nikt nie miałby problemu z zaufaniem do służby zdrowia. Lekarz z powołania!!!Dziękuję Pani Doktor:)

lekarz Emil Antoszek

Pulmonolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "Przy Alei"
Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1A
48-340 Głuchołazy

Dziękuje, że trafiłam na takiego lekarza specjalisty, lekarz z powołania! Polecam jedyny najlepszy lekarz, który po 9 miesiącach jako jedyny mnie zdiagnozował, człowiek encyklopedia wszystko wytłumaczył i dzięki panu doktorowi zapomniałam co to jest choroba! Takich lekarzy to ze świecą szukać! Najlepszy!!!
Opinia dodana przez: Alicja
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Pulmonolog
                                       lek. med. Beata Kędracka

lek. med. Beata Kędracka

Gabinet PulmoMED.pl
ul. Piastowska 31/2
Wrocław

Bardzo rzetelny lekarz. Byłam z 7-letnią córką po raz pierwszy i zdecydowanie, jeśli zajdzie potrzeba, zgłosimy się ponownie. Cały wywiad w związku z chorobą był długi, ale dzięki temu wszystko było wzięte pod uwagę. Czułam, że Pani doktor interesuje się przypadkiem. Uspokoiła co do stanu płuc córki. Przypadek nie był łatwy, bo ostatecznie okazało się, że córka złapała atypową bakterię, co też pani doktor sugerowała. Poświęciła nam naprawdę sporo czasu ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Bożena Chamerska

Beskidzka 6
25-550 Kielce

Trafiłam do Pani doktor ponad rok temu. mój teraz dwuletni synek cały czas chorował.Zaczęło się od infekcji gardła a później co trochę było zapalenie oskrzeli. Ciągle antybiotyki... A już po pierwszej wizycie u niej i radykalnej zmianie leków - koniec z antybiotykiem - synek przestał chorować! i od marca ubiegłego roku jest zdrowy! kiedy tylko coś mnie niepokoiło dzwoniłam a Pani doktor zawsze poradziła mi co zrobic. nie kazała od ...

lekarz Barbara Frankowska

Pulmonolog, Internista

Prywatny Gabinet Lekarski
Basztowa 25 lok. 10
58-316 Wałbrzych

Bardzo dobra lekarka, w sposób miły, kompetentnie tłumaczy aspekty choroby oraz fachowo omawia sposób leczenia.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Wanda Setto

Szpital Specjalistyczny
Prabuty

Dziękuję ,że pośród na ogół wszechobecnej bezduszności Pani Doktor nie dała się '' zwariować". Lekarz nie tylko godny polecenia , ale mogący służyć innym za wzór do naśladowania.

dr n. med. Grzegorz Gąszczyk

Medicta
58-500

Super człowiek i fantastyczny lekarz. Profesjonalista przez duże P. Polecam wszystkim, którzy się miotają w sytuacjach kiedy dziecko zaczyna chorować. Opanowanie i racjonalizm doktora działają nie tylko na dziecko ale i rodzica.
Opinia dodana przez: Jacek

Piotr Marciniak

Internista, Pulmonolog

109 Szpital Wojskowy
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, pan Marciniak zadaje masę pytań odnośnie choroby i każdy szczegół ma dla niego znaczenie ;) 100% kompetencji, poświęconego czasu, tłumaczenia choroby. Polecam każdemu z problemami pulmonologicznymi. Po wyjściu miałam wrażenie, że nie zostałam z moim problemem sama. Dziękuję i bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bogusława Cimoszko

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani doktor Bogusia jest wyjątkowa w indywidualnym podejściu do leczonego dziecka;diagnozy i leczenie zawsze w 100%trafne(córkę leczę u Pani Doktor od 9 lat).

lekarz Grażyna Danek

Gryfitów 5 lok. 25
72-200 Nowogard

bardzo miła pani,zna się na rzeczy i umie podejść do dziecka sam jak byłem dzieckiem to leczyłem się u tej pani i z własnym dzieckiem też chodzę polecam na 100%
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Leszek Danecki

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ"SANA-MED"s.c
Buchowieckiego 15a
32-300 Olkusz

Pomógł zdiagnozować poważną chorobę mojego wnuka. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przemiły sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam!
Opinia dodana przez: Eleonora

dr Mariola Grzesiak-Meisler

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
52-336 Wrocław

Pani Doktor słucha z uwagą, patrzy na pacjenta całościowo, pyta o inne dolegliwości, nie lekceważy żadnych pytań, ma indywidualne podejście do pacjenta. Na wizycie miałam pewność ze jest to specjalista, posiada ogromną wiedzę przy tym jest miła, uprzejma, poświęca tyle czasu ile trzeba. Bada dokładnie, wykonuje spirometrie na miejscu. Polecam Panią Doktor w 100%.
Opinia dodana przez: Ilka

lekarz Teresa Izbicka-Bziom

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Władysława Łokietka 68
16-400 Suwałki

Pani Doktor uratowała mi życie. Od pięciu lat jestem pod Jej opieką . To lekarz z powołaniem. Profesjonalizm, kompetencja, empatia to cechy, które Ją wyróżniają. Ufam Jej bezgranicznie.
Opinia dodana przez: Celina

lekarz Teresa Kaczmarska

Kościuszki 18
33-200 Dąbrowa Tarnowska

świetna pani doktor indywidualne podejscie do pacjenta skuteczna i bardzo życzliwa . serdecznie polecam
Opinia dodana przez: aga

lekarz Diana Zygadło

Pulmonolog, Internista

Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc Otwock
ul. Reymonta 83/91
Otwock

Pani doktor Diana Zygadło to specjalista najwyższej klasy , kobieta o ogromnej empatii dla drugiego człowieka . Kompetentna , jasno i w prostym języku zrozumiałym nawet dla starszych osób tłumaczy z cierpliwością wszystko co związane jest z chorobą i leczeniem . Moje serdeczne podziękowania dla Pani doktor za diagnostykę i pochylenie się szczegółowe nad moim przypadkiem chorobowym . Bardzo, bardzo dziękuje Pani doktor .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jan Choromański

Pulmonolog

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Jestem pełna podziwu, że tacy lekarze jeszcze istnieją nie można wyrazić słowami jaką mam wdzięczność do Pana doktora Jana Choromańskiego, który zrobił dla mojego męża wszystko aby zapewnić mu szybką pomoc w jego chorobie. Ma wspaniałe podejście do pacjentów rozładowując ich obawy, stres zaufaniem i poczuciem humoru a jednocześnie bardzo wrażliwym i uczynnym człowiekiem. Jesteśmy z mężem pod ogromnym wrażeniem jego kompetencji i wrażliwość na ludzkie nieszczęście. Lekarz z powołania ...
Opinia dodana przez: Beata
Lekarz wnikliwie analizujący przedstawioną dokumentację leczenia, cierpliwy życzliwie nastawiony do pacjenta. Trafiłam do szpitala na badanie, wyszłam po leczeniu nieprawidłowości stwierdzonych w wyniku badania.

lekarz Lech Piotrowski

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

Pan dr Piotrowski to jedyny lekarz w Stargardzie któremu można zaufać w 100% Odpowiada na każde pytanie i robi to w taki sposób że każdy rodzic zrozumie,super podejście do dzieci i rodziców, zawsze odbiera telefon i nigdy się nie spóźnia a najważniejsze jest to że naprawdę ratuje życie.Polecam tego lekarza z całego serca :)

lekarz Alicja Dziemianko

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

Pani doktor jest kochanym człowiekiem znam ją już tyle lat do rany przyłożyć :*
Opinia dodana przez: kasiek77