dr hab. n. med. Radosław Gawlik

Alergolog

2,9

Bardzo nieeeeeeeeeeeeeemiły!!!! Robi z pacjentami co chce raz się uśmiecha a raz miesza ich z błotem.

bardzo dobry lekarz, leczę się już u niego 12 lat i jak wcześniej korzystałam z pomocy innych alegrologów Pan Gawlik okazała się strzałą w dziesiątkę:) POLECAM

Wystarczyła mi tylko jedna wizyta u tego pana doktora i więcej moja noga nie postawi u progu jego gabinetu! Gbur jakich mało! Nie dość, że opryskliwy to bezczelny! Byłam już u wielu alergologów ale na tak małostkowego i nie sympatycznego jeszcze nie trafiłam. Wizyta trwała aż 5min, będąc nowym pacjentem pana doktora wywiad była przeprowadzony żenująco. Nie zapytał o nic kompletnie, jak długo się leczę, jakie mam przeważnie objawy, po prostu nic. Szybko, szybko i do widzenia. Nawet nie zbadał mnie.....Zapytał się tylko jak się czuje, na co jestem uczulona, i czy takie leki mi wystarczą.... Byłam i jestem nadal w ogromnym szoku!

trochę więcej zainteresowania okazuje na wizycie prywatnej /80 zł/ za chwilę rozmowy gabinet jak u felczera na wizycie publicznej niesymaptyczny byle odfajkować pacjenta znikome zainteresowanie problemem zawsze sugeruje wizytę prywatną

Lekarz dobry aczkolwiek czasem pozostawia wiele do życzenia, nie odpowiada czasami na moje pytania, zupełnie tak jakbym mówiła to do siebie a nie do niego. Casami jest miły i uprzejmy, czasami gburowaty. Długo chodzę już na wizyty i czasami zachowuje się tak jakby ludzi miał gdzieś.

koszt wizyty: 70 km + 4 godziny zmarnowanego czasu. Pierwsze wizyta publiczna, wcześniej prywatna. Czułem, jakbym był u różnych lekarzy. Wcześniej miły uprzejmy, teraz cham i gbur. NIE POLECAM!!! ZDECYDOWANIE NIE !!!!!

Odczulam sie już drugi rok w sezonie pylenia jest zdecydowna poprawa (ale układ immunologiczny nie u kazdego chorego tak dobrze reaguje, u starszych nie jest tak plastyczny ale spróbować warto). Kompetentny lekarz który pytany o dolegliwości nie związane z alergia nie pozostaje obojętny

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM LECZĘ SIĘ U PANA DOKTORA JUŻ KILKA LAT I JEST ZECYOWANA POPRAWA< POZA TYM NIGDY NIE ODMAWIA POMOCY I NAPRAWDE MOŻNA NA NIEGO LICZYĆ W 100% POLECAM!!!!!!!!!

Dziwią mnie opinie powyzej zwłaszcza, że chodze rowniez do tego lekarza od 5 lat, jestem bardzo zadowolona, jest dobrym fachowcem, o czym chyba swiadcza kolejki na wizyte.

Chodzę do tego pana długi okres czasu. I zamiast być lepiej jest coraz gorzej. Nie stara się zmienić lekarstw które mi nie pomagają. Nie przyjmuje do wiadomości sugestii innych lekarzy. Wydaje się być kompetentny aczkolwiek wiedzy medycznej ma bardzo mało. Stanowczo nie polecam!!