lekarz Radosław Klempous

Chirurg dziecięcy

Bardzo dobry lekarz, miły znający się na rzeczy. Poleciła nam go koleżanka i to był dobry wybór. Bardzo dobrze wyposażona przychodnia Medix !!! a to duży plus. Polecam - mama Kubusia

Cieszę się, że tak szybko otrzymaliśmy pomoc. Doktor ma spore doświadczenie i szybko potrafi ocenić stan zdrowia dziecka oraz zdiagnozować dolegliwość, jaka mu dokucza.

dobry chirurg, potrafi szybko postawić diagnozę i naprawdę pomóc. Ma doświadczenie w tej pracy i życzliwie traktuje pacjenta.

bardzo miła i profesjonalna obsługa. Doktor bardzo troszczy się o dziecko i słucha spokojnie informacji od rodzica. Osobiście polecam

Wyjątkowo dobry specjalista. Leczy " duszę i ciało". Pełne zaangażowanie, fachowość. Moim zdaniem najlepszy specjalista chirurgii dziecięcej we Wrocławiu.

Doktor Klempous pomógł nam , chodziło o złamany obojczyk córki, wrażenia po wizycie bardzo dobre, wszytko wykonane perfekcyjnie. Panie w recepcji Medixu i klinika również najwyższych lotów.

Pan Radosław Klempous mimo mlodego wieku zna sie na swoim fachu, widac ze chce pomagac chorym. Uratowal zdrowie mojego synka i jestem mu za to bardzo wdzieczna :) Znakomity lekarz ;)

Polecam Pana doktora ,profesjonalne podejście do pacjenta , interesował się nami po po zabiegu i pytał jak się dziecko czuje. Dawno nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta.

Nigdy wcześnij nie spotkałam się z tak dobrym fachowcem. Zawsze szybka reakcja w chwili zagrożenia - doktor wzbudza ogromne zaufanie .pozdrawiamy serdecznie i życzymy tylko wyzdrowień pacjentów

Szalenie miły, profesjonalny, zapewnia najlepszą opiekę i pomoc, dodaje sił i otuchy do walki z problemami. Serdecznie polecam.