lekarz Rafał Białek

1,9
1,2
1,9
1,3

Nigdy przenigdy nie wystawiłam żadnemu lekarzowi oceny z samych 1! Bo to jest niemożliwe, zawsze znajdzie się jakiś plus, uprzejme zachowanie czy dobry kontakt z pacjentem. Zawsze tak myślałam. Dopóki nie poznałam Pana Białka (nie będę go nazywać lekarzem, bo nim po prostu nie jest- lekarz leczy a ta osoba siedzi w gabinecie). Ja cały czas się zastanawiam czy Pan Białek udaje czy naprawdę ma taką ogromną niewiedzę? To przykre poniekąd uświadomić sobie, że medycynę może skończyć osoba bez najmniejszej wiedzy ze znajomości biologii czy anatomii. Proszę mi uwierzyć, że ja cały czas zachodzę w głowę co kieruje Panem Białkiem, że nadal jest na tyle odważny aby leczyć pacjentów.

Ja myślę, że przede wszystkim na miano tytułu "LEKARZ" to trzeba sobie zasłużyć!!! A ten pan z pewnością na to miano nie zasługuje! Takie trochę połączenie Ważniaka ze Smerfów i zagubionej Alicji w krainie czarów ;P

Szkoda słów... Nie chcę się zagłębiać i komentować bo opinie pod spodem idealnie do oddadzą.

Pan doktor? Jakim cudem taka osoba otrzymała dyplom. Naprawdę jestem w pełni zdumiona jacy ludzie kończą studia. Pan doktor nawet nie zna podstawowej anatomii!!! Panie doktorze a ile palców ma człowiek? To nie lada zagadka prawda ;) No śmiech na sali naprawdę... W sumie zgodzę się z tym, że jest to lekarz od wypisywania recept i gaszenia światła w ośrodku.

SZOK.Zwrociliscie uwage na miny jakie strzela podczas badania pacjenta(jesli wogole do tego dojdzie),bo zazwyczaj wizyta trwa ok 2 min:1 min.(pacjent opowiada o swoich dolegliwosciach,10 sek.zajrzenie z odleglosci dwoch metrow w gardlo,50 sek.wypisanie recepty.ot wszystko!!!!!!!!!!!i na takich darmozjadow ida nasze pieniadze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz bez kultury,wchodzi na poczekalnię bez słowa,gbur.Absolutnie nie polecam wizyt u tej osoby -chyba ,że chcesz być bardziej chory i zestresowany.Jest dobry do wypisywania recepty(po wejściu do gabinetu pyta:cyt.co potrzeba,co przepisać.)Nie polecam!Bierze pensje nie wiadomo za co.

lekarz flegmatyczny, nie wyjasnia co dolega i nie umie rozmawiac z pacjentem. jedyne co moge ocenic na plus to uprzejmosc, wyslucha, obejrzy ale leczenia z tego nie ma. no niestety

Widywałam lepszych lekarzy. Lekarz jak już ktoś powiedział do lekkich dolegliwości: nie pomoże nie zaszkodzi. Dziękuję za przyjęcie opinii.

Lekarz nie dysponujący wiedzą Einsteina. Nie zaszkodzi, nie pomoże.

Lekarz nie dysponujący wiedzą Einsteina. Nie zaszkodzi, nie pomoże.

Z racji, ze nie można pominąć rybryki komentarz pokusze się o zdanie podsumowujące. Jak dla mnie szkoda gadać.