dr n. med. Rafał Drozda

Polecam! Profesjonalne podejście do pacjeta. Pan doktor Rafał Drozda jest bardzo sympatyczny, dokładnie wszystko wytłumaczył. Jestem zadowolona z wizyty.

nie ma nic do powiedzenia-zwlaszczau siebie w pracy-te opinie pisze sam sobie -to musi byc pewne erotoman..jestem zniesmaczona i oburzona

Jest to lekarz na prawdę godny polecenia. Profesjonalny, dokładny, szczerze zaangażowany w to co robi. Niedawno pan doktor przeprowadził u mnie operację przepukliny pachwinowej. Ponieważ powstała ona na skutek wypadku, był problem z gojeniem się rany. Cały proces leczenia musiał odbyć się przez tzw. ziarninowanie. Byłam przerażona zaistniałą sytuacją ale .....pan doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił tłumacząc co i jak.Otwarcie odpowiedział na wszystkie moje pytania nie zostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości. Jego spokój, opanowanie, pewność siebie i umiejętność rozmawiania z pacjentem sprawiły, że przestałam się martwić. Poczułam się bardzo bezpiecznie, ...

Niedawno pan doktor przeprowadził u mnie operację przepukliny pachwinowej. Ponieważ powstała ona na skutek wypadku, był problem z gojeniem się rany. Cały proces leczenia musiał odbyć się przez tzw. ziarninowanie. Byłam przerażona zaistniałą sytuacją ale .....pan doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił tłumacząc co i jak.Otwarcie odpowiedział na wszystkie moje pytania nie zostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości. Jego spokój, opanowanie, pewność siebie i umiejętność rozmawiania z pacjentem sprawiły, że przestałam się martwić. Poczułam się bardzo bezpiecznie, wierząc, że jestem na prawdę pod bardzo fachową opieką. Bałam się, że blizna po takim gojeniu się będzie szeroka i bardzo widoczna ale dzięki nowoczesnym metodom leczenia jakie stosuje pan doktor Drozda, jest ona niewielka i niedługo będzie prawie niewidoczna.
Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy z zakresu chirurgii, na pewno zwrócę się o pomoc do tego właśnie lekarza, ponieważ widać, że jego wiedza jest na najwyższym poziomie, bardzo interesuje się nie tylko chorobą, ale i dobrym samopoczuciem pacjenta i jest całkowicie oddany swojej pracy wkładając w nią całe swoje serce.
Życzę wszystkim, aby Służba Zdrowia miała jak najwięcej TAKICH lekarzy.
Co do oddziału, na którym pracuje dr Rafał Drozda, to zarówno opieka lekarska jak i pielęgniarska, zasługują na słowa wielkiej pochwały, tym bardziej, że jest to szpital państwowy.

Wspaniały lekarz- chirurg. Stosuje nowoczesne leczenie, otwarty na innowacje w medycynie. Lekarz, który w pacjencie widzi nie tylko chorobę, ale także człowieka. Profesjonalista w każdym calu. W moim przypadku wyleczył żylaki kończyny dolnej i owrzodzenie stopy oraz zachęcił do zgubienia zbędnych kilogramów (pod jego kontrolą straciłam już 44 kilogramy). Miałam też zespół popunkcyjny (powikłanie po znieczuleniu w kręgosłup). Pan doktor otoczył mnie miłą i fachową opieką. Rzeczowo wyjaśnił mój przypadek i rozwiał wszelkie wątpliwości. Na bieżąco monitorował postępy w leczeniu i informował mnie o postępach. Pobyt na oddziale chirurgii w Poddębicach, gdzie pracuje doktor, wspominam miło. Na pochwałę zasługuje także wspaniała ekipa chirurgów i pielęgniarek z ordynatorem Staniaszczykiem na czele. Jeżeli ktoś szuka dobrego chirurga lub chce profesjonalnie wykonać gastroskopię lub kolonoskopię to polecam doktora Drozdę. Naprawdę polecam !!!