dr Rafał Mikusekdr Rafał Mikusek - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr Rafał Mikusek

www.rafalmikusek.pl

www.rafalmikusek.pl

...zdecydowanie polecam tego człowieka!

...zdecydowanie polecam tego człowieka!

jak najbardziej polecam tego lekarza, odwiedziłem już ortopedów z pewnością w liczbie większej niż 10 w przeciągu 3 lat. Jedyny kompetentny fachowiec którego spotkałem, bardzo szczegółowo zajmuje się pacjentem, wypytuje o wszystko co się da, profesjonalne doradza (i odradza:). POLECAM przez duże P!

Udałem się do tego doktora z zerwanym wiązadłem w kolanie. Doktor od razu zapisał mnie na operację, na którą czekałem tylko kilka tygodni(dodam że wcześniej byłem u innego lekarza który też niby zapisał mnie na zabieg,..czekałem rok i nic.....). Doktor Mikusek przeprowadził mi rekonstrukcję więzadeł oraz zszył łękotkę. Zabieg zakończony powodzeniem. Ten człowiek poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, doradzi, chce pomóc gdy ma się problem. Bardzo miły, kompetentny, mogę śmiało polecić innym.

Dr Rafał Mikusek wykonywał artroskopowe szycie łąkotki przyśrodkowej w moim stawie kolanowym w szpitalu Enel Med na Gilarskiej (w ramach NFZ). Wizyty przed zabiegiem, sam zabieg oraz przebieg leczenia utwierdzają mnie w przekonaniu że był to właściwy wybór. Zdecydowanie polecam tego lekarza. Bardzo wysoki poziom.

Z racji bardzo intensywnego uprawiania sportu i narażenia na kontuzje, szczególnie stawów kolanowych, szukałem porad wielu lekarzy ortopedów, w tym tych o bardzo znanych nazwiskach. Przeszedłem również operacje ortopedyczne. Mogę stwierdzić, że Pan doktor Mikusek okazał się lekarzem o największych umiejętnościach chirurgicznych. Podejście do pacjenta, całościowe traktowanie procesu leczenia, również nasługuje na uznanie. Polecam zdecydowanie.

Jak najbardziej polecam tego lekarza!!! Bardzo kompetentny! doskonałe podejście do pacjenta.Od czterech lat próbowałam wyleczyć kolano w różnych placówkach,bez efektu....Dopiero pan doktor Mikusek przeprowadził operację,i dziś po pięciu miesiącach rehabilitacji,funkcjonuję normalnie,za co jestem mu ogromnie wdzięczna! Oby więcej takich lekarzy!!! Jadwiga Broniszewska.

bardzo miły i odpowiedzialny lekarz, od początku do mońca interesuje się zdrowiem pacjenta,uprzejmy i życzliwy :)

Przede wszystkim lekarz jest uczciwy. Nie mogę tez zarzucić nic umiejętnościom. Kolano po artroskopii goiło się bardzo dobrze. Lekarz od razu zlecił potrzebne badania. TK, USG, MRI. Szczegółowe badanie ale trzeba go ciągnąc za język :)

Lekarz od razu zlecił potrzebne badania. TK, USG, MRI.

Szczegółowe badanie ale trzeba go ciągnąc za język :)

bardzo kompetentny, jak żaden interesuje sie pacjentem od pierwszej wizyty do końca. nader sympatyczny, budzi zaufanie, w leczeniu bardzo dokładny.