prof. dr hab. n. med. Rafał Paluszkiewicz

polecam swietny fachowiec a teraz takich coraz mniej..

polecam swietny fachowiec a teraz takich coraz mniej..

znam trzy osoby, ktorym doktor uratowal zycie. Wizyta nie jest tania, ale spojrzmy prawdzie w oczy - 200 pln bierze za glupia naprawe hydraulik, wiec prosze nie pisac, ze jest drogo. A tytul profesora mimo wszystko zdobyc troche ciezej...

jezeli chcesz sie u niego leczyc nie tylko panstwowo musisz miec zasobny portwel

Polecam Pana Profesora jako profesjonalistę.Duża kultura osobista w powiązaniu z wiedzą i doświadczeniem.Działa natychmiast, co jest wielką zaletą w walce z chorobą nowotworową .Pacjent ma poczucie bezpieczeństwa i dobry kontakt z lekarzem.Pan Profesor to wzorzec do naśladowania dla innych lekarzy.Dziękuję Panie Profesorze , to Pan mnie uskrzydlił do walki z tą chorobą.Jestem w pełni usatysfakcjonowana .Życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów . Wdzięczna pacjentka - Hanna Kwiatkowska .

Jak się zgłosiłem do tego lekarza ważyłem 210 kg. Teraz ważę ok. 100. Ten lekarz uratował mi życie. Dziękuję P.Profesorze. Pozdrawiam.

Pełen profesjonalizm, robił mi operacje Chlo. Jestem zadowolony. Polecam, Tzw. Dr. House

Zdecydowanie nie polecam.jeśli chcesz żyć.

Zdecydowanie nie polecam.jeśli chcesz żyć.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Rzeczowy, kompetentny i bardzo otwarty zarówno na pacjenta jak i na jego rodzinę.

Nie poleciłabym tego lekarza innym nie chcę wiecej pisać na ten temat przykre wspomnienia