Rafał Pilichiewicz

Wybitny stomatolog podjął sie leczenia zęba na którym kilku innych dentystów postawiło krzyżyk.Efekt rewelacyjny

Idealny stomatolog, uprzejmy i bardzo cierpliwy. Naprawdę polecam :)

Idealny stomatolog, uprzejmy i bardzo cierpliwy. Naprawdę polecam :)

Dzisiaj byłam na kanałowym leczeniu górnej 6 u dr, nie bolało nic! Doktor pracuje szybko, jest rzetelny, miły i wzbudza zaufanie! Polecam gorąco.

profesjonalizm, dentysta u ktorego sie leczylem poprzednio walczył z moim zębem ponad miesiac, co spowodowalo ten czas wyjety z życiorysu, pan pilichiewicz dal diagnoze do strzału, oby wiecej takich

Wzór stomatologa do naśladowania! Byłam,sprawdziłam na własnych zębach.Jestem już trzy lata po wizycie u niego i zęby nie nadają się jeszcze do żadnych poprawek.Jest po prostu SUPERRR!!

Świetny specjalista. Leczę zęby u niego już ok 7 lat. Wyrywanie, plombowania, piaskowanie, a nawet zabieg chirurgiczny! Przy takim dentyście nie ma co się bać borowania :)

bardzo duży profesjonalizm,dokładność w pracy,sympatyczne życzliwe podejscie do pacjenta.Mam do tego dentysty zaufanie i polecam go moim znajomym.