dr n. med. Remigiusz Rak

Leżałam na sali z kilkoma kobietami i zawsze podczas obchodu miał czas i na poradę lekarską i poradę "dobrego ducha", POLECAM.

jest naprawde bardzo milym i przede wszyskim bardzo komoetentnym lekarzem prowadzilam u niego pierwsza ciaze i spory kawalek drugiej malo tego moja mama wielokrotnie zostala przez niego leczona i dodatkowo dzieki jego leczeniu mojej mamy mam siostre a szanse na to ze moja mama bedzie jeszcze w ciazy byly nikle

Leczyłam się u niego i publicznie i prywatne. Publicznie bylo bardzo źle. Po operacji nie miał czasu nawet ze mną porozmawiać, nie wiedzialam czy się udala czy nie. Nie wiedzialam przez kilkanaście godzin czy wycięli mi wszystko czy nie. Prywatnie też było źle. Namówił mnie na leczenie, którego nie potrzebowalam, a które kodztowało ok 500 zł miesięcznie.

Miły, kompetentny, oprócz prywatnej praktyki, pracuje też w szpitalu państwowym.

Nie ma co się rozpisywać, facet jest OK!!!Szkoda, że czwartego dziecka nie planuję bo napewno chodziłabym właśnie do niego. GORĄCO POLECAM.

bardzo dobry lekarz , chociaż kilka razy nieco mnie przestraszył, Jak mawia dla dobra pacjenta zawsze stara się analizować najgorszą ewentualnośc i na taką musi przygotowac równiez pacjeta - ale dodaje bedzie dobrze

Polecam serdecznie. Wytłumaczy wszystko ze szczegółami, poświęca dużo czasu każdej pacjentce.

Polecam tego lekarza paniom, które potrzebują konkretnego lekarza specjalisty. Ten lekarz jest profesjonalny i godny polecenia. Odradzam paniom, które nie mają poczucia humoru :)