lekarz Remiguisz Kubacki

Lekarz orzecznik ZUS

2,9
2,7

bardzo dobry orzecznik zus,kompetentny,sprawiedliwy.nie mialam zadnych zastrzezen co do opini

Pana dr. poznałam jako osoba starająca się o świadczenie rentowe. Był orzecznikiem w mojej sprawie. Byłam zaskoczona (pozytywnie oczywiście) otwartością, wiedzą i życzliwością . Tak nie wielu jest teraz życzliwych ludzi.:( Dziękuję Panie doktorze za słowa otuchy i życzę wszystkiego najlepszego.!!!

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz.Sluchajac opinii o niemilych lekarzach orzecznikach,ten jest ich przeciwienstwem.Konkretny i rzeczowy,a przy tym normalnie zachowujacy czlowiek.