dr n. med. Renata Hebel

Neurolog

1,9
1,9
1,8

Witam, Pani dr Renata Hebel jest dla mnie profesjonalistką zaangażowaną w leczenie pacjenta.Po moim przybyciu do szpitala już przy wstępnym badaniu potrafiła wyeliminować chorobę, na którą inni lekarze leczyli mnie 4 lata. Wskutek czego przestałam chodzić, miałam problemy z prawą ręką ,było źle.Pani dr postawiła prawidłową diagnozę, doprowadziła do szybkiej i skutecznej operacji, zajęła się rezerwacją terminu na rehabilitację.Lekarz na przysłowiową PIĄTKĘ, bardzo , bardzo godny polecenia.Pozdrawiam.

Witam,

Nie polecam proszę omijać tego lekarza. Hańba że tacy ludzie pracują w placówkach państwowych i przynoszą wstyd dla renomowanych miejsc jakim jest GUM (klinika neurologii dorosłych). Ta pani ma perfidny i chamski stosunek do pacjenta i jego choroby. Niech założy prywatną praktykę i tak się odnosi do pacjentów to nie zarobi na sól do słonych śledzi. Ale nie dajcie się zwieść bo taka osoba co najmniej mogła by sprzątać ulicę a nie leczyć ludzi.

Zdecydowanie nie polecam.Lekceważy chorych,brak wspólczucia i profesjonalizmu.

Zdecydowanie nie polecam.Lekceważy chorych,brak wspólczucia i profesjonalizmu.

Bardzo dobry lekarz. Miła, uprzejma, kompetentna, skuteczna w leczeniu, cierpliwa , wrażliwa. Dobry fachowiec.Polecam.

Tragedia. Totalny brak profesjonalizmu, traktowanie pacjenta jak przedmiotu. Zero szacunku i wspolczucia. Nie polecam!