lek. dent. Renata Milcarz-Sypka

Od zawsze bałem się dentysty, ale od momentu kiedy leczę się u pani doktor mój paniczny lęk z czasem odszedł w zapomnienie. Super lekarz... a przy okazji ma bardzo ładne córki ;))

Od lat chodzę do Pani doktor Renaty. Nigdy mnie zawiodła, nawet jeśli sama nie podejmowała się tematu to wiem, że chciała dla mnie najlepiej. Zawsze czułam się przy niej zaopiekowana! Z całego serca polecam!!!!!

Lekarz na medal! Super fachowiec z wielką wiedzą! Zdecydowanie jeden z najlepszych w Kotlinie Kłodzkiej!

świetny lekarz i w dodatku bardzo empatyczny człowiek! Protezka elastyczna po wielu latach dalej bez szwanku. Pani dr jest naprawdę godna polecenia! :)

Pani Doktor ma złote dłonie! W dodatku jest niesamowicie sympatyczna, co tworzy bezstresową atmosferę w gabinecie. Bardzo polecam!