Renata Norbecka

Dermatolog

POLECAM!!! WSPANIAŁA MIŁA KONKRETNA PANI DOKTOR !!! JEST BARDZO DOKŁADNYM SPECJALISTĄ !!! NAJLEPSZA W SWOJEJ DZIEDZINIE.

Jestem dość młodą osobą i zwracam uwagę na fachowość, ale też i na podejście lekarza do pacjenta. Pani Doktor jest właśnie taką osobą, która nie tylko dysponuje obszerną wiedzą, ale też jest życzliwą, dobrą osobą, która nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo polecam tego lekarza :)

Niezwykle kompetentna i skuteczna , a przy tym miła i komunikatywna. Od kilku lat moja rodzina leczy się u Pani Doktor. Polecam w 100% tego lekarza.

Zdecydowanie najlepszy dermatolog jakiego znam, a poznałam już kilku:)Widać że praca jest pasją Pani dr. Świetny lekarz. Efekt leczenia widoczny już po dwóch wizytach. Zdecydowanie godna polecenia.

Znakomity lekarz! Doświadczona, zainteresowana zdrowiem pacjenta, pomocna, skuteczna. Wyleczyła z rewelacyjnymi efektami trądzik młodzieńczy i kurzajkę (bez wypalania, dość nietypowymi metodami). Polecam !!!

Pod skrzydła doktor Norbeckiej trafiłam w październiku ubiegłego roku. Zleciła szereg badań, a nie leczyła w ciemno. Zaczęła od wnikliwej diagnozy i to był strzał w dziesiątkę. Co najważniejsze pani doktor nie leczy skutków , ale przyczynę problemu. W tej chwili mam buzię jak marzenie , a u pani doktor leczy się teraz mój facet. Serdecznie polecam współpracę z doktor Norbecką :)

Leczę się u Pani doktor w Medixie. Pani doktor jest wspaniała. Miałam problem skórny - uczulenie kontaktowe. Pani doktor zdiagnozowała to w 5 minut i wdrożyła leki, które po dłuższym czasie stosowania pomogły na bardzo długo. Pani doktor jest super lekarzem, zawsze miła, uśmiechnięta i fachowa.