Renata Szajkowska

2,6
2,2
2,1

Bardzo nieuprzejma, jako ordynator zachowuje się jakby była wszech wiedzaca, sam ton wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Odradzam, brak podejscia do dzieci.

Zdecydowanie nie zdgadzam się z powyższymi opiniami. Doświadoczony lekarz. Diagnoza zawsze trafiona. Poświęca dużo czasu na badanie. Nie jest faktycznie za uprzejma, raczej typ konkretnej kobiety, co mi zdecydowanie bardziej odpowiada niż przemiły, a mało kompetentny lekarz. Ja dziękuję Pani Doktor. p.s. a co najważniejsze - moje dzieci Ją uwielbiają !

Ta lekarka lata świetności ma już chyba za sobą. Pacjenta małego traktuje jak rzecz, nawet nie odwzajemnia uśmiechu chorego dziecka. Najchętniej to dawałaby tony antybiotyków dziecku, które już tego nie potrzebuje. Zastanówcie się dobrze. Ta pani raczej powinna już pełnić tylko funkcję ordynatora i organizacją a nie leczeniem dzieci.

lekarz nawet nie oglądnął dziecka, a na pytanie od czego może być wysypka, nawet nie odwróciła sie od biurka, i była nieuprzejma

Poleciłam wielu znajomym rodzicom zdecydowanie wyjątkowy lekarz chodzę z drugim synem i wolę zapłacić i być pewna niż szukać przyczyny choroby a dziecko jak królik doświadczalny ma łykać specyfiki i męczyć się

Lekarz z prawdziwego powołania - martwi się o swoich małych pacjentów.

Lekarz z prawdziwego powołania - martwi się o swoich małych pacjentów.