dr n. med. Renata Szwankowska

2,5
2,7
2,4
2,2

Pani Doktor u mojego synka również zdiagnozowała krzywicę i anemię na pierwszy rzut oka. potem było już tylko gorzej. Dowiedziałam się, że na skutek podawanych dotychczas leków będę mieć głupie dziecko, a wszystkie przypadłości powstały na skutek mojego zaniedbania.Pani doktor bardzo arogancka i bezczelna, co zadziwiające u lekarza, który u wszystkich dzieci diagnozuje anemię, krzywicę a na pozostałe choroby zapisuje wszystkim Singular - pewnie producent funduje wakacje :-)

Witam.Jesteśmy po wizycie.Pani dr prowadziła monolog zadając raz po raz pytania podsumowując-niech pani powie jak pani robiła do tej pory a ja udowodnię,że robiła to pani źle-autentycznie!Źle podaję antybiotyki,mioje dziecko ma krzywicę,cukrzycę,anemię-blade uszka,zyrtec obciąża serce,ale niech jeszcze pani go podaje....ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Faktycznie wiekszość dodanych tu negatywnych komentarzy ma odzwierciedlenie w faktycznym podejściu tej Pani do pacjenta i rodzica w przypadku dzieci. Daleko do uprzejmości i dla rodzica i dla dziecka a szkoda bo dzieci szybko sie zrażają do takich ludzi. Diagnoza mam wrażenie taka sama jak u innych czyli astma i złe podejście do dziecka rodziców, Rownież o krzywicy usłyszałam choć okazało sie to kompletną bzdurą. Nie polecam.

Niezwykle chamska osoba, która wogóle nie powinna być lekarzem (nawet dla zwierząt!) Teksty typu: "a jak Pani podaje dziecku antybiotyk, bo na pewno też źle" powinna sobie darować. Wogóle nie ma podejścia do chorego. U mojej 1,5 rocznej córki wykryła anemię (po bladych uszach), krzywicę (oczywiście z mojej winy, bo nie wystawiałam dziecka na słońce co jest kompletną bzdurą, bo moje dziecko biega po dworze codziennie przez kilka godzin) i jeszcze kilka innych , wyssanych z palca chorób... Oznajmiła mi, że źle karmiłam moje dziecko (pierś i mleko sztuczne),a po 1,5 godzinnej rozmowie miałam wrażenie, że moja córka żyje tylko i wyłącznie dzięki jakiemuś cudowi, bo ja jestem kompletnie do niczego. Uważam, że jest to osoba pozbawiona ludzkich odruchów. Nie polecam, chyba, że ktoś nie chce spać spokojnie.

Pani doktor znalazła astme u mojego 3 letniego syna gdzie nigdy nie chorowal,nie miał żadnych objawów,który by mogły niepokoic poszłam zrobic tylko testy a pani doktor znalazła min.takie choroby jak cukrzyca grzybica skóry,silna astma!przez kolejny dni gdzie czekałam na powtórne wyniki badań przeżyłam trałme.Zdecydowanie polecam omijanie tej pani doktor!!!!

chamska i arogancka. wydaje jej się że wszyscy muszą się znać na opisach medycznych. może i jest dobra i kiedyś się przekonam, ale na razie jest u mnie na spalonej pozycji. gabe

gabe

Wystawiam pani doktor opinię bardzo negatywną, ku przestrodze jej kolejnych pacjentów. Osoba nieuprzejma, niesympatyczna, łasa na pieniądze. Brak profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do pacjenta

Leczyła moje dzieci i wnuka ,jestem z niej bardzo zadowolona i spelnia wszystkie wymagane warunki lekarza! Mogę polecic P. Doktor innym. Znam ja od 36 lat!!! MARIA