lekarz Renata Waleriańczyk-Styczewska

Pani Doktor podczas wizyty wykazała się niezwykłą empatią oraz cierpliwością. Wysłuchała nas bardzo uważnie, po czym wszystko nam wytłumaczyła, była bardzo delikatna w stosunku do córki - co dla jej samopoczucia była niezwykle ważne. Badanie przebiegło bezproblemowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Doktor kazała również dać znać jak przebiega leczenie, co również jest bardzo istotne. Czuliśmy się zaopiekowani. Dziękujemy!

Bardzo fachowe podejście, zawsze można liczyć na pomoc i odpowiednie rozpoznanie choroby ,ciepła i przesympatyczna osoba polecam 😁

Bardzo dobry lekarz, wszystko wytłumaczy wysłucha i nie ocenia, jest bardzo miła i sympatyczna 😁 polecamy z całego serduszka ❤️

Z całego serca polecam, leczę moje dzieci u p. dr od urodzenia mojej młodszej córeczki tj od 4.5 roku i nigdy się nie zawiodlam

Okropne podejscie do pacjenta. Bardzo nie uprzejma. I nie ma pojecia o chorobach. Diagnoza w polowie dobra. Z chęcia gdyby mogla to by nie badala nikogo. Mojego syna diagnozowala odleglosci ok 1 metr. Dziecko złapalo bostonke mialo wysyp na twarzy a ta pani skomentowala "dziecko zaniedbane i pani rownież by mogla zadbac o siebie" dramat!!!! I jeszcze wyslala na badania chorob ktore w polsce nie wystepuja! Panie w diagnostyce aż ta Pania doktor wysmiały!

Byłam z córcią 2,5-letnią. Pani doktor cudowna! Z podejściem i ogromną wiedzą. Zaproponowała niestandardowe rozwiązania, które okazało się być trafione w punkt! Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!

Bardzo dobra, dokładnie bada dziecko, jest cierpliwa , odpowiada na zadane pytanie konkretnie i wyczerpująco, bylismy w gabinecie z malutkim dzieckiem tak dlugo , jak potrzebowaliśmy. Wykonje również od razu badanie usg brzucha, diagnoza trafiona ,polecam

Byłam z dzieckiem jakiś miesiąc temu.Wystawiam negatywną opinię i odczucia z wizyty u tej pani pediatry .Nie dość że ewidentnie błędnie diagnozuje.Co na przykładzie mojego dziecka i relatywnie odmiennej opini innego lekarza obnażyło ewidentne braki.Dzięki któremu dało się skutecznie pomóc dziecku antybiotykoterapią .Z podejścia do pacjenta wystawiam kolejną PAŁĘ! przede wszystkim pani doktor jest osobą nieprzyjemną i zimną w moim skromnym odczuciu...Dającą odczuć dziecku,rodzicowi swoisty dyskomfort.Wizytę traktuje jak zło konieczne( co drógie zdanie trzeba wysłuchiwać peany o 20letnim stażu,oraz osobistym zaufaniu do własnej nieomylności,bez miejsca na margines błędu...lub nie daj Bóg zdanie rodzica...)Poza tym lubi "kąśliwie" dogryzać,nie licząc się z zasadami kurtuazji,i poszanowania innych,być może wrażliwych na wysoką kulturę osobistą osób...Za cołokształt:1