lekarz Renata Wójcik

2,7
2,9
2,4

Bardzo dobry, troskliwy lekarz. Polecam ją każdemu kto ma poważne problemy. Z uwagą wysłuchuje pacjenta, przepisuje zrobienie wszystkich niezbędnych badań zanim coś przepisze, odpowiada na pytania i wątpliwości.

Korzystałam z usług Pani doktor Wójcik przez kilka miesięcy. PO TYSIĄCKROĆ ODRADZAM!!!! Nie zdarzyło się, żebym została przyjęta o umówionej godzinie, chociaż nie było w gabinecie pacjentki. Lekarka nawet nie raczyła spoglądać w moją historię choroby, którą zresztą jakoś powinna sobie opisywać. Tak więc, za każdym razem musiałam opowiadać wszystko od początku. Nie jestem z wykształcenia lekarzem, więc mój język nie był fachowy w tym temacie - wielokrotnie zostałam wyśmiana podczas wyjaśniania moich dolegliwości. Raczej nie odpowiada na pytania. Wyników badań, zdjęć USG nigdy nie otrzymałam "do ręki", (a pragnę zaznaczyć, że u obecnego lekarza wszystkie badania,zdjęcia USG otrzymuję dla siebie wraz z kompetentnymi opisami). Pani doktor sprawia wrażenie fachowca w swojej dziedzinie, ale to tylko wrażenie.

Pani dr przepisała mi leki, bez żadnego badania....więc pierwsze co zrobiłam umówiłam się po tej wizycie do innego lekarza, który zbadał mnie i powiedział że receptę,która otrzymałam mogę wyrzucić. Poza tym strasznie oschła w podejściu do pacjenta.

Być może w czasie wizyt prywatnych jest dobrze, ja korzystam z Medicover - muszę przyznać, że nie zaniedbuje drmatycznie, ale traktuje dość obcesowo. Raz wyśmiała mnie kiedy zapytałam o skutek lekarstw na płód. Byc moze w Medicover ma tyle pacjentek, że nie zależy Pani bardzo na jakości wizyty. Trudno, ale ja lekarza zmieniam.

Pani doktor straszy i widzi tylko same powiklania, zdecydowanie odradzam do prowadzenie ciazy, wszlam od niej z placzem, zanim zrobila usg juz straszyla, ze ciaza moze byc pozamacziczna lub martwa! a nie miala do tego zadnych przeslanek! zbywa wiekszosc pytan i nie udziela odpowiedzi

Bardzo kompetentna pani doktor. Korzystam z jej porad od 10 lat i nie wyobrażam sobie zmieniać lekarza. Poleciłam ją już wielu znajomym i wszystkie są zachwycone. Diagnoza zawsze jest trafna, atmosfera bardzo miła, rzetelne informacje. A przede wszystkim uczciwość. Od razu widać, że lekarzowi zależy na tym ,by pomóc, a nie wyciągnąć pieniądze. Z całą odpowiedzialnością polecam, a wszystkim, którzy przelewają słynną polską żółć, radzę uświadomić sobie, że lekarz to nie cudotwórca, ani przewodnik duchowy i zacząć stosować się do zaleceń, zamiast szukać ujścia swojej frustracji na zewnątrz.

nie poleciłabym tego lekarza nikomu, brak czasu dla pacjenta mimo iz umawiamy się na konkretna godzine to i tak czas oczekiwania się przedłuża, a w gabinecie okazuje się ze nie ma nikogo - brak poszanowania czasu klienta, również mam zastrzezenia co do formy podejmowania leczenia... pani mi nie była wstanie wytłumaczyc skad się wzieła moja choroba, na czym ona polega, jak ja będziemy leczyc, czy są potzebne badania, stwierdziła ze wypisze mi recepte na kolejne opakowanie pigułek i bedzie sprawa załatwiona

Absolutnie odradzam tego lekarza. Zwłaszcza do prowadzenia ciąży. Pacjentki traktuje taśmowo, nie udziela wyjaśnień. Gdy byłam u niej ostatni raz bez wykanania badania postawiła diagnozę, że "ciąża może być martwa", ale gdy ją poprosiłam o wykonanie badania od razu zdecydowanie odmówiła, mimo, że miała taką możliwość.Twierdziła, że w 15 tc nie można usłyszeć ASP.Jednym słowem zbyła mnie i na pewno więcej do tej pani nie pójdę.

Wizytę u lekarza oceniam dobrze. Bez zastrzeżeń.

Wizytę u lekarza oceniam dobrze. Bez zastrzeżeń.

najwiekszym problemem jest to, że nie pamięta choroby i poswieca bardzo malo czasu, jesli samemu sie nie zapyta, to od siebie nic nie powie. U ciązy kuzynki tez przeoczyla pewne rzeczy i przez to byly jakeis niepotrzebne problemy u maluszka, na szcescie nie groźne. Natomaist jesli chodzi o samo badanie to zdecydowanie jest kompetenta.