dr hab. n. med. Renata Zajączkowska

Anestezjolog

2,6
2,1

Zupełny brak profesjonalizmu, jeszcze nie spotkałam się z tak nieuprzejmym lekarzem, osoba pracująca na OIOM-ie powinna zachowywać się zupełnie inaczej. Według niej osoby, które chcą poznać stan zdrowia swoich bliskich narzucają się jej i kradną jej cenny czas. Tłumaczenie obecnego stanu zdrowia mojego taty doprowadziło do ataku paniki mojej mamy, lekarz poprzedniego dnia mówił zupełnie inne rzeczy, pomimo tego, że w tym czasie stan jego zdrowia się nie pogorszył. Rozumiem, że jest to wykształcona osoba i nie podważam jej kompetencji ale odrobina kultury i empatii byłaby jak najbardziej na miejscu.

Pani Doktor to wspaniały miły i ciepły człowiek , wspaniały fachowiec . Mój mąż Marek przebywa właśnie na ojomie pod jej opieka. Pomimo wielu obowiązków znajduje zawsze czas na poinformowanie mnie o stanie zdrowia męża. BARDZO DOBRY LEKARZ BARDZO DZIEKUJE .

Nie miła, wredna zero kultury , nie potrafiąca normalnie odpowiadać na pytania tylko oczywiście wszystkie odpowiedzi ze złością...

Zimna, arogancka, niemiła. A chciałam tylko uzyskać informacje o stanie zdrowia syna. Sprawia wrażenie, jakby pracowała za karę.

Sprawia wrażenie, jakby pracowała za karę.

Miałam wszczepiony ,,port'' przez Panią dr Zajączkowską w sierpniu 2012. Jestem bardzo mile zaskoczona opieką w tutejszym oddziale, a Pani doktor jest nadzwyczaj miła, sympatyczna i bardzo opiekuńcza. Rzeczowo i wyczerpująco wytłumaczyła na czym zabieg polega jednocześnie ,,nie strasząc pacjenta''. Bardzo delikatna przy wykonywaniu zabiegów przy pacjencie. Wspaniała osoba i lekarz. Więcej takich lekarzy, a cierpienie stało by się mniej uciążliwe. Kostka Małgorzata

Miałam wszczepiony ,,port'' przez Panią dr Zajączkowską w sierpniu 2012.
Kostka Małgorzata

zimna,wyrachowana.nie polecam.Nie potrafi delikatnie wytłumaczyć choroby,mówi wszystko bezpośrednio,a nie zawsze tak powinno być,praca na OIOM-ie wymaga specyficznego podejścia,indywidualnego,a nie prostactwa-a pani doktor tak się zachowuje.Z jednej strony wydaje się bardzo mądra,ale za chwilę jej zachowanie temu przeczy

karetka przywiozła mojego męża w stanie ciężkim,nieprzytomnego do szpitala,a pani doktor nie przyjęła go na OIOM -ku oburzeniu innych lekarzy ,stwierdzając ze trzeba Mu dać cytuję,,godnie umrzeć..-i zmarł.A MIAŁ TYLKO 52 LATA!!!Myślałam ze ratuje się każdego do ostatniej chwili ,ale są lekarze którzy tego nie przestrzegają/