Lekarze Reumatolog

lekarz Jarosław Mikołajewicz

Zakład Stomatologiczny
ROMUALDA 3
25-322 Kielce

Lecze sie od lat . Super specjalista .Reumatolog bardzo dobry .
Fachowa opieka pani doktor w każdym calu. Przy przepisywaniu leków bierze pod uwagę inne choroby, które mam. Kontakt z lekarzem jest świetny i bardzo sympatyczny.

lekarz Żaneta Parchańska

ulica Pużaka 13 m. 3
42-224 Częstochowa

Bardzo kompetentna i miła osoba, leczę się u niej od 2003 roku. Wyprowadziła mnie bardzo ciężkiego stanu. Dzięki niej czuję się b. dobrze, żyję i pracuję normalnie (a to jest dla mnie bardzo ważne). Nigdy nie odmawia w potrzebie chociaż ma zawsze bardzo dużo pacjentów w przychodni i dużo pracy na oddziale, bo jest zastępcą ordynatora. Polecam wszystkim.

lekarz Urszula Kukułka-Niećko

Internista, Reumatolog

NZOZ CENTRUM ZDROWIA S.C.
ulica Tarnowska 2
32-840 Zakliczyn

Polecam Panią doktor, jest wspaniałym lekarzem, nie tylko w swojej dziedzinie, gdyby nie Pani dr, już by mnie na tym świecie nie było, poradziła sobie z rozpoznaniem i leczeniem zakrzepicy. Leczę się u Pani dr około roku i na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę - a zanim trafiłam do Pani dr przez pół roku chodziłam od lekarza do lekarza i każdy twierdził,że wymyślam objawy i nic mi nie jest... A ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Bożena Szufa

Rehabilitant, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku gorąco polecam,oby więcej takich lekarzy w naszej polskiej służbie zdrowia

lekarz Józef Okulicz-Kozaryn

Gabinet Reumatologiczny
Noskowskiego 10 lok. 236a
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz z powołaniem, bez "klapek na oczach". Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i szczegółowo. Odkąd zaczęłam do niego chodzić prawie zapomniałam, że mam problem z kręgosłupem. Pomógł nie tylko mi, ale i wielu osobom z mojego otoczenia. POLECAM! Anna

lekarz Genowefa Czyrek

Choroby zakaźne, Internista

Jarosław

Dobry lekarz, warto go odwiedzić i się przebadać.
Bardzo kompetentna Pani Dr. polecam ponieważ leczę się się od lat podobnie jak wielu moich znajomych. Zawsze mogę liczyć na Panią Dr.

lekarz Halina Chlebowska

Spółdzielców 46 lok. 9p
62-504 Konin

Od pięciu lat się lecze u P doktor i dalej będę się u niej leczył.

lekarz Irena Grunwald

Internista, Kardiolog

Z.O.Z OKOMED
ul.Popiełuszki 19
20-052 Lublin

Pani Doktor potraktowała mnie bardzo uprzejmie i fachowo. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

lekarz Janusz Matras

Kazanowska 26
37-700 Przemyśl

Kompetentny i godny zaufania. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, leczy zeby wyleczyc, a nie ściągnąć jak najwięcej pieniędzy.

lekarz Małgorzata Wolska-Kozłowska

ulica Struga 14
21-040 Świdnik

Cudowny lekarz ! Skromna i pełna poświęcenia dla pacjentów. Nikt nie był w stanie mi pomóc tylko pani doktor. Dziękuję z calego serca
Opinia dodana przez: Zofia Cholewa

lekarz Tadeusz Barczyk

POZ - Lekarz Rodzinny przy Szpitalu
Sikorskiego 1
62-400 Słupca

Najważniejsze jest to, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Mam do niego zupełne zaufanie.

lekarz Andrzej Kęsik

Reumatolog

American Heart of Poland Spółka Akcyjna Poradnia kardiologiczna Namysłów
ulica Mickiewicza 8A
46-100 Namysłów

Polecam tego lekarza. Miła obsługa i rzeczowe podejście do mojego problemu ze zdrowiem.

Ewa Gaczkowska

Internista, Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz w Skierniewicach i okolicy. Atmosfera wizyty - rewelacyjna, bez stresowa. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Jolanta Opinia

lekarz Katarzyna Smolik

ulica Szpakowa 54
43-100 Tychy

Bardzo dobry specjalista, Pani doktor pomogła bardzo wielu pacjentom i jest człowiekiem szalenie cierpliwym i konsekwentnym w leczeniu. Bardzo dziękuje za Pomoc !!
Opinia dodana przez: Łukasz

prof. dr hab. Maria Majdan

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie
20-954 Lublin

Witam wszystkich.Pani prof.M.Majdan to nie lekarz, a ANIOŁ. Gdyby nie Ona to ja i moja córeczka nie było by nas wśród żywych.Pani profesor była jedynym lekarzem, który mi pomógł w ciąży i do tej chwili jestem jej pacjentką.Gdy byłam w początkach ciąży co nie którzy lekarze w Rzeszowie nie mogli mi pomóc. Urodziłam w Lublinie wcześniej o 3 m-ce córeczkę z niską wagą urodzenia, bo niecałe 500 g, która ma ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janina Orman-Bełch

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
ulica Klonowa 1
46-300 Olesno

Pani Orman to lekarz z powołania. Korzystam z jej porad i leczenia już od ładnych kilku lat. Nigdy się nie zawiodłem. Zawsze uzyskałem właściwą pomoc. Ale nie chodzi jedynie o wiedzę medyczną. Pani Doktor nie szkoda jest czasu, na wytłumaczenie pacjentowi, co mu dolega i jak będzie przebiegało leczenie. Owszem, przed gabinetem dość często jest kolejka pacjentów, ale to tylko dlatego, że Pani Orman naprawdę uważnie wysłuchuje tego, co sprowadza ...
Opinia dodana przez: PacjentX

lekarz Marek Marendziak

Zawada 137g
33-112 Tarnowiec

Kompetentny, miły, ma fajne podejście do pacjenta. Przede wszystkim nie lekceważy - z wysłuchuje z uwagą. Polecam!

lekarz Małgorzata Jaworowicz

NZOZ "SANITAS" Przychodnia Lekarza Rodzinnego w Mchach
Mchy 27
63-130 Książ Wielkopolski

Dobry lekarz ale dla dorosłych i dobry reumatolog, ale jeżeli chodzi o dzieci to sobie podarujcie, jak dziecko zachoruje po zakończeniu pracy przez panią doktor to na prywatnie nie przyjedzie lecz każe jechać do szpitala, bezwzględnz jak chodzi o małe bobasy, które nie umieja się bronić. Jej sławne powiedzenie jak człowieka coś boli '' do bólu trzeba się przyzwyczaić'', '' mnie tez boli'', '' jak by nie bolało to byśmy ...