Lekarze Reumatolog

lekarz Zbigniew Goleń

Kłodzka 1 / 5
Polanica-Zdrój

Kilka razy byłam pacjenętką dr Goleń i zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza, efektywne leczenie i właściwe zalecenia. Widać , że w praktyce Tego lekarza to standard. Doktor Goleń to lekarz , który lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Jadwiga Modrzejewska

Szpital
Jana Pawła II 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Prawdziwy lekarz z powołania, empatia i kompetencja. Gorąco polecam! Dzięki Pani doktor zrozumiałem naturę schorzenia i otrzymałem właściwe leki uśmierzające ból. bardzo dziękuję!
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Ewa Świca-Kozielska

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Niestety tak jak większość lekarzy teraz: wywiad lekarski ograniczony do minimum szybko pobierznie raczej olewająco tłumaczenie choroby żadne jaką chorobę pani dr stwierdziła dowiedziałam się tylko z karteczki jaką mi wręczyła w zasadzie nie uzyskałam żadnej konkretnej porady jak sobie radzić z dręczącymi mi dolegliwościami
Witam.jestem pacjentem Pani Doktor na komorowskiego.takich lekarzy juz nie ma.lekarz i czlowiek wspanialy.chce pomoc i poswieca czas i nawet znajomosci w srodowisku lekarskim bez reszty.dziekuje Pani Doktor P
Opinia dodana przez: Roman

prof. dr hab. n. med. Lidia Rutkowska-Sak

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Pani docent ma świetny kontakt z pacjentem . przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad lekarski oraz badanie przedmiotowe. Stawia trafne diagnozy. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Z chęcia odpowiada na pytania zadane przez pacjenta. POLECAM
Opinia dodana przez: Sluczak1974

lekarz Małgorzata Widuchowska

Internista, Reumatolog

Sport & Med. s.c. Ośrodek Medycyny Sportowej Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Topolowa 35/1
40-167 Katowice

Godny polecenia lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta.Bardzo miła i uprzejma lekarka. Nikt z lekarzy nie poświęcił mi tyle czasu na wizycie a co najważniejsze efekt leczenia,dobra diagnoza to najważniejsze
Opinia dodana przez: Izabela

Barbara Kartasińska

Internista, Reumatolog

NOWOCZESNE CENTRUM MEDYCZNE OKOKLINIK SP. Z O.O.
Batalionów Chłopskich
28-400 Pińczów

Jest dobrym lekarzem z dużym doświadczeniem

lekarz Bożena Grabowska

NZOZ Przychodnia na Bielanach
ul. Jana Kasprowicza 62
01-871 Warszawa

gdyby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta jak doktor Grabowska , to chorych byłoby o połowę mniej
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Ewa Wierzchowska

Boisko 6
81-183 Gdynia

Jest Pani człowiekiem z ogromną wiedzą lekarską a przy tym życzliwą ciepłą osobą.Jedno tylko słowo przychodzi mi do głowy DZIĘKUJĘ!!!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Bożena Pobłocka

Zosi 20
80-119 Gdańsk

Pierwszy raz spotkałam się z brakiem obejrzenia stawów przez reumatologa, zwłaszcza przy objawach bólowych tych okolic. Obejrzenie dłoni przez Panią Doktor i obejrzenie chodu pozwoliło na podważenie opinii innych lekarzy. Sposób wyrażania się lekarki wskazywał na brak chęci niesienia pomocy oraz empatii.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Małgorzata Falenta-Hitnarowicz

Prywatny Gabinet Reumatoklogiczny i Internistyczny
Jagiełły 2
46-020 Czarnowąsy

Nie wiem co mam myśleć o Pani doktor...wg mojej opinii jest zbyt drobiazgowa i czepia się nadgorliwie różnych rzeczy w czym utrudnia leczenie pacjentowi, zamiast je ułatwiać... Nie okazuje emocji, więc ciężko stwierdzić co naprawdę myśli tym bardziej , że czasami bardzo mało mówi
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Włodzimierz Różalski

Lekarz rodzinny, Reumatolog

Przychodnia
Ciastowicza 12
62-085 Skoki

Super jestem zadowolony pomogl mi uratowal zycie.

lekarz Krzysztof Rutkowski

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Bardzo dobry specjalista. Lekarz z dużym doświadczeniem, jego diagnozy są trafione. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miła osoba. Polecam.

dr hab. n. med. Anna Kuryliszyn-Moskal

Sienkiewicza 79a lok. 302
15-003 Białystok

Poszłam do niej, bo kierowałam się tym, że jest kierowniczką białostockiej rehabilitacji i jest generalnie znana. Faktycznie dużo czasu poświęca pacjentowi (siedziałam za biurkiem ponad godzinę, kiedy ludzie byli u pani profesor umawiani co pół godziny). Sama też weszłam prawie 60 minut po umówionej godzinie. Trzeba zaznaczyć, że sama bardzo mało mówiłam, ponieważ to ona cały czas mówiła. Nie skierowała mnie na żadne badania a moje deformacje palców uznała za ...

lekarz Małgorzata Targońska

ul. Kijowska 6/5
85-703 Bydgoszcz

Bardzo dobra lekarka .Jedyny problem to,że czeka sie długo w kolejce ,ponieważ pani doktor ma zawsze dużo pacjentów.

prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Samborski

Biskupińska 31
60-463 Poznań

Bardzo dobry i skupiony na pacjencie lekarz. jestem jego pacjentem od 10 lat i dzięki jego podejściu do RZS do dzisiaj funkcjonuję normalnie

lekarz Krystyna Jary

Agrestowa 8
11-256 Bielsko-Biała

Super, miła pani doktor , załatwiłam wszystko bez problemu. Polecam!

lekarz Elżbieta Łasińska

Internista, Rehabilitant

Staszica 22/6
26-610 Radom

Byłam dzisiaj u pani doktor.Bardzo miła osoba.ma dużo czasu dla pacjenta.wszystko ze spokojem tłumaczy.polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Iwona Piwowarska

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Lekarz z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, bardzo dokładna i kompetentna, sam wywiad zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Miła i uśmiechnięta, bardzo życzliwa, z czystym sumieniem polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Karol Kita

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

Lekarz diagnozę stawia po bardzo dokładnie przeprowadzonym wywiadzie, analizie zleconych badań laboratoryjnych radiologicznych oraz po badaniu przedmiotowym. Bardzo skrupulatnie monitoruje przebieg choroby, w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania, wyjaśnia związki przyczynowo-skutkowe schorzenia w sposób jasny i konkretny. Do pacjentów odnosi się bardzo uprzejmie, szanuje ich czas punktualnie ich przyjmując. Cechuje go bardzo wysoka kultura osobista, profesjonalne i etyczne wykonywanie zawodu lekarza. Doktor Karol Kita jest lekarzem, którego mogę polecić ...