Lekarze Reumatolog

lekarz Joanna Badowska

Legionów 48a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Moim zdaniem lekarz z powołania żeby się dostać do pani doktor trzeba nie źle się naczekać więc to coś świadczy.

lekarz Julian Pyrzanowski

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Lekarz Rodzinny"
Wrocławska 58
58-500 Jelenia Góra

Kompletny brak kompetencji i niemiła obsługa. Poprosiłem o wpisanie szczepienia na COVID-19 wykonanego za granicą zgodnie z prawem. Niestety pani odmówiła przyjęcia wniosku i zasugerowała możliwe oszustwo i sfałszowanie szczepienia. Poczułem się oburzony i urażony. Po godzinie czekania na szefa placówki (dr. Julian Pyrzanowski), ten nie zjawił się i po kontakcie telefonicznym również odmówił przyjęcia wniosku. Zostałem poinformowany że najpierw placówka skontaktuje się z NFZem (co ja już uczyniłem). Brak ...
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Grażyna Raczkowska-Czajka

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wielowieś 19
Syców

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie. Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, ...
Opinia dodana przez: Adam

lek. med. Agnieszka Krawczyk Średniawa

Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny
Szpitalna 11
43-450 Ustroń

Jestem bardzo mile zaskoczona postawą Pani doktor. Jest bardzo profesjonalna, cierpliwa, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Przeprowadziła ze mną niezwykle szczegółowy wywiad. Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych znanych mi lekarzy

lekarz Magdalena Szmyrka-Kaczmarek

ulica Energetyczna 8/1
52-423 Wrocław

Pani Doktor jest lekarzem z powołaniem,pełen profesjonalizm,wszystko wytłumaczy,dokładnie zbada,w trudnych chwilach można liczyć na pomoc. Polecam z czystym sercem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Radzik

Lekarz rodzinny, Reumatolog

Medicus
76-100 Sławno

Bardzo kompetentny z dużym wyczuciem i intuicją lekarską. Dobry kontakt lekarz -pacjent. Bardzo mi pomógł. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Jadwiga Drachal-Środa

Prywatny Gabinet Reumatologiczno- Internistyczny
Focha 12/7
26-600 Radom

Pani doktor to prawdziwy specjalista jakich dzisiaj mało.Zna sie na swoim fachu jak mało kto,dosłownie uratowała mi zycie kiedy brakowało juz nadzieji na wyleczenie.Do pacjenta odnosi sie z szacunkiem i jest bardzo miła.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Andrzej Zieja

Szczebrzeska 22
22-400 Zamość

Byłam u lekarza na prywatnej wizycie. Wypisał receptę ręcznie z błędami, nie mogłam jej w aptece zrealizować. Za wizytę zapłaciłam a recepta do kosza. Potem dzwoniłam przez 2 dni bez odbioru. Jechać do lekarza 60 km w celu poprawienia recepty bez sensu.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Bożena Gęca

Internista, Reumatolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie - lecznictwo zamknięte
ulica Cicha 14
21-100 Lubartów

Witam serdecznie bardzo dobry lekarz uśmiechnięta stanowcza ma dobre podejście do pacjenta wszystko robi aby pomóc pacjentowi więcej takich lekarzy na piątkę.

lekarz Małgorzata Partyka

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Pani Doktor jest bardo komunikatywna i przyjazna pacjentom. Stawia bardzo trafne diagnozy co świadczy o jej profesjonalizmie.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Marek Skrzypulec

Topazowa 6
47-100 Strzelce Opolskie

Lekarz niekompetentny, nie chce zlecić badań, niefachowe podejście do pacjentów, nigdy więcej nie zawitam do tego pana a innych ostrzegam bo nie warto tracić czasu

lekarz Ewa Dzierżawska

Żabińskiego 18/24
02-793 Warszawa

Otrzymałam od Pani Doktor bardzo dużo wsparcia podczas trudnej sytuacji zdrowotnej na SOR. Widziała moje zdenerwowanie i stres przed zdiagnozowaniem przyczyny dolegliwości. Pani Doktor zleciła odpowiednie badania, poprosiła o dodatkowe konsultacje. Diagnoza i zaproponowane leczenie przyniosło oczekiwane efekty.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Roman Moskała

Jodłowa 26
43-300 Bielsko-Biała

Chcesz żyć ? Poświęć 100 zł raz na jakiś czas na wizytę prywatna u jakiegoś poleconego specjalisty a nie pchaj się do byle jakiegoś konowala . Szczerze nie polecam, nawet jeśli ktoś chciałby uśpić psa, bo balabym się, ze mógłby za bardzo cierpieć ! Jeśli ktoś tytułuje się reumatologiem i nie umie rozpoznać wody w kolanie to szczerze powinien zastanowić się nad dalszym praktykowaniem zawodu lekarza. Zastanów się nad swoim ...
Opinia dodana przez: AG

lekarz Agata Jachym-Zamojska

Młyńska 9
46-053 Chrząstowice

super Pani doktor ,bardzo dokładne badanie ,rzeczowa ,kompetentna,uśmiechnieta bardzo dobrze tłumaczy chorobę suuper
Opinia dodana przez: Ziuta

lekarz Joanna Hilt

Łódź

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor zleca stosowane badania, szuka przyczyn dolegliwości, stawia prawidłową diagnozę. Poza tym Panią doktor cechuje życzliwość, słucha pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy i wspiera. Polecam Panią doktor Joannę Hilt. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Agnieszka N.

lekarz Małgorzata Szarzyńska-Ruda

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Pani doktor ewidentnie nie znosi swojej pracy w poradni w Ochojcu, uważa że za dużo pracuje i za mało zarabia. Cytat z dzisiejszej teleporady "proszę mi tego nie mówić, nie obchodzi mnie to, skończyłam pracę półtorej godziny temu i nikt mi za to nie zapłaci". Była nieprzygotowana do wizyty, nie otworzyła mojej karty, po mojej informacji, że w karcie są wyniki badań, które sama zleciła, powiedziała "to niech pani czeka, ...
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Mariola Gaca

Gabinet
Plac Wolności 1
89-500 Tuchola

Jak do tej pory mogę ocenić na SUPER!!!pierwsza wizyta-od razu trafna diagnoza potwierdzona specjalistycznymi badaniami w Bydgoszczy.Lekarka bardzo konkretna ,może nie szczerzy ząbków od drzwi ,ale podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy,nie trzeba się o wszystko wypytywać (jak u większości lekarzy).Teraz idę na kolejną wizytę i myślę ,że również się nie zawiodę.

dr n. med. Ewa Kucharska

Centrum Medyczne VADIMED sp. z o.o. - Poradnia okulistyczna
ulica Fiołkowa 6
31-457 Kraków

Jest dobrym i ciepłym lekarzem. Jeżeli chodzi o stwierdzenie diagnozy jest bardzo dociekliwa. Nie zostawi pacjenta w potrzebie. Bardzo dobry lekarz, który wykazuje się wysokimi kompetencjami. badając pacjenta patrzy na cały stan jego zdrowia, nie tylko pod względem swojej specjalizacji. Dziękujemy Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Sokół

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Lubię korzystać z porad Pani Doktor. Miła, sympatyczna, wie co robi. Jej zalecenia okazały się skuteczne. Spokojnie Panią Doktor mogę polecić.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Wiesław Grudziński

Barcewicza 1
99-300 Kutno

dobry lekarz z wieloletnim doswiadczeniem wzbudzajacy zaufanie.Jestem zadowolona z leczenia wieloletniego.pacjentka