Lekarze Reumatolog

dr n. med. Bożena Dąbkowska

All-Med Centrum Medyczne
ul. ks. kard. Wyszyńskiego 29
94-048 Łódź

Po pierwszej wizycie odniosłam bardzo pozytywne wrażenie na temat kompetencji Pani Doktor.W przeciwieństwie do lekarki z NFZ postawiła prawidłową diagnozę,czym uratowała mnie przed długotrwałym zbytecznym i prawdopodobnie szkodliwym leczeniem.Zostałam dokładnie przebadana i uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania.Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze.Mam nadzieję,że wreszcie trafiłam na lekarza godnego zaufania.Dziękuję za przywrócenie wiary w Slużbę Zdrowia 😘

dr n. med. Ewa Bornakowska-Zabel

Reumatolog, Pediatra

Murawa 37b
60-321 Poznań

Wspaniały lekarz! Pani Doktor uratowała życie mojej ciężko chorej còreczki,ktòra dzisiaj jest piękną i wykształconą kobietą i już mamą małego chłopca.Pani Bornakowska-Zabel już przed ponad 20-toma laty stosowała najnowocześniejsze metody leczenia,znane w USA i Niemczech.Jesteśmy zachwyceni jej profesionalnością i wyjątkową serdecznością.Dziękujemy za wszystko 🙏🏻
Opinia dodana przez: Adrianna Lenhardt

lekarz Katarzyna Walkiewicz-Pielaszek

Gabinet Reumatologiczno-Internistyczny
Iglasta 1
05-410 Józefów

wspaniały lekarz, ma dobra intuicję, trafnie diagnozuje pacjenta.polecam, warto także posłuchać wskazać Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Urszula Wieczorek-Łatka

Macieja 1
43-150 Bieruń

Wspaniały lekarz. Pani doktor robi dokładny wywiad, analizuje wnikliwie wyniki badań, proponując leczenie wyjaśnia sposób i jego przebieg. Do tego wszystkiego jest bardzo miła i ludzka, najlepszy lekarz z jakim miałam dotychczas do czynienia. Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Oby więcej takich lekarzy w Polsce jak Pani doktor!
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Anna Hawrot-Kawecka

PANAMED
40-082 Katowice

Jestem pacjentką pani doktor już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor ma zawsze czas dla pacjenta i nigdy nie jest to mniej niż pół godziny. Zawsze dokladnie bada pacjenta, co teraz jest już rzadkością. Polecam z całego serca i pisze te opinie by innym pomóc trafić do tej super specjalistki.

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Reumatolog, Internista

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

dr n. med. Przemysław Kotyla

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Elżbieta Gigiel

Szamotuły

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Leczę się już u Pani dr od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Jestem pod stałą opieką poradni reumatologicznej i mam na bieżąco wykonywane wszelkie badania. Pani doktor wszystko dokładnie i bez pośpiechu tłumaczy. Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Angelika

Ewa Wielosz

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Niezwykle sympatyczna i kontaktowa osoba, z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Profesjonalizm, doświadczenie i kompetencja w swojej specjalizacji na najwyższym poziomie. Potwierdzam , lekarz przez duże ,,L''.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Mariusz Rok

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Świetny specjalista i przede wszystkim dobry człowiek. Wizyta trwa długo, bo lekarz zwraca uwagę na każdy szczegół, dokładnie tłumaczy, podsuwa świetne rozwiązania problemów
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wanda Kunc-Miernik

Pilotów 19
80-460 Gdańsk

Byłam i na wizycie prywatnej jak i na NFZ w obu przypadkach traktowała tak samo, dba oby jak najlepiej pacjent wyszedł na wizycie, nie przepisuje zbędnych leków by tylko naciągnąć pacjenta.

prof. dr hab. n. med. Jacek Pazdur

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Prof. dr hab. med. Jacek Pazdur - polecam w 100%. Pierwsza wizyta w moim życiu, podczas której lekarz poświęcił mi tyle czasu i uwagi (1 wizyta trwała sporo ponad godzinę). Uważnie słuchał, dopytywał, analizował, badał. Potem tłumaczył na czym polega problem, na czym polegają dane choroby, jak je leczyć, gdzie jeszcze szukać pomocy oraz jak zapobiegać dalszemu rozwojowi choroby. Pan profesor to niezwykle uprzejmy starszej daty doktor. Polecam!!!
Opinia dodana przez: marta

lekarz Dorota Podwórna

Żeromskiego 11
Świdnica

Polecam , uprzejma Pani Doktor korzystram z usług od dłuzszego czasu, wizyta w gabinecie to sama przyjemność :)

lek. med. Justyna Łyczkowska-Piotrowska

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

zostałem bardzo dokładnie zdiagnozowany i "roztłumaczono" mi wszystko. Lekarz z profesjonalnym podejściem do tego co robi oraz dużą empatią - na tym etapie jestem b. zadowolony
Opinia dodana przez: Mariusz Ś-ski

lekarz Katarzyna Rydecka

Narutowicza 6
82-300 Elbląg

Bardzo profesjonalna i miła Pani Doktor,polecam ! ............................................................................................................................

lekarz Aleksandra Kołczewska

Reumatolog

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Najlepsza reumatolog w Poznaniu. Pacjent jest traktowany przez panią dr Aleksandrę Kołczewską podmiotowo. Dosłownie - uratowała mi męża. Teraz pomogła mnie.
Opinia dodana przez: Lidka

lekarz Anna Nowakowska

Internista, Lekarz rodzinny

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

jestem bardzo zadowolona z wizyt u lekarza

dr n. med. Danuta Kapołka

Śląski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny
Ustroń

Jestem bardzo wdzięczna pani doktor. Zdiagnozowała u mnie ZZSK, co pani doktor, z kompletem tych samych badań, które mieli przed oczami inni reumatolodzy, nie sprawiło żadnego kłopotu. Bardzo kompetentna osoba, uprzejma i patrząca jak na człowieka a nie kolejnego, pacjenta X. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wszystko wyjaśniła i podniosła na duchu:) Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

dr Janusz Lauterbach

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Takich lekarzy jest coraz mniej. Lekarz, który ma dla ciebie czas. Bardzo cierpliwy, z dużą empatią. Kultura osobista i dobroć od niego emanuj. Skuteczny.
Opinia dodana przez: Ewa
Fachowa,kompetentna i kontaktowa pani doktor.Potrafi opisać schorzenie w prosty zrozumiały sposób,nie zbywa pacjenta,wszystko tłumaczy i sprawia że człowiek czuję się lepiej.Ciesze się że trafiłem do pani doktor na usg kolana.
Opinia dodana przez: Piotr