Lekarze Reumatolog

Pani doktor kompetentna,solidna,przyjazna pacjentowi.Polecam każdemu.

dr Agnieszka Zielińska

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Miałam bardzo duży problem z powracającymi obrzękami kostek.Leczyłam się w jednej sieciówce bo mam pakiet, niestety nikt tam nie potrafił mi pomóc. W końcu trafiłam do Pani Doktor, zleciła mi badania, dostałam zupełnie inne leki, powiedziała mi kiedy mogę spodziewać się poprawy i jakie są perspektywy. Dzięki Pani Doktor wracam do normalnego funkcjonowania.

lekarz Małgorzata Wolska Kozłowska

ulica Struga 14
21-040 Świdnik

Polecam z całego serca.Lekarz z powołania co w dzisiejszych czasach nie czesto sie zdarza.

lekarz Urszula Szczepankowska

Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "SANUS" s.c.
Stefana Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Polecam.Naprawde fachowe podejscie do pacjenta.Potrzebne badania od A do Z, żeby sprawdzić czy wszystko wporządku.

lekarz Tadeusz Tchórzelski

PCK 8/3
33-100 Tarnów

Znakomity fachowiec, szkoda, że czas tak szybko ucieka. Prawdziwy dr Judym..............................................................................................
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Teresa Ostatek-Gorlicka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Modrzewiowa 34
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Wspaniały lekarz. Diagnoza wreszcie trafna, idealnie ustawione leczenie, ból minął i życie stało się znacznie łatwiejsze. Poza najwyższymi kompetencjami Pani doktor Teresa Ostatek Gorlicka odznacza się niezwykłą empatią względem pacjentów. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Małgorzata Łukjanowicz

NZOZ UROLOGIA
ulica Lubelska 29
71-043 Szczecin

Pani dr. Lukianowicz jest moja lekarka od 2009 r.Jest wspaniala osoba.Rzetelnie zajmuje sie pacjetem,jest grzeczna i kulturalna.Leczy mnie w poradni i poswieca duzo czasu na wizyte .Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Elżbieta Urban

Niedziałkowskiego 4a
Choszczno

In my opinion Dr. Ela is the best doctor you can dream about.You are so blessed to have Her .I do believe she is the doctor who want to save your lives, she dedicated her whole life for You guys,i hope you realize what a diamond doctor you have
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Jerzy Łobodziński

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

Bardzo dobry lekarz. Dobrze opiekuje sie pacjentem, nie jest obojętny, słucha, tłumaczy, pomaga. Polecam 👏
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anetta Chrzanowska

ulica Moniuszki 10/6
31-518 Kraków

Pani dr Anetta Chrzanowska to osoba empatyczna, spokojna, sympatyczna i znakomita specjalistka z bardzo dużą wiedzą i umiejętnością jej stosowania i przekazania pacjentom. Jestem jej pacjentem od 2016 r i bez żadnych zastrzeżeń bardzo Panią Doktor polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lek. med. Wanda Kaznowska-Kryda

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Pomaga i doradza. Nie odmawia przyjęcia. Trafnie diagnozuje chorobę i tłumaczy o co w niej chodzi. Zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Godna polecenia. Po wizycie u takiego lekarza zaczynam wierzyć w służbę zdrowia.
Opinia dodana przez: M

lekarz Ireneusz Mizerski

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166
04-329 Warszawa

Bardzo , sympatyczny i uprzejmy .Wizyta udana,leczenie zaczete .Bardzo mile jestem zaskoczona nie bylo pospiechu i rozmowy do siebie .Pan doktor bardzo kompetentny,swietnie wszystko wytlumaczyl.Bardzo jestem zadowolona ze trafilam do tego lekarza
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Danuta Kwiatkowska

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oddział reumatologii
Wieżowa 13
82-300 Elbląg

WSPANIAŁY LEKARZ.i WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!! Na nowo zacząłem wierzyć w służbę zdrowia. Od pierwszej wizyty czułem, że mam do czynienia z człowiekiem pełnym wrażliwości i podejściem, z którym nigdy do tej pory się nie spotkałem. Pani doktor ma doskonały kontakt z pacjentem, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i fachowo, poświęca pacjentowi dużo czasu . Dziękuję to za mało....życzę Pani doktor wszystkiego co najlepsze bo na to zasługuje jak mało kto. Wszystkim polecam ...
Opinia dodana przez: Krzysiek Ż.

lekarz Ryszard Łotocki

Reumatolog, Internista

10 WSK z Polkliniką w Bydgoszczy
Wańkowicza 1
85-791 Bydgoszcz

super lekarz, dzięki Niemu uniknąłem wózka inwalidzkiego, polecam Jego usługi ,jest to lekarz z powołania,poprosi pasjonat

lekarz Barbara Szozda-Gross

114 Szpital Wojskowy w Przemyślu
Przemyśl

Niezwykle kontaktowa, miła w obejściu, poświęcająca każdemu pacjentowi dużo czasu. Tłumaczy genezę i charakter każdej choroby traktując indywidualnie ksżdy przypadek. Bardzo dociekliwa w badaniach, traktujaca swoją pracę jako służbę drugim ludziom co w chwili obecnej rzadko się zdarza.
Opinia dodana przez: Jerzy1947
Jako lekarz ma rzetelne i uczciwe podejście do choroby pacjenta,skoncentrowana na postawieniu własciwej diagnozy,kieruje na dodatkowe badania,w trakcie leczenia monitoruje wyniki i efekty.Mam RZS ( jako skutek ukąszczenia przez kleszcza ).Uratowała mnie.Polecam, proszę tylko o więcej uśmiechu... od Pani doktor.

dr n. med. Ines Pokrzywnicka-Gajek

Reumatolog

Przychodnia Lekarzy Specjalistów "SERCE"
ul. Okrąg 3a
00-415 Warszawa

Moja wspaniala opinia o P. dr Pokrzywnickiej opiera sie o wieloletnie kontakty. Ta wybitnie dobra ocena podyktowana jest wiec dlugoletnim kontaktem...Nie jestem w stanie opisac fachowosci, cierpliwosci, uprzejmosci...Dzieki Jej opiece moge zyc tyle lat..Jest zapobiegliwa, dziala profilaktycznie....Bardzo dziekuje i P O L E C A M !!!
Od kilku lat doskwierały mi potężne bóle pleców, chodziłem od lekarza do lekarza i nic. Pani Kasia potrzebowała 2 miesięcy żeby postawić diagnozę- ZZSK. Chwilę po tym zostało wdrożone konkretne leczenie i bóle niemal całkiem zanikły. Lekarz godny polecenia w 100%, bardzo analitycznie i kompleksowo podchodzi do problemu, nie uogólnia przypadków. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Naprawdę lekarz z powołania, najważniejsze jest to aby pomóc pacjentowi. Bardzo dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: Juliusz

lekarz Wojciech Heitzman

Porazińskiej 19
32-500 Chrzanów

Bardzo dobre podejście do pacjenta, indywidualne podejście do czlowieka, nietuzinkowy lekarz. Godny polecenia
Opinia dodana przez: Stefania