Lekarze Reumatolog

lekarz Dorota Węsierska

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Cudowna pani doktor,nic na oko,dopiero po badaniach,wysłucha doradzi,pocieszy,jestem w szoku.że są jeszcze tacy lekarze.Sama rozmowa z lekarzem jest uzdrawiającą,panią doktor warto polecić,jest na szóstkę.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Urszula Łatka

Internista, Fizjoterapeuta

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Po jakości przeprowadzonego badaniu, można poznać , że jest to specjalista wysokiej klasy, doskonały fachowiec godny polecenia.
Opinia dodana przez: wanda

lekarz Maria Zięba

ulica Piłsudskiego 84/49
43-609 Jaworzno

Pani doktor to bardzo kompetentny, uprzejmy i wnikliwy specjalista. Dużo czasu poświęca pacjentom. Bardzo polecam.

lekarz Marek Zieliński

ulica Królewska 56/2
30-081 Kraków

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Wszechstronnie interesuje się zdrowiem pacjenta, a nie tylko określonym stawem. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Witold Jasiński

Internista, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAMED"
ulica Szkolna 7
47-300 Krapkowice

Bardzo dobry lekarz,poświęca się całkowicie dla chorych. Miły posiada wiedzę mimo swego wieku. Polecam

lekarz Aleksandra Szachowicz

Pretficza 40L/3b
53-407 Wrocław

Prawdziwy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta, wiedza... nareszcie wiem, co dolega mojemu dziecku. Dziękuję.

lekarz Ewa Szmit

Internista, Reumatolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie - lecznictwo zamknięte
ulica Cicha 14
21-100 Lubartów

Pani Doktor jest miła i kontaktowa. Zleca badania. Tłumaczy cierpliwie dalszą terapię. Ciesz się że trafiłam na takiego lekarza. Mam wrażenie że zależy Jej na pacjencie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krystyna Majchrzak

Mistrzowska 2/1
01-929 Warszawa

Wyjątkowa lekarka z powołania, która stawia bardzo celne diagnozy i jest pełna oddania dla swoich pacjentów. Szkoda że już na emeryturze bo takich lekarzy ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Tomasz Powroźniak

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Dr Tomasz Powrozniak najlepszy lekarz jakiego spotkalam a mam 72 lata. Fachowiec, specjalista, bardzo madry,inteligentny czlowiek. Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty, pomaga każdemu. Dziękuje dr cała moja rodzina. Irena
Opinia dodana przez: Irena Widera

lekarz Maria Paprocka-Wall

Gabinet
Wybickiego 5 lok. 11
73-150 Łobez

Bardzo dobry lekarz Ludzkie podejście Pani doktor godna polecenia. Wszystko tłumaczy zrozumiale dla pacjenta Uśmiech pani doktor na przywitanie pacjenta kojący.

lekarz Elżbieta Kruzel

Grochowska 35
37-500 Jarosław

Bardzo miła i pomocna Pani Doktor. Jak dla mnie wybitny specjalista. Jestem pod jej opieką już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Wszelkie inne zmiany, które zauważy u pacjenta od razu konsultuje ze specjalistą w danej dziedzinie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Alicja Jarema

Reumatolog

Gabinet
Mickiewicza 9
36-200 Brzozów

Byłem u wielu Reumatologów w okolicy, albo odsyłany z kwitkiem albo u takich co tylko doić z kasy chcieli. Żaden mi jednak nie pomógł. Pani doktor poświęciła mi czas, wytłumaczyła, że przyczyną leży w źródle innej choroby, uzyskałem kompleksowe informacje nie tylko na temat dlaczego mnie boli co i o chorobie na którą się leczyłem u innego specjalisty. Powiedziała że chodzenie po Reumatologach to strata czasu w tym przypadku i ...
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Małgorzata Biernacka-Zielińska

Reumatolog, Pediatra

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek! Mama Wiktorii i Olka

dr n. med. Piotr Adam Krawiec

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie
ulica Skarbowa 4
31-121 Kraków

Miły, sympatyczny,profesjonalista.Panie doktorze dziękuję za poprowadzenie leczenia mojej wieloletniej choroby reumatoidalnego zapalenia stawow tak że w mej niepełnosprawności fizycznej funkcjonowanie stało się możliwe. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Bernadeta

dr n. med. Maria Podwysocka-Harasimowicz

Reumatolog, Pediatra

Pilczycka 107 lok. 3
54-150 Wrocław

Lekarz, jakich już dzisiaj mało. Otwarte na pacjenta, przyjmuje świątek ,piątek, genialne podejście do dzieci i zatroskanych rodziców. Poleci innych specjalistów i wcale nie jest droga. Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz.

lekarz Małgorzata Kowalska

Niemce 335
21-025 Niemce

Podzielam zdanie przedmówców. Rzadko spotyka się ludzi, którzy są prawdziwi w tym w jaki sposób wykonują swój zawód. Zawód lekarza powinien być z powołania i taka jest Pani Doktor, lekarzem z powołania. Po raz pierwszy spotkałam takiego.

Joanna Krywejko

Wrocławskie Centrum Terapii
Al. Wiśniowa 33
53-137 Wrocław

jest doskonała jako fachowiec w tej dziedzinie, cudownym człowiekiem leczę się u niej już od 2 lat na fibromialgię gorąco polecam
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Tomasz Szewczykowski

Reumatolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Sosnowiecka 49
42-200 Częstochowa

Bez względu na to, czy pan doktor przyjmuje pacjenta prywatnie, czy w ramach NFZ zawsze można liczyć na fachową poradę i bezstresową wizytę.Serdecznie polecam! Wioletta
Opinia dodana przez: Wioletta