Lekarze Reumatolog

lekarz Elżbieta Pawłowska

Wojska Polskiego 6 lok. 1
72-400 Kamień Pomorski

Życzyłabym sobie i Państwu samych takich wspaniałych lekarzy. Naprawdę, Pani doktor godna polecenia.

prof. dr hab. n. med. Brygida Kwiatkowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Fantastyczna lekarz , Pani Profesor jest znakomitym lekarzem reumatologiem, WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTĄ z niesamowitą wiedzą. Ostatnia Jej publikacja - praca zbiorowa Postępy w reumatologii. Monografia opublikowana w roku 2023 jest tego doskonałym przykładem . Wspaniała Profesor Reumatologii kieruje doskonałym zespołem w Klinice Wczesnego Zapalenia Stawów.

Bożena Grzywnowicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, dobra lokalizacja gabinetu, stała kontrola wyników badań i dopasowywania leków do postępów w zahamowaniu objawów choroby. Polecam serdecznie

lekarz Barbara Momont

Zakład Fizjoterapii i Masażu BIO- RELAX Jolanta Potapska
ul. Zielona 28 A
24-100 Puławy

.. .a poza tym.... piękna kobieta i aż miło wejść do gabinetu pani doktor i być przywitanym pięknym uśmiechem

lekarz Ryszard Stańczyk

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

okazuje się,że można być fachowo zaopatrzonym ,za niewielką kwotę przez lekarza specjalistę na terenie Nowej Huty bez potrzeby udawania się do centrum Krakowa gdzie cena wizyty jest dwukrotnie wyższa a jakość obsługi niepewna.Z całego serca polecam tego lekarza-Janina W.

dr n. med. Teresa Kokot

Krakowska 19 lok. 7
41-808 Zabrze

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz, profesjonalnie wizyta spełniła moje oczekiwania.

lekarz Stanisław Piórkowski

Akacjowa 52
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Wyprowadził mnie z ciężkiej choroby.

lekarz Małgorzata Dąbrowska

Reumatolog, Pediatra

Malawa 500
36-007 Krasne

Bardzo wszechstronna i spostrzegawcza, nic nie umknie jej uwadze. Wszystko doskonale wytłumaczy i zleci wszystkie badania - zarówno te niezbędne, jak i takie, które nie muszą, a mogą być przydatne. Dokładnie wysłuchuje i odnosi się do każdego osobnego objawu. Do tego bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, cała oddaje się pacjentom. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Mirela Sołtysik

Reumatolog

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Od wielu lat Pani Doktor leczy mój RZS. To najlepszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu. Po pierwsze szybko mnie zdiagnozowała, a następnie dostałam odpowiednie leki. Podczas wizyty mogę wypytać o wszystko co mnie w danej chwili nurtuje. Poza tym Pani Doktor jest wyrozumiałym człowiekiem i w miarę możliwości przyjmuje także pacjentów nie zapisanych na dany termin, jeśli wymaga tego sytuacja. Szczerze polecam.

dr n. med. Grzegorz Rozwadowski

Ortopeda, Reumatolog

Śląska 46
58-400 Kamienna Góra

Najlepszy specjalista w Kamiennej Górze. Polecam serdecznie. Nie mogłam już chodzić dzięki doktorowi chodzę nawet bez laski
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Sławomir Jeka

dane nieaktualne
Szeroka 25
Toruń

Bardzo fajny i dobry,konkretny specjalista.....dobry człowiek...polecam każdemu!!! Podchodzi dokładnie do sprawy...super!!
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Wojciech Romanowski

ul.Grottgera 34 b / 1
Brzechwy 19 lok. 1
63-100 Śrem

Świetny lekarz!!! Po wielu perypetiach wreszcie znalazłam lekarza, który bardzo bobrze mnie leczy, jest sympatyczny i poświęca każdemu pacjentowi od 15 do nawet 30 minut. Porozmawia, przebada a jeśli trzeba wyśle na inne niezbędne badania. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Eleonora Piotrowska

Reumatolog

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Lekarz starej daty. Wysoka kultura osobista, przemiła osoba. Bardzo szczegółowo przeprowadziła ze mną wywiad na temat dolegliwości i kompleksowo podeszła do leczenia. Efektów na razie nie znam ale póki co p. Doktor zaskarbiła sobie 100% mojego zaufania. Dawno żaden lekarz nie wywarł na mnie tak pozytywnego wrażenia.
Opinia dodana przez: Jula

dr n. med. Mirosława Koseda-Dragan

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

Zupełnie zapomniałam że lekarz może być tak cudowny. W tym zagonionym świecie Pani doktor jest jak oaza na pustyni, do każdego pacjenta podchodzi z ogromną troską i patrzy na niego bardzo kompleksowo. Obie z mamą po wyjściu z gabinetu jesteśmy naładowane pozytywną energią, odzyskujemy też wiarę w ludzi. Mam 60 lat, mama 82 i przez całe życie nie spotkałyśmy tak fajnego lekarza. Serdecznie polecamy Panią doktor :-)
Opinia dodana przez: Wieśka

lekarz Piotr Dębicki

Dekerta
Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz. Poświęcił czas dla mojego 97-letniego dziadka i okazał szacunek do osoby starszej. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zbigniew Guzera

PZOZ Starachowice Oddział Reumatologiczny
Radomska70
27-200 Starachowice

Lekarz godny polecenia. Zresztą sam został mi polecony przez kogoś innego i nie żałuję dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwie analizuje wszystkie objawy aby postawić odpowiednią diagnozę, zleca wszelkie potrzebne badania i przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem co jest też bardzo ważne, zwłaszcza w chorobach reumatologicznych. Chodzę do Pana doktora do gabinetu prywatnego w Końskich, ale również do szpitala w Starachowicach. ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Iwonna Lajborek-Czyż

Dom Medyczny "Abrahama" NCMed Przychodnie
Abrahama 25
80-307 Gdańsk

Takich lekarzy jak najwięcej. Mila,godna polecenia,podchodzi do kazdego pacjenta z sercem. Jest wyjątkowym czlowiekiem,takich lekarzy ze świeczką szukać..Byłam bardzo chora, tylko dzięki dobrze postawionej diagnozie i dobrym leczeniu przez panią doktor chodzę

lekarz Krystyna Jedynak

Klonowa 2
86-065 Łochowo

Pani Doktor dziękuję za trafną diagnozę i bardzo szybkie skierowanie na dalsze badania. Dziękuję za profesjonalną pomoc w pierwszych chwilach kiedy myśli moje przepełnione były strachem a Pani bezzwłocznie pomogła mi w podjęciu trafnej decyzji w poszukiwaniach lekarza ortopedy który zajął się moim dalszym leczeniem. Dziękuję także za ogromną empatię, uśmiech oraz za zwykłą ludzką rozmowę w tych trudnych dla mnie chwilach. To dzięki Pani nie utraciłam nadziej na pozytywne ...
Opinia dodana przez: Kinga Ossowska-Schmidt

lekarz Jan Pędziwiatr

Berlinga 41A
Bielawa

Super lekarz ze specyficznym poczuciem humoru, ale bardzo dobrze wie co robi i trafnie stawia diagnozy i leczy. Nie wywyzsza sie, a wizyty sa bardzo mile:) Naprawde polecam, a sama lecze sie u niego od lat:)

lekarz Anna Felczyńska

Internista, Reumatolog

Gabinet prywatny Anna Felczyńska lekarz chorób wewnętrznych specjalista reumatolog
Zabrska 6 na terenie przychodni MEDEN
44-105 Gliwice

Bardzo dobra lekarka, szczerze polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor o wszystko wypytała i zbadała. Wszystko mi na bieżąco tłumaczyła, pierwszy raz natrafiłam na takiego lekarza co tak wszystko tłumaczył.