Lekarze Reumatolog

dr n. med. Piotr Fengler

Consilius
Staszica 9-15
72-004 Stargard Szczeciński

Wspaniały lekarz!Wysłucha nie patrzac na zegarek.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Zrobi dokładne Usg. Zleci badania.Stawia trafną diagnozę.Bardzo się cieszę ze pan Piotr Fengler mnie leczy.Lekarz z powołania i bardzo dobry reumatolog.Polecam!!!
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Stanisław Bajena

Reumatolog, Internista

dr. Zamenhofa 2
81-869 Sopot

Pan dr.Bajena powinien byc przykladem dla mlodych lekarzy,zawsze sluzy pomocą i wszystko dokladnie tlumaczy.Takich ludzi i lekarzy bardzo rzadko sie spotyka .Naprawdę dobry specjalista, godny polecenia.Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Eliza Roszkowska

Sukielicka 16
Wrocław

Wspaniaa pani doktor . Dwa lata nie miaam rozpoznanej choroby, wysyano mnie od ajfasz do kajfasza a ja cierpiałam. Dopiero jak trafiłam do dr. Roszkowskiej od razu rozpoznała chorobę ,dostaam lekarstwa i przestałam cierpieć. Super lekarz

lekarz Longina Hańczak-Urbańska

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Cudowny lekarz, fantastyczny człowiek. Po zmarnowanych miesiącach diagnoz wreszcie trafiłam do właściwego specjalisty. Wydałam sporo kasy na badania, które p. doktor mi zleciła ale wreszcie ktoś mnie wysłuchał i kompleksowo się mną zajął. Jestem w trakcie leczenia i czekam na efekty:-)
Opinia dodana przez: AGA

lekarz Anna Patkowska

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Dr Anna Patkowska jest najlepszym lekarzem, u jakiego kiedykolwiek byłem. Nikt przedtem tak dokładnie nie zdiagnozował mojej choroby. Lekarze często traktują wszystkich pacjentów tak samo, jednak dr Patkowska poświęca pacjentowi całą swoją uwagę. Zdecydowanie każdemu polecam!!
Same pozytywy !!! Wszystko jak należy. Ja swoje wizyty wspominam dobrze i nawet podczas nagłych ataków choroby nigdy nie zostałem odrzucony. Ja bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Joanna Hensel

Prywatny Gabinet Reumatologiczny
Skłodowskiej-Curie 1a lok. 3
13-200 Działdowo

Wspaniały lekarz. Do Pani doktor trafiłam z polecenia mojego lekarza rodzinnego. Moja pierwsza wizyta u Pani doktor zakończyła się łzami Radości. Po raz pierwszy czułam się wysłuchana i dokładnie zdiagnozowana. Pani doktor dokładnie mnie zbadała i po kolei omawiała moje problemy zdrowotne poświęcając czas na dokładne wyjaśnienie moich dolegliwości bólowych, wypisała receptę, oraz skierowanie na dalszą diagnostykę. Wizyta kontrolna za 4 tyg. Każdemu polecam wizytę u Pani doktor, jest to ...
Opinia dodana przez: DANUTA

lekarz Jolanta Zarębska

ulica Kościuszki 1
41-600 Świętochłowice

Witam serdecznie z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor od jakiegoś czasu borykałem się z kolanami, kilkanaście wizyty u lekarzy i żaden nie umiał zdjagnozowac problemu i postawić prawidłowej diagnozy Wystarczyła jedna wizyta by p Doktor bez problemu zdjagnozowala chorobę i rozpoczęła odpowiednie leczenie duże uznanie i wyrazy szacunku dla p Doktor naprawdę specjalista pozdrawiam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Maria Kluz

Monte Cassino 16a lok. 30
37-700 Przemyśl

Przemiła i przesympatyczna osoba. Dokładna, poświęcająca dużo czasu pacjentowi.

lekarz Ryszard Łusiak

Reumatolog, Internista

ulica Kościuszki 3
22-300 Krasnystaw

Polecam ,mi pomaga ,leczę się juz kilka lat,ostrych nawrotów nie było

lekarz Jadwiga Lewandowska

Lekarz rodzinny, Reumatolog

Gabinet
84-300 Lębork

Dopiero gdy człowiek zaczyna chorować to ma okazje naprawdę poznać swojego lekarza. Tak tez było w moim przypadku. Pani Doktor zasługuje na najwyższą ocenę. Zawsze przeznacza odpowiednią ilość czasu na badanie, wypyta o wszystko. Jest pełna empatii i troski. Kiedy to konieczne przyjedzie tez do domu. Nigdy nie bagatelizowała moich obaw. Zawsze wszystko wytłumaczy. Kiedy trzeba jest tez wymagająca, co jest wielka zaletą. Szczerze się martwi o moje zdrowie nigdy ...
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Bożena Konieczna

ul. Pawła Włodkowica 12
60-334 Poznań

Mój przypadek był bardzo ciężki, ponieważ nie mogłam sama chodzić. Po przyjęciu przez panią doktor bez zapisu oraz po za kolejką (dzięki uprzejmości pacjentów) zostałam kompleksowo zbadana oraz przeprowadzono ze mną dokładny wywiad, na podstawie którego pani doktor przepisała leki i na drugi dzień mogłam chodzić już o kulach, dodatkowo skierowała mnie na dalsze szczegółowe badania w celu dokładnej diagnozy. Oprócz tego że jest wspaniałym lekarzem jest również bardzo ciepłą ...
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Joanna Sowula

Reumatolog, Pediatra

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Zdecydowanie odradzam i przestrzegam, Pani Doktor wbrew aktualnym zaleceniom, ściągneła synowi napletek (badanie bez założonych rękawiczek), przez co synek teraz ma tam rankę z wszelkimi możliwymi tego konsekwencjami, do stulejki włącznie.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Piotr Ignaczak

Euromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 24/5
Bydgoszcz

Doktor IGNACZAK, świetny diagnosta. Rozpoznał u mnie sarkoidozę i skierował na dalsze potwierdzenie choroby. Chorobą rzadka i bardzo uciążliwa w funkcjonowaniu. Jestem po pełnej diagnostyce i bardzo, bardzo dziękuję za okazaną pomoc i trafność. Wdzięczna pacjentka Magda S. Pozdrawiam p. Doktorze.
Opinia dodana przez: Magdalena.

lekarz Małgorzata Góra

Specjalistyczna Reumatologiczna Praktyka Lekarska
ul.26 Marca 164, gabinet 11
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo mi przypadła do gustu. Jest żetelna, dokładna i polecam szczerze :)

Katarzyna Kobusińska

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Pani Kobusińska to zdecydowanie lekarz z powołania. Specjalnie przyjechała wcześniej do pracy, żeby moc jak najszybciej mnie zbadać. Pani doktor bardzo skupiła się na diagnostyce mojego problemu i mimo dobrych wyników wierzyła mi, gdy mówiłam, ze boli- wytrwale szukając źródła. Niezwykle ciepła, uprzejma i troskliwa osoba- dzięki niej po wędrówce od lekarza do lekarza w końcu wiem co mi dolega co pozwala zmniejszyć ból i zwiększyć szanse na normalne życie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Renat Wysocka-Znojkiewicz

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Byłam już kilkukrotnie na wizycie u Pani Doktor, jestem bardzo zadowolona, za każdym razem wszystko mi wytłumaczyła jasno i zrozumiale, jest uprzejmą osobą, często nawet sobie żartujemy. Pani Doktor prowadzi mnie pod kierunkiem RZS. Mogę z czystym sumieniem polecić ją każdemu, kto potrzebuje wizyty u reumatologa.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Mariusz Korkosz

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków

Trafiłam do Doktora Korkosza przypadkiem z polecenia mojego pediatry, który leczy mnie od dziecka. Przez prawie 2 lata w nic nie wartym Instytucie Reumatologii w Krakowie "próbowano" mnie leczyć, nie mogąc zdiagnozować mi choroby. Ale jak mozna zdiagnozować chorobę, robiąc w kółko te same badania i lecząc po omacku. Doktor Korkosz po pierwszych bardzo dokładnych badaniach wykrył u mnie toczeń i zastasował leczenie, które praktycznie uwolniło mnie od naprawdę koszmarnych ...

dr hab. n. med. Janusz Badurski

Reumatolog

Centrum Osteoporozy i Chorób Kostno-stawowych J.Badurski sp.j.
Waryńskiego 6/2
15-472 Białystok

To przemyślana decyzja - leczę się u prof. 25 lat i dzięki temu w pełni funkcjonuję. Należy konsekwentnie stosować się do zaleceń i wtedy z RZS można normalnie żyć realizując się zawodowo.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Gęborek

Oddział Targówek Oś. Podgrodzie
Łojewska 6
03-392 Warszawa

Prawdziwy lekarz z powołania, więcej niż profesjonalizm. Nie liczy czasu poświęcanego pacjentowi. Nie znam drugiego lekarza z takim podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Benedykt