Lekarze Reumatolog

lekarz Tomasz Marusa

Poradnia reumatologiczna
Wawel 15
41-200 Sosnowiec

Chodzę od kilku lat do Pana Doktora z powodu autoimunologicznych chorób bardzo wnikliwy ,spokojny,poświęcający czas lekarz bardzo go cenie .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maria Misterska-Skóra

Internista, Reumatolog

Czerniawska 3 / 1
Wrocław

Bardzo dobra Pani doktor, dobre podejście do pacjenta, wszystko dobrze wytłumaczone, nie zostawia bez diagnozy. Odbiłam się od kilku lekarzy z problemem zdrowotnym zanim nie trafiłam na panią Marie. Polecam
Opinia dodana przez: Lena
Pani doktor była moim lekarzem prowadzącym w szpitalu.Jest osobą sympatyczną,wzbudzającą zaufanie.Lekarzem bardzo kompetentnym,dokłanie bada pacjenta,poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby i sposobu leczenia.Pod opieką Pani doktor czuję się bezpiecznie,leczenie jest skuteczne.Jest lekarzem z powołania,uprzejma,życzliwa ,po prostu "ciepły człowiek,otwarty dla cierpiących ludzi".Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Andrzej Podgórski

Ortopeda, Reumatolog

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Bardzo miły, serdeczny, ciepły człowiek o wysokiej kulturze osobistej, a jednocześnie rzeczowy i kompetentny lekarz. Chociaż ani ja nie byłam szczególną pacjentką, ani mój przypadek wyjątkowy, to pan doktor Andrzej Podgórski, mimo że była już pierwsza w nocy (trafiłam ze złamaniem nadgarstka na ostry dyżur)a przede mną mnóstwo pacjentów, wyjaśnił dokładnie co się stało z moją ręką, jakie są metody leczenia. Nastawił złamanie i unieruchomił, ale uprzedził, że być może ...

lekarz Andrzej Leśniewski

gabinetreumatologiczny
22 Lipca 40
86-050 Solec Kujawski

mojej rodzinie i znajomym poleciłam dr.Leśniewskiego, bardzo dobry specjalista

dr n. med. Izabela Domysławska

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

Wspaniała Pani dr, uważam ze najlepszy lekarz reumatolog w woj podlaskim. Polecam

lekarz Katarzyna Makaś

Konopnickiej 3
58-400 Kamienna Góra

Bardzo dobry fachowiec, choruję na dnę moczanową. Niestety poprzedni mój lekarz nie wiedział na czym ta choroba polega. Źle mi aplikował leki. Dopiero dr Makaś wyprowadziła mnie na prostą i od kilku lat nie mam żadnych ataków. Ponadto ma bardzo dobre podejście do pacjenta - jest miła, życzliwa i taka ludzka. W dzisiejszym świecie niestety lekarzom często tego brakuje.

dr Janusz Lauterbah

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

To świetny specjalista. Mam do niego pełne zaufanie.Jest uprzejmy, ma czas dla pacjenta, na wizytach mam wrażenie, że jestem najważniejszą pacjentką - podchodzi komleksowo do problemu zdrowotnego, tłumaczy chorobę i metodę leczenia.

lekarz Ludwik Skopiński

ul. Świerkowa 2
39-300 Mielec

konkretnie i na temat. Jestem pod opieką Doktora od około pół roku, niestety w moim miescie zamknięto poradnię reumatologiczną, zaczęłam szukac w okolicy i znalazłam w Mielcu. Doktor jest pomocny, zawsze zyczliwy niezleznie od tego czy wizyta jest na nfz, czy prywatnie. Wyjasnia niejasnosci zwiazane z choroba, co pomaga przezwyciezyc strach przed niektorymi lekami. Obecnie na leczeniu nie odczuwam już takich bóli jak wczesniej. Polecam!

lekarz Romana Karaszkiewicz

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125
30-053 Kraków

same superlatywy leczę się od dłuższego czasu . Zawsze lekarz ma dla mnie czas , stosuje właściwe leczenie bo dolegliwości szybko ustępują co przy bólach reumatycznych nie jest łatwe, nigdy nie mam poczucia,że się spieszy czy nie ma dość czasu.
Opinia dodana przez: basetla

lekarz Piotr Borsukiewicz

Gwardii Ludowej 26
64-400 Międzychód

odpowiednio podszedł do mojego problemu uwierzył mi w to co mu opowiedziałam ,gdzie lekarz rodzinny stwierdził że powinnam się leczyć u psychiatry mam nietypową chorobę stawów, więcej takich lekarzy ,a nie będziemy narzekać

lekarz Wiesława Rogacka-Derewnicka

Morelowa 3
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo kompetentna, profesjonalna i ciepła osoba. Nie żałuje czasu na dokładne wytłumaczenie istoty choroby i procesu leczenia. Jest miła a za razem przekonująca i fachowa w 100% polecam.

Marta Mieszczańska

Kalisz

Najlepszy człowiek, jakiego poznałam. Dzięki Niej czuję się dobrze i normalnie funkcjonuję, mimo, że z RZS zmagam się już ponad 27 lat. Anna Michalczak

lekarz Krystyna Saturna

Kaszubska 3 lok. 1
40-731 Katowice

Bardzo kompetentna, konkretna, szczegółowo tłumaczy, w dwóch słowach: SUPER LEKARZ, polecam!!!
Jest swietnym specjalista. Wizyty jak najbardziej pomogly. Dziekuje Panie Mirku.

lekarz Barbara Gierak-Pilarczyk

Kasprowicza 9/2
81-852 Sopot

Świetny lekarz, dzięki niej dzisiaj mogę chodzić, a było już krucho. Pełen profesjonalizm pani doktor pozwolił na szybką diagnozę i zmniejszenie skutków reumatyzmu. Dziękuję pani Barbarze Gierak Pilarczyk za to że ...JEST.

lekarz Kazimierz Kucharski

Osteoporolog, Reumatolog

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

Dobry lekarz, rzeczowy. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowia, zleca wszystkie możliwe badania.

lekarz Małgorzata Rajewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Świetna lekarz, traktuje pracjenta bardzo poważnie. Nie lekceważy jego choroby, potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę oraz sposób leczenia, jest pomocna.
Z czystym sumeiniem moge polecić doktor Jarmoc. To wspaniały lekarz, z ogromną wiedszą i przede wszystkim wspaniały człowiek. Jak nikt rozumie problemy osób chorujących na stawy. Jej postawa i podejście do pacjenta bardzo pomaga w leczeniu. To jest także coś co Panią doktor w sposób znaczacy od wielu innych lekarzy reumatologów wyróżnia. Jak ktoś z Was choruje na stawy, polecam wizytę u tego właśnie lekarza.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Anna Strączyńska

Osteoporolog, Reumatolog

Sieniewicza 41
Kielce

Byłam u wielu lekarzy, ale dr wzbudziła moje zaufanie i jako jedyna wykryła moją chorobę i zajęła się mną profesjonalnie. Zawdzięczam jej zdrowie.