Lekarze Reumatolog

lekarz Anna Jurek

Szpital Wojewódzki nr II
Rzeszów

Pani dr Anna Jurek to bardzo dobry specjalista z dziedziny reumatologii. Posiada bardzo dużą wiedzę, jest skrupulatna, dokładnie analizuje wyniki badań. Odpowiada kompetentnie na pytania pacjenta. Jest lekarzem z powołania. Zofia Białek
Opinia dodana przez: Zofia

lek. med. Elżbieta Bartnik-Ożga

ulica Bema 5
33-100 Tarnów

To jest bardzo dobra specjalistka , uwaga jaka poświęca nam pani doktor od samego początku robi na nas dobre wrażenie a w momencie przeprowadzania czynnosci lekarskich czuje sie że jestesmy u specjalisty, dokładnośc badań wręcz troskliwość daje nam chwilami uczucie ustępowania dolegliwości. Przez kilkadziesiąt minut spedzonych w gabinecie ani razu Pani doktor nie da nam odczuć zniecierpliwienia naszymi pytaniami itp. wręcz przeciwnie to Pani doktor jest bardzo skrupulatna przeprowadzając z ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Teresa Migas-Kukla

ulica Tysiąclecia 86a/37
40-871 Katowice

Witam pacjentów obecnych i przyszłych Pani doktor. Z pełnym szacunkiem za podejście do pacjenta, i niesamowitą osobowość Pani doktór .To jest lekarz z po wołania .Prośba Pani doktor proszę o czasowość WIZYT Wdzięczny pacjent ,pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Józef Leśniak

Osteoporolog, Reumatolog

Cegielniana 20
Rybnik

Bardzo polecam jest doswiadczonym lekarzem nie moglam ruszyc reka juz na drugi dzien po wizycie nastapila bardzo znaczna poprawa.

dr n. med. Lidia Rutowicz

Rehabilitant, Reumatolog

Karmelicka 23
31-039 Kraków

Przyjmuje przy ulicy karmelicka 23, a gabinet fizyko terapii znajduje się przy ulicy Świętej Agnieszki 9. Świetna lekarka gorąco polecam.

lekarz Tomasz Kempa

ul. Dobrzecka 16 A/8
62-800 Kalisz

Dr.T.Kempa to wspaniały lekarz.Zawierzyłam moje zdrowie i jest OK.Dzięki Doktorowi wyszłam na prostą , a byłam w bardzo kiepskim stanie. Choruje RZS miałam dostosowane leczenie i teraz biorę tylko Metypred 4mg. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: GRAŻKA

lekarz Iwona Aksamitowska

ul. Wojska Polskiego 43
26-700 Zwoleń

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą Pani doktor jest bardzo miła i wysłucha co nam dolega bardzo polecam

lekarz Ewa Chemperek

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Wspaniałe podejście do pacjenta, jeszcze teraz w dobie pandemii. Wyrozumiałość i uśmiech. Zleca sporą ilość badań, zatem zależy Jej na dobrym zdiagnozowaniu.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Pani Doktor to wspaniały lekarz i doskonały diagnosta. A do tego bardzo dobry człowiek, Poświęca każdemu tyle czasu i uwagi ile jest konieczne.Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Janusz Chojnicki

wróblewskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze za poświęcony dla mnie i mojej córki czas!!!Lekarz godny polecenia !!!
Opinia dodana przez: Akro

lekarz Marian Owoc

Asnyka 4
36-200 Brzozów

Wspaniały człowiek ,wspaniały lekarz . Scaldex pomógł mojej córce w oparzeniach i mam nadzieję że pomoże także mi w bliźnie na czole.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jan Mika

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a
38-400 Krosno

Świetny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem, mam do niego duże zaufanie. Doktor Mika to lekarz, który podchodzi do pacjenta jak do człowieka, a nie do kolejnego przypadku medycznego. Poświęca dużo uwagi na wysłuchanie pacjenta, wyczerpująco tłumaczy chorobę, jest cierpliwy i uprzejmy. Widać że jego praca jest jego pasją, trafnie diagnozuje a przy tym potrafi pocieszyć jeżeli pacjent się negatywnie nastawia do diagnozy i choroby. Życzyłabym wszystkim zdrowia, jednak ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr Anna Felis-Giemza

Instytut Kardiologii
Spartańska 1
Warszawa

Bardzo rzetelny i życzliwy lekarz. Prawdziwa klasa. Pani doktor bardzo mi pomogła - zrobiła znacznie więcej, niż wymagała tego sama powinność.
Opinia dodana przez: Szymon
Bardzo polecam Pana Doktora. Niezwykle sympatyczny z rewelacyjnym podejściem do pacjenta.. Bardzo dokładnie zbadał córkę. Szuka przyczyny, Nie oszczędza w zlecaniu badań. Profesjonalizm, doświadczenie i kompetencja w swojej specjalizacji na najwyższym poziomie.. Lekarz z powołania. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Agnieszka Pietrzak

lekarz Grażyna Kot

WZR
Ul. Grunwaldzka1-3
Sopot

Pani dr b.życzliwa i wnikliwie analizująca problemy pacjenta. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście, zaskakująco głęboka analiza i szukanie przyczyn choroby.

dr Jolanta Senko-Byrdziak

Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i jest bardzo sumienna. Leczę się u Pani Doktor od lat i czuje się znacznie lepiej niż czułam się wcześniej lecząc się gdzie indziej.

dr hab. n. med. Andrzej Pluta

Targowa 2 lok. 1
35-064 Rzeszów

Wspaniały człowiek, niezwykle cierpliwy i umiejący wyjaśnić wszelkie niejasności, kompetentny. Jednym słowem SUPER

Bronisław Wójcik

Rehabilitant, Osteoporolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a
31-526 Kraków

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Mirosława Dybowska-Nozdrzykowska

Brzozowa 71
87-400 Golub-Dobrzyń

Pani doktor to anioł, pomogła wykryć nowotwór zlecała dużo badań nie zostawiła mnie bez pomocy wręcz przeciwnie interesowała się mną i troszczyła dzięki niej wszystko idzie w dobrym kierunku,gorąco polecam
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Co tu duzo pisac... Dr. Fachowiec i tyle. Kobieta która pracom żyje i jej sie poświęca.. jest fachowcem i czapka z glowy przed Takim lekarzem...
Opinia dodana przez: Marek