Lekarze Reumatolog

lekarz Marek Podgórski

ulica Iwaszkiewicza 4f
98-220 Zduńska Wola

Wspanialy, doswiadczony lekarz,wysoki poziom empatii, uprzejmy. Nigdy nie odmawia pomocy, dokladnie informuje o problemie zdrowotnym. Goraco polecam
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Joanna Michalska

Kraków

Świetny fachowiec ,wyrozumiała i bardzo wnikliwie ocenia problem.Po kilku wizytach poczułam efekty jej celnej diagnozy i leczenia moje stawy czują się lepiej a o niektórych prawie zapomniałm. Jest to mój czwarty reumatolog i ostatni. Dzięki Pani Doktor wracam do zdrowia i wiem jak sobie radzić z chorobą.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Joanna Puławska

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wyrozumiała szlachetna .Ma czas dla pacjenta i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć dziecku i przerażonemu rodzicu .Ma zawsze dla nich czas .

lekarz Danuta Łuczkowska

Baligrodzka 4 / 15
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

lekarz Anna Strzelecka

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Pani doktor Anna Strzelecka super lekarz miła rzeczowa zainteresowana kompetentna. Wizyta w Kutnie w Różanym centrum medycznym. Polecam.
Opinia dodana przez: Marzanna

lek. med. Katarzyna Gałecka

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Trudno w kilku słowach strescic opinię. Pani dr jest przede wszystkim cudownym człowiekiem. Taki kontakt z pacjentem ma już sam w sobie działanie uzdrawiające. Bezpośrednia, empatyczna, życzliwa, mająca czas dla pacjenta. Widać, że ten zawód to jej pasja i powołanie. Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem i śmiało mogę stwierdzic, że to cud, że do niej trafiłam. Jestem bardzo wdzięczna. Życzę Pani doktor wszystkiego co ...
Opinia dodana przez: Dorota
Do gabinetu Pani Doktor Karina Sobiegraj trafiłam z polecenia . Miła , uprzejma , kulturalna i z dużą wiedzą osoba . Wnikliwie przeprowadzony został wywiad ze mną . Z dużym zaangażowaniem podjęte zostało leczenie , za co serdecznie Pani Doktor dziękuję . Serdecznie polecam .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marian Siembab

Leśna 42
33-170 Tuchów

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ. Ludmiła.
Dzięki pani doktor przestały mnie boleć kolana, co było ogromnym problemem zwłaszcza przy zmianie pogody. Czasami nie potrafiłam chodzić, a co tu mówić o jakimś bieganiu, rowerze itp. Warto się z dr skonsultować.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Żaneta Smoleńska

Bitwy Pod Płowcami 6a/2
81-775 Sopot

Nie potrafię znaleźć właściwych słòw aby wyrazić jakim cudownym człowiekiem i lekarzem z powołania jest doktor Smoleńska.Bezinteresownie angażuje się i poświęca nawet swój prywatny czas tylko po to,aby pomóc pacjentowi,by wesprzeć go w chorobie i cierpieniu.Potrafi szybko postawić trafną diagnozę i jeśli trzeba,to osobiście szuka pomocy u innych specjalistów.Swym ciepłym i miłym głosem koi ból pacjenta,podnosząc go na duchu,dodając otuchy w walce z nową chorobą.Do tej pory przez 9 lat ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jan Musiał

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8
Warszawa

Cudowny lekarz! Wyleczył mojej prawie dziewięćdziesięcioletniej mamie bół kolan, który uniemożliwiał jej chodzenie. Nikt uprzednio tego nie umiał zrobić. Teraz mama chodzi sama, nawet bez laski. Jesteśmy mu bardzo wdzięczne. Empatyczny, serdeczny. Żeby leczył nadal!
Opinia dodana przez: Bożena Olive

lek. med. Małgorzata Stasiek

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.
Opinia dodana przez: Diana N.

Halina Widzyk

Asnyka 4 lok. 43
43-300 Bielsko-Biała

bardzo polecam,dobry lekarz ,trafne diagnozy,super atmosfera leczenia
Opinia dodana przez: presto20

lekarz Maria Pietryk

Bukowa 1
78-100 Kołobrzeg

Specjalista jakich mało, dokładna i miła lekarz z powołania, polecam.

lekarz Wojciech Walewski

oprzecznik ZUS
łapówkarz
Lublin

Byłem na wizycie i jestem szczerze mówiąc bardzo zadowolony z wizyty.Wszystko przebiegało sprawnie ,dokładnie, zostałem pokierowany na szereg ważnych badań. Wiem , że wydane pieniądze nie zostały wydane na marne.

dr Mieczysława Koperska

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Pani Doktor to wspaniała kobieta. Bardzo sympatyczna, życiowa. Przebadała od stóp do głowy. Nawet dokładnie osłuchała serce. Bardzo rzeczowa. Lekarz z wielkiego powołania. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magda

dr Joanna Mykowska

Przychodnia Specjalistyczna z Poradnią Lekarza Rodzinnego i Rehabilitacją
Sądowa 14d
89-100 Nakło nad Notecią

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą reumatologiem, ale też pozytywnym człowiekiem. Od kilku lat leczę się w poradni reumatologicznej u doktor Mykowskiej i mogę tylko powiedzieć, że miałam dużo szczęścia trafiając na takiego wspaniałego lekarza. Polecam każdemu potrzebującemu dobrego reumatologa.

lek. med. Anna Reut

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Bardzo profesjonalne podejście. Szybko podjęte leczenie i sprawdzenie powiązań z innymi schorzeniami u różnych specjalistów. Polecam gorąco

lekarz Danuta Robak

Internista, Lekarz rodzinny

Imielna 23
30-856 Kraków

Panią Doktor cechuje ogromna empatia, cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta, skuteczne poszukiwanie diagnozy oraz najlepszej formy leczenia. Wielka wiedza i doświadczenie. Oby więcej takich osób w naszej służbie zdrowia.

lekarz Elżbieta Klein

VITA - Ambulatoryjne Centrum Medyczne
ulica Piłsudzkiego 6
32-620 Brzeszcze

Super lekarz ,miłe podejście do pacjenta bardzo szczegółowe badanie ,cierpliwe tłumaczenie schorzeń - oby więcej takich lekarzy ❤️
Opinia dodana przez: Maria