Jestem właścicielem Centrum Stomatologii I Implantologii STOMATOLOGIA STENCEL, w którym wraz ze sprawdzonym zespołem lekarzy oferuję leczenie zgodnie z obowiązującymi trendami w światowej stomatologii.

Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyce - dziedzinach, które uwielbiam i którym poświęcam wiekszosc czasu zawodowego i prywatnego. Moje umiejętności i wiedza w tych dziedzinach gwarantują komfortowe, bezbolesne i efektywne leczenie.

Wykonuje następujące zabiegi:

- wszczepianie implantów oraz miniimplantów
- chirurgiczne ekstrakcje zębów zatrzymanych
- resekcje wierzchołków korzeni
- sterowana regeneracja kości
- rekonstrukcja warunków kostnych jako przygotowanie do implantacji
- plastyka dziąseł I kości
- przeszczepy bloków kostnych
- podnoszenie dna zatoki szczekowej
- plastyka połączeń ustno-zatokowych

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję, wykonując zabiegi w trudnych warunkach kostnych, gdzie wymagane jest odtworzenie kości z myślą o przyszłych implantach.

Doświadczenie zdobywałem biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach zagranicznych i krajowych.
Wykonałem kilkadziesiąt zabiegów pod okiem doświadczonego chirurga szczękowo-twarzowego. Współpraca trwa nieprzerwanie, dzięki czemu moi pacjenci mają możliwość leczenia schorzeń z zakresu chirurgii szczekowo-twarzowej w warunkach szpitalnych.

Zapewniam, że wykonywane przeze mnie zabiegi są bezbolesne dzięki stosowanym metodom znieczuleń.

Pracuję na róznych systemach implantologicznych (m.in. Ankylos firmy Dentsply, Astra, ICX), dostępnych w korzystnych cenach.

Współpracuję z anestezjologiem dr Grzegorzem Wojciechowskim, który wykonuje w Centrum STOMATOLOGIA STENCEL zabiegi analgosedacji (tzw. półnarkozy).

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu i czlonkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego (DGOI).

Płynnie posługuję się językami niemieckim i angielskim, co pozwala mi obsługiwać pacjentów z całej Europy.

Prowadzone przeze mnie Centrym STOMATOLOGIA STENCEL to cztery nowoczesne gabinety, kompleksowo wyposażone, klimatyzowane i zapewniające komfort każdemu pacjentowi. Centrum posiada także pracownię rtg I tomograf komputerowy. Atmosfera w gabinecie, połączona z fachowością, pozwala pacjentom na przejście najbardziej stresujących procedur.

Każdy z lekarzy pracujących w Centrum specjalizuje sie w określonej dziedzinie stomatologii.
Specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwia to pacjentom podjęcie świadomej decyzji w każdym aspekcie leczenia.

Zaufanie pacjentów oraz ich zadowolenie są priorytetem w działaniach Centrum Stomatologii i Implantologii STOMATLOGIA STENCEL. Dlatego wszystkie usługi są realizowane na najwyższym poziomie i z zachowaniem korzystnych cen.

Jest wspaniałym dentystą,który fach ma w ręce i w sercu-polecam!

Jest wspaniałym dentystą,który fach ma w ręce i w sercu-polecam!

nie znam lepszego lekarza jak pan robert w majowy wekend nigdzie nie moglam znalezc dentysty znajomi polecili mi p roberta tak sie balam a niewiem kiedy mi wyrwal zab ktory bolal mnie miesiac i balam sie isc wyrwac a dzis znowu mam ten sam problem i nigdzie nie pojde tylko do pana roberta choc znowu sie boje ale wiem ze wyjde zadowolona

Zostałem przyjęty w niedziele rano z bólem zęba ok godziny 8 rano i na pewno bez zadnego krzyku i złości lecz z pełny profesjonalnym podejściem do pacjenta dodam jeszcze ze jestem z Knurowa do Chorzowa mam ok 50 km w jedna stronę ale dzwoniłem do Gliwic i Rybnika i jeszcze parę innych ...do niby całodobowych gabinetów dentystycznych to odprawiano mnie z kwitkiem bo jest niedziela rano pan Robert jako jedyny powiedział ze mnie przyjmie zdjecie RTG na miejscu i kanałówka i bez bólu koszt 150zl ale dałbym kazde piniadze bo tak bolało

Bardzo dobry lekarz,byłam usunąć ząb,nic nie bolało ani zastrzyk ,ani wyrywanie,,naprawde gorąco polecam tego dentysty...

Wspaniały lekarz. Dziś tj. w niedzielę po nieprzespanej nocy przyjechaliśmy z moim 9 letnim synem do Chorzowa do Pana dr Stencel. Przyjął nas niemalże natychmiast. Wspaniałe podejście do dzieci. Zupełnie bezboleśnie (znieczulenie bezigłowe) wyleczył zęba. Polecam profesjonalizm pana doktora oraz supernowocześnie wyposażony gabinet. Ząb uratowany, ból ustąpił, teraz wyruszamy na niedzielną majówkę. Z Tychów będę przyjeżdżać i leczyć zęby u Pana doktora POLECAM!

Odwiedziłam Pana Doktora w godzinach wieczornych, prawie przed zamknięciem gabinetu. Byłam z 11 letnim synkiem -płaczącym i trzęsącym się na myśl o fotelu dentystycznym. Pan Doktor uspokoił malca, pocieszył. Dziecko nawet nie zauważyło, kiedy ząb został wyrwany. Po wizycie synek powiedział, że teraz to już tylko do tego Pana chce chodzić. Polecam z całego serca. Mama Igorka.

Mama Igorka.

Witam , polecam wszystkim Pana Dr , jestem bardzo zadowolony , miałem już leczenie kanałowe , usuwanie 8 itp i wszystko cacy :) pełen profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta :) czasem troszkę trzeba poczekać za to mały minusik ale warto ;)

Witam! Wczoraj (sobota) miałam chirurgiczne usunięcie pozostałego korzenia zęba - dolnej piątki. W piątek byłam prywatnie u stomatologa który przez 1,5h trzymał mnie na fotelu po czym stwierdził że resztę usunie dopiero po weekendzie majowym - gdy reszta podejdzie do góry. Szczegółowiej obejrzał zdjęcie rtg zęba po nie udanym rwaniu. Ból był straszny, w sobotę byłam na Pogotowiu dent.gdzie po 2h prób Pani nie udało się usunąć, odsłoniła mi korzeń. W dwóch szpitalach nie chciano mnie przyjąć bo nie mają w weekendy chirurga szczękowego, Klinika w Katowicach odmówiła przyjęcia bo ...

Witam!
W piątek byłam prywatnie u stomatologa który przez 1,5h trzymał mnie na fotelu po czym stwierdził że resztę usunie dopiero po weekendzie majowym - gdy reszta podejdzie do góry. Szczegółowiej obejrzał zdjęcie rtg zęba po nie udanym rwaniu. Ból był straszny, w sobotę byłam na Pogotowiu dent.gdzie po 2h prób Pani nie udało się usunąć, odsłoniła mi korzeń. W dwóch szpitalach nie chciano mnie przyjąć bo nie mają w weekendy chirurga szczękowego, Klinika w Katowicach odmówiła przyjęcia bo nie byłam po wypadku samochodowym. Musiałabym czekać na ketanolu do poniedziałku, ale ból był niesamowity, słabłam, bo nic nie jadłam od piątku. W internecie znaleźliśmy nr tel.do Pana dr Stencela, który bezboleśnie usunął mi pozostałości, założył 12 szwów w porwane przez prywatnego lekarza (tego z piątkowej wizyty)dziąsło. Teraz jestem po, boli, ale to zapewne normalne.
POLECAM STOMATOLOGIA STENCEL W CHORZOWIE!!!!!!!!!!!!
Agnieszka

Uśmiechnięty 5 latek u dentysty to rzadkość ale nie u Pana Roberta Nie poszedł bym z małym dzieckiem do nikogo innego. 1-wsza wizyta jest adaptacja. Dziecko poznaje gabinet bawi się odsysaczem, poznaje akcesoria, daje sobie wyszczotkować ząbki. 2-ga wizyta której dzieciak nie może się doczekać by wyleczyć zęby. Buzię otwiera szeroko. Pan doktor podaje w fajny sposób znieczulenie, opowiada o czyszczeniu dziurek i niszczeniu robaczków. Wysłucha małego pacjenta i stwarza super atmosferę. POLECAM JAKO STOMATOLOGA DLA KAŻDEGO !!!

Uśmiechnięty 5 latek u dentysty to rzadkość ale nie u Pana Roberta
Nie poszedł bym z małym dzieckiem do nikogo innego.

POLECAM JAKO STOMATOLOGA DLA KAŻDEGO !!!

polecam z całego serca. Lekarz kompetentny, uczciwy, dokładny, szczególnie dla wymagających pacjentów. Wysoka kultura osobista. Gabinet nowoczesny, miła atmosfera. ania:)

ania:)