lekarz Robert Szostak

2,5
2,2
2,1

Tragedia, brak kultury, nie uprzejmy, i nic go nie obchodzi co Wam jest. Wręcz zniechęca do siebie postawą. Chyba przysięgał mamonie a nie Hipokratesowi, bo nie zauważyłem troski o pacjenta tylko pogardę. Przewraca się w głowie niektórym lekarzom widać. Chcesz się leczyć nie idź do sigma-bi na Chrzanowskiego w Bytomiu

Niestety dołączę do grona niezadowolonych pacjentów byłem u Pana doktora w SGMA-BI zero kontaktu z pacjentem ,nie słucha pacjenta (on wie lepiej co kogo boli) to co usłyszałem na korytarzu przed poradą potwierdza się w 100% chcesz być leczony udaj się do lekarza , Pan doktor gdzieś w wielości jego obowiązków zapomniał chyba kim jest .Szkoda czasu i zdrowia

Trudno wymagać od niego czułości i wielkiej uprzejmości, jeśli przyjmuje w jednej przychodni przy szpitalu w Bytomiu około 30 pacjentów dziennie. Dla mnie super fachowiec. A czułości to mam w domu. pozdrawiam Pana Doktora serdecznie

Wczoraj dodałam opinię i błędnie podałam nazwę przychodni w której byłam. Przepraszam. Ten pan (doktor?) przyjmuje w SIGMA - BI a nie w Sante.

Podpisuję się oboma rekami pod poprzednimi negatywnymi opiniami. Myślałam, że to moja wina bo się spóźniłam z powodu dłuuugiej kolejki w rejestracji w SANTE, ale pacjentka po mnie wyszła też zniesmaczona, bo jaśnie pan na nią krzyczał! Ta strona nie służy opluwaniu, bo i po co? Lekarza który stara się pomóc nikt nie będzie opluwać. Może ten pan jest dobrym chirurgiem (stąd kilka pozytywnych opinii) i może powinien się ograniczyć do sali operacyjnej. Tam rozmawiać z pacjentem nie musi.

Dziwię się, że taki człowiek w ogóle został lekarzem. Tak nieuprzejmego lekarza jeszcze nie spotkałem, a biorac pod uwage mój wiek swoje już przeszłem und wiele widziałem. Pana R. Szostaka można opisać dwoma słowami: CHAMOWATY GBUR. Jako lekarz też totalnie beznadziejny. Dobra rada dla tego pana: „czasy, kiedy lekarze byli bogami, się skończyły”. Jestem wdzięczny, że powstała taka strona jak rankinglekarzy. Mam tylko nadzieję, że co niektóry lekarz przeczyta, co ludzie o nim myślą i przemyśli swoje zachowanie.

Zdecydowany, kompetentny i bardzo skuteczny - choć mało wylewny. Dobry operator, przy dokładniejszym rozpoznaniu okazuje się miły.

Jako lekarz OK, polecam. Leczenie trwało długo tak jak mi powiedział, ale skutecznie wyleczył mi kolano na które chorowałem prawie dwa lata

Nie uprzejmy-jeśli w ogóle wie co to znaczy, gbur przemądrzały a nie lekarz. Zero kontaktu z pacjentem, a pacjent to wróg. Zapomnijcie o leczeniu u tego "człowieka" (dlatego w cudzysłowiu bo człowiekiem to on nie jest. Ludzie kto mu dał prawo leczyć? Do obory chłopie, ale nie leczyć zwierzęta tylko tam sprzątać.

Byłam u tego lekarza, jestem załamana i chce mi się płakać.Kolano bardzo mnie boli a on mi wykręcał je na wszystkie sposoby .Nieuprzejmy , opryskiwy wręcz arogancki. Każde moje pytanie wywoływało u niego ironię w głosie. Nie polecam tego lekarza w przychodni Sante Bytom.