lekarz Robert Witkowski

Ginekolog, USG

zdecydowanie nie polecam tego lekarza!Nic sie nie odzywa nawet nie pozwolil mezowi zobaczyc dzidziusia na usg.Napewno wiecej do niego nie pójde!

Profesjonalny lekarz, spokojny, z humorem podchodzi do pacjenta. Delikatnie bada, jest taktowny i kompetentny.

Pan. dr prowadzi już moją drugą ciąże, bardzo trudną ciążę. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Bardzo uprzejmy, delikatny, zawsze chętnie wytłumaczy i odpowie na wszelkie pytania, zapobiega problemom i nie bagatelizuję niepokojących objawów. Polecam w 100% !

Świetny, kulturalny, delikatny lekarz !

Świetny, kulturalny, delikatny lekarz !

Bardzo dobry lekarz. Nie mam zadnych zastrzezen co do prwadzenia badan przez niego. jestem mloda osoba ale bardzo bym chciala zeby opiekowal sie mna podczas ciazy.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Ma bardzo dobre podejście do kobiet. Z przyjemnością chodzę do niego na wizyty. Polecam wszystkim!

nie polecam tego pana, nie wykryl dosyc powaznej wady

nie polecam tego pana, nie wykryl dosyc powaznej wady

Witam, cała moja "babska" część rodziny chodzi do p.Roberta :)Państwowo i prywatnie. Prowadził moją ciążę, było naprawdę bardzo dobrze. Dobry lekarz, miły i "kojarzący" pacjentów, pamięta kto, co i dlaczego. Zdecydowanie polecam. Agnieszka

Agnieszka

Bardzo doby lekarz, mily, kompetentny i uprzejmy. Bardzo delikatny.

Bardzo doby lekarz, mily, kompetentny i uprzejmy.
Bardzo delikatny.

Bardzo miły pan ,lekarz z powołania .Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Wizyta trochę droga ale naprawdę warto.Prowadził mi całą ciążę i jestem bardzo zadowolona.