Robert Zawrotniak

Robert Zawrotniak-wspaniały specjalista i kompetentny fachowiec.Bardzo dobry człowiek ,umiejący się wczuć w czyjeś położenie.To nieprawda że poświęca pacjentce zbyt mało czasu,jest też mężem i ojcem dlatego trochę wyrozumiałości.Bardzo dobrze opiekuje się pacjentką,dokładnie wszystko tłumaczy i pamięta historie choroby każdej swojej pacjentki. Polecam jako super specjalistę,naprawdę warto.

Robert Zawrotniak-wspaniały specjalista i kompetentny fachowiec.Bardzo dobry człowiek ,umiejący się wczuć w czyjeś położenie.To nieprawda że poświęca pacjentce zbyt mało czasu,jest też mężem i ojcem dlatego trochę wyrozumiałości.Bardzo dobrze opiekuje się pacjentką,dokładnie wszystko tłumaczy i przede wszystkim nie jest chciwy grosza.Polecam jako super specjalistę,naprawdę warto.

nie polecam tego pana.... jak trzeba było płacić za wizyty to było ok... zero zainteresowania swoją pacjętką po porodzie w szpitalu...nawet jeśli miał w tym czasie dyżur!!!

polecam, prawidłowo podał dzień kiedy można starać sie o fasolke i udało się za pierwszym podejściem,

nie polecam tego lekarza, i nie zalezy mu na pacjentkach. Moge nawet stwierdzic ,ze sie wyżarł.

najlepszy lekarz jakiego znam. widac ze zalerzy mu na pacjentkach.

najlepszy lekarz jakiego znam. widac ze zalerzy mu na pacjentkach.

Bardzo dobry lekarz, dzieki niemu mam dzisiaj 2 letnia zdrowa coreczke. Godny zaufania, polecam.

BARDZO MIŁY,KOMPETENTNY LEKARZ,GODNY POLECENIA,FACHOWO OBJAŚNIAJĄCY WSZYSTKO PACJENTCE.POLECAM

Człowiek godny polecenia,kompetentny,bardzo miło,fachowo objasniający wszystko pacjentce Polecam

BARDZO MIŁY I KOMPETENTNY LEKARZ.TO DZIĘKI NIEMU I JEGO SZYBKIEJ DECYZJI DZISIAJ MAM ZDROWA CÓRECZKĘ.POLECAM