lekarz Roman Pelc

Jedyny,który oprócz posiadania wysokich kompetencji potrafi rozmawiać z pacjentem jak przyjaciel:)

Kilku lekarzy mówiło mi, że nie będę chodził samodzielnie bez pomocy urządzeń, kule stabilizator. Znalazłem lekarza który powiedział, że chodzić będę i słowa dotrzymał. Człowiek któremu można i trzeba zaufać. Idzie się do niego nie jak do lekarza a raczej jak do kolegi - przyjaciela.

za każdym razem gdy byłam na wizycie słyszałam że wszystko jest dobrze że dziecko wyrośnie z tego z czasem i że to normalne Po zmianie lekarza okazało się że przypadłośc dziecka jest poważna i że się pogłebia Do tego doszła nowa choroba spowodowana nie leczeniem tej pierwszej Zastanawiam się, czy nie rozpatrywać tego drogą sądową,ale z drugiej strony mój czas musze poświęcić teraz na leczene dziecka...

Lekarz, który daje nadzieję na wyleczenie, a nie jak poprzedni fachowcy chcieli mnie zostawić w kalectwie. Cierpliwy, otwarty człowiek, wręcz przyjacielski. Jak lekarz z filmu i taki istnieje.

Świetny lekarz!!! Jedyny który potrafił mi pomóc.

Świetny lekarz!!! Jedyny który potrafił mi pomóc.

Poznałem doktora będąc złożony chorobą. Perspektywy co do samodzielnej egzystencji były minorowe. Dzięki Panu doktorowi chodzę i chodził będę. Zawdzięczam temu człowiekowi bardzo dużo. Wiedza zawodowa, uprzejmość, właściwe podejście do pacjenta - to pozwala mi na polecanie go z czystym sumieniem. WL.

Świetny specjalista i bardzo miły człowiek. Fachowiec w swej dziedzinie. Oby samych takich lekarzy spotykać na swojej drodze. Naprawdę świetny ortopeda!

Oceniam pana Pelca nie tylko jako wspaniałego fachowca który potrafi szczerze i serdecznie porozmawiać z pacjentem ale też jako wyśmienitego człowieka .Jest po prostu super!!! świeci przykładem .

Oceniam pana Pelca nie tylko jako wspaniałego fachowca
który potrafi szczerze i serdecznie porozmawiać z pacjentem
ale też jako wyśmienitego człowieka .Jest po prostu super!!!
świeci przykładem .

Nie spotkałem jeszcze tak uprzejmego i kompetentnego lekarza. Zna sie na swoim fachu. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy ortopedycznej to tylko do niego

Fachowiec w swojej dziedzinie a przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zdecydowanie polecam tego lekarza