lekarz Romuald Wolański

Ortopeda, Traumatolog

2,7
2,9

Nie wiem skąd się biorą pozytywne opinie o tym Panu. Niegrzeczny, gburowaty, bez odrobiny empatii. Bojący się ryzyka zawodowego. Jako lekarz idący na "łatwiznę", bądź zbywający pacjentów. Nie polecam.

Jako fachowiec jes niezły ale jako czlowiek doktor winien do psychiatry iść się leczyć lub powtórzyć zajęcia z etyki lekarskiej

Jestem zaskoczona złymi opiniami o tym lekarzu. Ludzie jak byliście źle potraktowani przez p. dr. Wolańskiego, to idźcie do p. dr. Jedwabińskiego. Tam dopiero jest "jazda", choroba mija w sekundzie. Jestem po zabiegu zespołu cieśni i jeśli miałabym poddać się zabiegowi jeszcze raz, to bez wahania wybrałabym tego lekarza. Na oddziale wśród personelu i pacjentów ma bardzo dobrą opinię. Nie spotkałam się z arogancją, czy też ze złym traktowaniem ze strony dr. Wolańskiego. Moja ręka jest w pełni sprawna za co dziękuję. Polecam tego lekarza :D

Zakompleksiony, z niskim poczuciem wartości, którą musi sobie podnosić gburowatością i złośliwościami w stosunku do pacjenta jak i kolegów z branży. Oto portret psychologiczny ów pana Wolańskiego.Czas oczekiwania na artroskopię kolana w moim mieście to 1,5-2 lata. Po konsultacji z NFZ dowiedziałam się, że w szpitalu MSW w Bydgoszczy to tylko 3 miesiące (nadmieniam, iż trzech innych lekarzy zalecili, że aby zabieg był skuteczny i miał sens powinien być przeprowadzony w ciągu 0,5 roku). Dzwoniąc do szpitala poinformowano mnie, że pacjenci ze skierowaniem do szpitala przyjmowani są po tzw. pacjentach "przychodnianych" i na pewno zostanę przyjęta. Gdy wchodziłam na końcu, po odstaniu kilku godz., dowiedziałam się, że nie szanuję czasu pana doktora, gdyż od godziny powinien być w innej pracy Przedrzeżniał niewielki błąd ortograficzny na skierowaniu do szpitala, by w końcu je zakwestionować. Nadmieniam, że diagnoza na skierowaniu potwierdzona była przez trzech bardzo dobrych specjalistów. W końcu pan Wolański stwierdził złośliwie, ze on nie jest taki szybki i najpierw mam mu pokazać udokumentowane przynajmniej dwu-miesięczne leczenie zachowawcze, które jak wiadomo nie mało kosztuje. sam oczywiście nie zaproponował żadnego leczenia. Jak długo żyję nie spotkałam nigdy takiego gbura w miejscu gdzie powinien być lekarz. Wstyd panie Wolański, wstyd dla szpitala MSW. Oczywiście nie kwestionuję fachowości tego pana, bo nie miałam okazji sie przekonać i całe szczęście.
Nie polecam

Pan doktor raz jest miły, a raz nie. Wszystko opowiedział i wytłumaczył, ale jak coś było nie zrozumiałe to potrafi walnąć takim tekstem, ze się odechciewa.. Dziwne.. Wydaje się kompetentny. Na pewno warto w przypadku urazów się skonsultować.

super fachowiec! a przede wszystkim konkretny, co wy ludzie piszecie ze gburowaty itd? co was to interesuje ? to jest profesjonalista. poskładał moją nogę a w 2 miejscach miałem piszczel złamany i kość strzałkową i staw skokowy. teraz juz jestem nawet po wyjęciu drutów .. trwało to prawie 4 lata. A wiec nie piszcie glupot, jak ktoś idzie z drobnostkami to moze i bagatelizuje. dla mnie to jest kozak

Służbowy,oschły,gburowaty! Zachowuje się jakby przyjmował z łaskę! Małgorzata.

Służbowy,oschły,gburowaty! Zachowuje się jakby przyjmował z łaskę!
Małgorzata.

w zyciu juz nie pojde do tego lekarza jest beznadziejny i paskudnie odnosi sie do pacjentow!!

Arogancki, zadufany w sobie, ironiczny. Nie poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu. Nie polecam.

Arogancki, zadufany w sobie, ironiczny.
Nie poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu.
Nie polecam.

Nie polecam dr. Wolańskiego. Jest ironiczny w swoich odzywkach, przedmiotowo traktuje pacjenta. Tłumaczenie dolegliwości powierzchowne.