Lekarze Jelenia Góra

lek. dent. Renata Nyczko

Przychodnia KLONOWICA
Sebastiana Klonowica 2/7
58-500 Jelenia Góra

Nie spotkałem nigdy bardziej profesjonalnego i sympatycznego podejścia do tematu popartego doświadczeniem i ogromną wiedzą . Polecam
Opinia dodana przez: Adam

dr Mariusz Jurczak

Chirurg naczyniowy

58-506 Jelenia Góra

Witam wszystkich którzy potrzebują pomocy życzliwego z ogromną wiedzą i ludzkim podejściem do pacjenta lekarza chirurga naczyniowego zapraszam do doktora Jurczaka.Trafiłam do niego z mamą tydzień temu okazał się właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.Moja mama jest po wylewie on zaopiekował się nią należycie ( a nie był pierwszym lekarzem do którego trafiła).Dzięki niemu jest dziś po operacji czuje się dobrze i dziękuję za jego opiekę przed i po operacji .Dzięki ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Michał Zieziula

58-506 Jelenia Góra

Profesjonalne podejście do pacjenta wraz z dużym zaangażowaniem aby pomóc w wyzdrowieniu. Dziękuję za pomoc w powrocie do zdrowia.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Tomasz Żelaśkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra

Szukałam pilnej pomocy, Doktora Tomasza Żelaśkiewicza poleciła mi znajoma osoba i to była bardzo dobra decyzja. Zostałam przyjęta bardzo szybko i została mi udzielona pomoc. Wcześniejsza diagnoza u innej osoby okazała się błędna, powodem bólu i opuchlizny nie był ząb - Pan doktor wszystko jasno mi wytłumaczył, wykonał zabieg, który przyniósł ulgę i zalecił dalsze leczenie. Dziękuję i polecam Różyckiego 19/I piętro, tel. 601 695 442
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Ewa Bystrzycka

Psychiatra

Teatralna 1 pok. 104
58-500 Jelenia Góra

Niesamowita Pani Doktor. Bardzo ciepła, empatyczna, o fachowym podejściu i poświęcająca dużo czasu pacjentowi. Nigdy z takim psychiatrą się nie spotkałam. Jestem w głębokim szoku, że tacy lekarze istnieją.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Jan Karp

Kiepury 1 lok. 65
58-506 Jelenia Góra

Pan doktor bardzo dobry. Wie co robi, stawia prawidłowe diagnozy. W dodatku jest sympatyczny, czasem zażartuje.

lekarz Józef Ciechanowski

Reja 31
58-500 Jelenia Góra

Mam do tego lekarza zaufanie gdyż jest dobrym lekarzem leczy mnie od kilku lat. Jak trzeba to doradzi gdzie się udać. Nawet pomorze wyszukać numer telefonu. Szczerze to dzięki niemu widzę na te moje czy. Mirella

lekarz Piotr Wilk

Urolog

58-506 Jelenia Góra

Pan doktor Wilk jest człowiekiem niezwykle sympatycznym, ciepłym, cierpliwym i już samo to - leczy. Posiada wysoki poziom kompetencji, jako lekarz i człowiek, co konstatuję z wielką satysfakcją. Życzę Mu w tym czasie trudnym dla wszystkich a zwłaszcza dla "oficerów" na wymagającym niezwykłej ofiarności froncie wojny z pandemią - wiele siły, wytrwałości, uśmiechu i optymizmu. Kazimierz Hołyszewski, wdzięczny pacjent.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Piotr Siekanowicz

Chirurg dziecięcy

58-506 Jelenia Góra

Idealne podejście do małego pacjenta, już od drzwi wita malucha niesamowicie ciekawym podejściem, spokojny, duża wiedza medyczna, powoli i trafnie stawia diagnozę, bez nadmiernego pośpiechu, poświecą tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy rodzicom jak na dłoni, prostym i zrozumiałym językiem. Bardzo dobry lekarz, fachowiec i do tego człowiek, miły, rozmowny, dostępny. To bardzo ważne, gdy leczysz dziecko, małe dziecko.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Bożena Koperska-Szumarowska

58-506 Jelenia Góra

Gdybym mogła, to dałabym 6+ :) Najlepsza z najlepszych!! :) Moją pierwszą ciążę (zagrożoną) p. Bożena poprowadziła wspaniale. Polecam, polecam, polecam!!!

lekarz Iza Stolarczyk

Neurolog

NZOZ "Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra"
ulica Bankowa 5/7
58-500 Jelenia Góra

Polecam Panią Doktor, jako jedyna po wielu latach konsultacji z wieloma specjalistami postawiła diagnozę. Bardzo sympatyczna,kompetentna wszystko dokładnie wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Jacek Szczęsny

58-506 Jelenia Góra

Kompetentny, rzeczowy, miły i sympatyczny lekarz. W okresie mojego ciężkiego stanu z powodu Covid-19 zawsze pod telefonem ( w przychodni) z fachową poradą i wsparciem. Do dzisiaj jestem pod stałą opieką z powodu powikłań. Z wielką fachowością i zaangażowaniem podchodzi do mojego stanu i powrotu do zdrowia. Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Agnieszka Zawiła

Stomatolog, Ortodonta

ORTODONCJA od A do Z
ul. 1 Maja 49
58-500 Jelenia Góra

Lekarz - ortodonta, którego naprawdę polecam. :) Nie mam zastrzeżeń do pani Zawiłej. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna, miła. Pozdrawiam.

lekarz Tadeusz Szczepanik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DOKTOR"
ulica Grottgera 10
58-500 Jelenia Góra

bardzo polecam lekarza Szczepanika,przy wypisaniu recepty,choć nie jest się Jego pacjentem to czyta historię choroby i sam daje skierowanie na wykonanie dodatkowych badań.Rzadko spotyka się takiego lekarza.Jest zawsze uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów.GODNY ZAUFANIA.
Opinia dodana przez: bodzio1936

lekarz Joanna Olszewska-Roczniak

58-506 Jelenia Góra

Wspaniała Pani doktor dzięki której żyję. Leczyłem się rok u różnych specjalistów,a po pierwszej wizycie u Pani Doktor zostałem prawidłowo zdiagnozowany i skierowany do szpitala. Dzięki temu mam uratowaną nogę i żyję.Jeszcze raz bardzo dziękuję i wszystkim polecam wspaniałego fachowca i człowieka.

lekarz Ewa Horczak

Internista, Hipertensjolog

ul. Mikołaja Kopernika 1
58-500 Jelenia Góra

To lekarka, której we wszystkich 6 elementach powyżej mogę dać 5 gwiazdek. Pani doktor to bardzo mądra lekarka, która zna się na rzeczy. Potrafi trafnie zdiagnozować i ustawić leki przy nadciśnieniu. Moja rodzina leczy u niej od wielu lat i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Panią dr Ewę Horczak wszystkim, nie tylko mającym problemy z ciśnieniem.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Alam Bouhaouli

Chirurg ogólny, Urolog

58-506 Jelenia Góra

Oby więcej takich lekarzy, bardzo rzeczowy, empatyczny.Wysoka kultura osobista. Z czystym sercem polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: AKaczmarek

lekarz Marcin Kryszpin

J. Elsnera 4/20
58-506 Jelenia Góra

Wspaniały lekarz i człowiek. Ogromna wiedza, fachowość, rzetelność, delikatność i poczucie humoru :) Polecam z czystym sumieniem dr Kryszpina!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Rojek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Świetny ortopeda i lekarz. Kompetentny i skuteczny w leczeniu. Godny zaufania i polecenia wszystkim potrzebującym. Poświęcający tyle czasu, ile trzeba. Zrozumiały, cierpliwy i grzeczny. Najlepszy.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Jakub Ciecierski

58-506 Jelenia Góra

Wspaniały lekarz , gorąco polecam . Byłam dwukrotnie operowana przez Pana doktora . Doskonałe podejście do pacjenta bez pośpiechu , empatia , uwaga , ciepła atmosfera .