Lekarze Jelenia Góra

lekarz Bogusław Janiak

Lekarz medycyny pracy, Internista

Górna 3
58-500 Jelenia Góra

Lekarz, któremu można zaufać. Spokojny, nie popędza, można dokładnie powiedzieć o swoim problemie zdrowotnym. Przyjazny dla pacjenta, co pacjenci cenią na równi z wiedzą medyczną. Polecam! Mirosław Zglenicki
Opinia dodana przez: mirobal

lekarz Lechosław Jaszczołt

58-506 Jelenia Góra

Konkretny, profesjonalny, kompetentny. Kompleksowo podchodzący do zagadnienia. Wszystko dokładnie tłumaczy Dziękuję Panie doktorze i z całego serca polecam. Nie pożałujecie.
Opinia dodana przez: Małgorzata Cygan

lekarz Agata Kniażuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Cieszę się ze trafiłem na Panią Agatę podczas Covidu. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Józef Okulicz-Kozaryn

Reumatolog, Internista

Gabinet Reumatologiczny
Noskowskiego 10 lok. 236a
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz z powołaniem, bez "klapek na oczach". Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i szczegółowo. Odkąd zaczęłam do niego chodzić prawie zapomniałam, że mam problem z kręgosłupem. Pomógł nie tylko mi, ale i wielu osobom z mojego otoczenia. POLECAM! Anna

lek. dent. Magdalena Żywicka

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Bez namysłu rekomenduję tą dentystkę. Sprawna, dobrze zorganizowana, z kosmiczną wiedzą i do tego bardzo jasno tłumaczy co, jak i dlaczego. jest szefową tej placówki - widać, że trzyma ją twardą ręką. Nie robi wszystkiego sama i deleguje do poszczególnych specjalistów od leczenia kanałowego itp. Przyznam, że tanio nie jest ale wolę zapłacić więcej i mieć zęby zrobione na fest niż po kilka razy chodzić (żona tak miała u innego ...

lekarz Aleksandra Koń

Psychiatra

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

Bardzo dobry specjalista,mam zaufanie do Pani Dr. Zostalem uważnie wysluchany,podczas rozmowy czulem się bezpiecznie.

Elżbieta Łoś

Stomatolog, Ortodonta

Kopernika 2
Jelenia Góra

Bardzo precyzyjana.Chce wykonać swoją prace jak najlepiej.

lekarz Iwona Hanula

Internista, Diabetolog

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Mam przyjemność wydać ocenę pracy jako szpitalny pacjent Pani dr.Hanuli . Jest osobowo bardzo profesjonalna . Jest doskonale zorientowana w hematologii. Choruje i los dał mi medycznego opiekuna . Dostałem dar od losu ,ze to właśnie Pani dr ma piecze nad moim stanem zdrowia . Wielki szacun dla prezentowanej wiedzy i szacun dla merytorycznej opieki . Dużo zdrowia Pani życzę ! JS
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Jakub Jonkisz

Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze
Cieplicka 126A
58-570 Jelenia Góra

Byłem u Pana doktora w szpitalu na kwalifikacji do zabiegu operacyjnego - cieśni nadgarstka. Pan doktor zbadał mnie , opisał dokładnie chorobę , zwrócił uwagę na brakujące badania które należy wykonać przed zabiegiem operacyjnym oraz wyznaczył termin planowanego przyjęcia do szpitala. Przyjęcie odbyło się terminowo , doktor obiecał że nie będzie bolało podczas zabiegu i tak było ! Wyszedłem tego samego dnia w sumie całość trwała ok. 6 godzin . ...
Opinia dodana przez: Krzysiek

Malina Jaśko

Psychoterapeuta

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
Jelenia Góra, ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

ta pani bardzo mi pomogła, mogę ją polecić komuś kto potrzebuje pomocy. Ja mam depresję i potrzebuję terapii.poznałam ją w szpitalu, w którym się leczyłam

lek. dent. Iwona Gawrych

Prywatny Gabinet Lekarski
Szymanowskiego 3 lok. 61
58-506 Jelenia Góra

Idealne podejscie do dzieci ktore tak strasznie boja sie dentysty .Poswieca naprawde duzo czasu choremu

lekarz Henryk Mazurek

Armii Krajowej 17a lok. 4
58-500 Jelenia Góra

Nie mam z tym panem dużego doświadczenia, bo tak naprawdę tylko mnie zszywał po porodzie, ale jestem zachwycona! Jedną z rzeczy, których najbardziej się bałam było właśnie szycie. Nie byłam łatwą pacjentką, bo byłam strasznie spanikowana. Pan doktor cały czas zagadywał, żeby odwrócić moja uwagę. Samo szycie- mistrzostwo. :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Dariusz Kotowicz

Medycyna estetyczna

Przychodnia Chirurgiczna "LASER"
MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 13
58-500 Jelenia Góra

Jestem zachwycona moimi ustami! Zabieg Regenyal Lips spełnił moje oczekiwania. Pan doktor Kotowicz sprawił , że czuje się teraz niezwykle kobieco. MOje usta wyglądają zupełnie inaczej. Metamorfoza niesamowita.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Kirillovski

Podgórze 17
58-560 Jelenia Góra

Wczoraj byliśmy z naszą 1,5 roczną córcią u tego lekarza. Gdyż wiele osób jak również lekarze pediatrzy sugerowali abyśmy zbadali oczko gdyż ucieka. Dzwoniliśmy do kilku okulistów ale nie chcieli przyjąć tak małego dziecka aż usłyszeliśmy bardzo dobre opinie o tym lekarzu a potem też nasza pediatra też go poleciła. Bardzo fachowo zajęli się naszą córcią (on lekarz i jego żona pielęgniarka)lekarz obejrzał i powiedział aby pielęgniarka zakropiła oczko gdyż ...

lekarz Arkadiusz Joks

Internista, Pulmonolog

58-506 Jelenia Góra

Konkretny, uprzejmy, komunikatywny. Spokojnie i bez pośpiechu wyjaśnił problem. Leczenie wdrożone. Za jakiś czas ocenimy skuteczność terapii.
Opinia dodana przez: A.B.

dr Izabela Aleksandrowicz

Pulmonolog

50-500 Jelenia Góra

Po poprzednich doświadczeniach z innymi lekarzami tej specjalności muszę powiedzieć że to zupełnie inny poziom opieki medycznej, chyba nikt nie poświęcił mi tyle czasu w diagnozie i glebszemu przejrzeniu się moim dolegliwością. Polecam wszystkim potrzebującym leczenia przez lekarza tej specjalności.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Julita Bugiel

J.Kiepury 47 / 7
Jelenia Góra

Przewspaniała pani doktor, poleca wszystkim pacjentom

lekarz Paweł Winiarski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

58-506 Jelenia Góra

Zmieniłam przychodnie i lekarza polecono mi pana PWiniarskiego miałam dwie wizyty Jestem po przebytym zawale potrzebuje jeszcze opieki kardiologicznej i innej Cieszę się ze trafiłam właśnie do p doktora Jest kompetentny wyrozumialy i sympatyczny czego teraz bardzo potrzebuje Polecam innym

lekarz Tomasz Drozdowski

Internista, Kardiolog

Wiłkomirskiego 15
58-506 Jelenia Góra

Doktor najlepszy w swoim fachu. Uratował moją nogę przed amputacją. W szpitalu nie mogli dojść co jest przyczyną tak obszernej martwicy na lydce z przodu.. Było widać już kość. Powiedzieli jasno: jutro amputacja konczyny. Wypisałem się na żądanie, poszedłem do dr Drozdowskiego. Diagnozę otrzymałem w mgnieniu oka, wystarczyło parę przeswietleń i badań. Miałem paciorkowca, wystraczyła seria zastrzyków. Mam nogę, jestem bardzo wdzięczny

lekarz Adam Aleksandrowicz

Neonatolog, Pediatra

prywatnie i w szpitalu
ul.Prusa
58-500 Jelenia Góra

Super lekarz, specjalnie z Wrocławia ludzie do niego przyjeżdżają . Potrafi rodziców sprowadzić na ziemie dlatego nie wszystkim się to podoba ( jest za szczery :) ). Polecam
Opinia dodana przez: Iwona