Lekarze Tychy

Ta Pani uratowała mi życie. Decydując o CC natychmiastowym gdy u mnie rozwijała się sepsa. Dziękuję
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Gemza

TYCHY DROZDÓW 32
43-100 Tychy

Lekarz wysokiej klasy, zarówno prezencji, wiedzy jak i podejścia do pacjenta. Leki dobrane bardzo dobrze - szybki skutek leczenia. Można uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Starannie wyjaśnia stan pacjenta, przepisane leki oraz opisuje cała obecna sytuację. Cena wizyty dość droga ale warta w 100% tych pieniędzy. POLECAM!
Opinia dodana przez: Tata
Pani Doktor to jedna z najlepszych specjalistów okulistyki. Rzetelna, dokładna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wnikliwa. Uważnie wysłuchuje pacjenta. Cierpliwie dobiera szkła. Badania przeprowadza dokładnie. Poświęca o wiele więcej czasu niż w przewiduję czas wizyty. Wzór dla wszystkich innych lekarzy, którym ciagle się spieszy. Uspokaja, bezpośrednia, stwarza przyjazną atmosferę. Empatyczna, życzliwa kobieta. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Ewa
Syn pomimo posiadanego zaświadczenia od alergologa odnośnie mleka Modyfikowanego neocate , mamy stwierdzone AZS i nietolerancja BMK . Doktor ma problem wystwic dziecku recepty , bo jak twiedzi dziecka nie zna ( nasz lekarz jest na L4 ) , oraz mleko jest drogie . Nie było zaświadczenia źle , jest zaświadczenie źle .. życzę pani doktor tego , aby jej ktoś wyliczył pokarm tak samo jak zrobiła naszemu synkowi .
Opinia dodana przez: Sonia Włodarska

lekarz Barbara Smolarczyk-Pająk

Psychiatra dziecięcy

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Cudowna Pani Doktor, wiele jest w stanie pomoc i poświęca bardzo dużo czasu na rozmowę. Polecam serdecznie

lek. dent. Anna Belowska

Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 1 OPTIMA Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 4
43-100 Tychy

Pani doktor bardzo uprzejma , miła sympatyczna , w 100% jej ufam. Prowadziła moją pierwszą ciąże oraz była przy moim porodzie. Jestem w 100 % z niej zadowolona . Gorąco polecam !!!
Badanie bardzo dokładne. Potem kontakt telefoniczny. Polecam

Angelika Frączek

Dietetyk

Dietetyk Angelika Frączek
ul. Targiela 6
43-100 Tychy

Wspaniała Pani Dietetyk!Moje Kg w końcu zaczęły spadać w dół- to dzięki indywidualnej diecie- dzięki której nie czuję się głodny, jest smaczna i niezbyt skomplikowana. Pani Angelika zawsze pomocna, życzliwa, bez problemu odpowiada na pytania- nawet po wizycie- zawsze służy radą. W końcu wiem co i jak- no i o co chodzi z tą dietą, żeby było dobrze :)) i dla mojego zdrowia i mojej wagi :))

dr n. med. Jacek Szendzielorz

Niepubliczny Okulistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lens-Med" s.c.
ulica Narcyzów 24
43-100 Tychy

Szanowny i Drogi Panie Doktorze chcę tą drogą podziękować Panu Doktorowi za wspaniale przeprowadzoną operację mojego oka.Chcę wyrazić moje najwyższe uznanie i szacunek dla profesjonalizmu doświadczenia medycznego, za ciepło i taki ludzki, koleżeński stosunek do mojej skromnej osoby, emerytowanego Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Giżycku. Pan Doktor doskonale zna swoją wartość, zaangażowanie zawodowe, osiągnięcia w tej wyjątkowej dyscyplinie medycznej.My pacjenci chcemy to podkreślić z całą wyrazistością! Z okazji Świąt Bożego ...
Opinia dodana przez: W.Macicki

dr n. med. Katarzyna Wilk

Studio Optyczne 44
43-100 Tychy

Byłam już u wielu okulistów i proszę uwierzyć że Pani doktor jest najlepsza. Jest lekarzem z powołania, cierpliwa, posiada ogromną wiedze i na prawdę chce pomóc. Na prawdę warto wybrać Panią doktor.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Barbara Kondrat

Laryngolog, Pediatra

Jaśkowicka 23
43-100 Tychy

Lekarz któremu ufałam w 100 % . Bardzo żałuję że nie mogę pozwolić sobie by leczyć dzieci u Pani doktor. Niestety życie mnie zmuszą do korzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej . Polecam każdemu. Odbiera telefon zawsze rzeczowo wyjaśni, dobiera doskonale leki do choroby. Jak tylko będę mogła znów zaczniemy leczyć się u Pani doktor.

lekarz Alina Tomaszewska

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

P.Dr.opiera sie na przykładach średniowiecznych cyganek;warunki w gabinecie też średniowieczne;nie ma podstawowego sprzętu typu:jednorazowe wzierniki,żel do badań,a o aparacie do USG nie ma co marzyć-pozdrawiam

lekarz Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy

odradzam i najlepiej trzymać się z daleka od tak chamskiego lekarza, jestem naprawdę osobą wyrozumiałą, bo sama pracuję w branży medycznej, chciałam zapisać córkę do pani doktor po czym otrzymałam od niej wiadomość cyt." CHYBA SOBIE PANI ŻARTUJE". troszeczkę zniechęciło mnie to do niej, ale napisałam sprostowanie, bo uważałam, że mogła mnie źle zrozumieć odnośnie mojej prośby o konsultację, oczywiście dostałam wiadomość, kiedy i gdzie ma się odbyć wizyta, więc ...

lekarz Mariusz Smolik

Traumatolog, Ortopeda

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

22 lata temu w wieku 14 lat, przewróciłam się na rowerze i trafiłam niestety do złych specjalistów. Skręcenie stawu kolanowego-zerwanie więzadła krzyżowego, więzadła pobocznego, uszkodzenie łąkotki. Po 6 operacjach po których moje kolano było zmasakrowane, dostałam zapis w dokumentacji „inwalidztwo utrwalone”. Dramat. W 2005 roku polecono nam Pana Doktora Smolika. Tu się pojawia cud! Pan Doktor patrząc na moją sytuację wykazuje się ogromną dozą empatii i wiedzy, znajduje rozwiązanie, szczegółowo ...
Opinia dodana przez: Parandzem

dr n. med. Joanna Pogorzelska-Dyrbuś

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
43-100 Tychy

Panią dermatolog oceniam bardzo słabo. Po zabiegu wycięciu pieprzyków w tych miejscach miałam 2 ciemne plamki ale myślałam że to po prostu strupki i z biegiem czasu się zagoją. Po dwóch tygodniach miałam przyjść na ściągnięcie szwów, ale po ponad tygodniu szwy zaczęły mi dosyć mocno wrastać w skórę więc chciałam się skontaktować z lekarką i umówić na wcześniejszą wizyte żeby je ściągnąć, co okazało się niemożliwe i musiałam jechać ...
Opinia dodana przez: ania

prof. dr hab. n. med. Iwona Niedzielska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

Z całego, szczerego serca, polecam Panią profesor. Ogromna wiedza i praktyka, ponadczasowa życzliwość i uśmiech, pełen profesjonalizm, trafnie postawiona diagnoza (osteradionekroza żuchwy) oraz bardzo szybko podjęta decyzja, co do przebiegu leczenia mojej mamy - to wszystko na pierwszej wizycie w gabinecie u Pani profesor. Nadmieniam, że stan zapalny mojej mamy był bardzo rozległy (Pani profesor nie skomentowała leczenia innych lekarzy ani tego, że przyszłyśmy tak późno - tylko profesjonalnie podeszła ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

mgr Elżbieta Tomczyk

Psycholog

Gabinet Psychologiczny
Tychy
43-100 Tychy

Polecam bardzo tego psychologa. W Tychach można "nadziać" się na niekompetentne psycholożki. Sam zostawiłem pieniądze u jednej, która mi nie pomogła - a zaszkodziła. A kiedy przestałem do niej chodzić wydzwaniała do mnie i straszyła, że jak nie będę kontynuować terapii to trafię do psychiatryka.

dr n. med. Joanna Straszecka

aleja Aleja Niepodległości 186/22
43-100 Tychy

Trafiłam do pani dr.Straszeckiej z polecenia innego lekarza. Prowadziła moją tarczycę w czasie ciąży. Jestem pełna podziwu dla profesjonalnosci Pani dr. Jako lekarz-konkretnie i rzeczowo: postawiona diagnoza, opisanie choroby i sposobu jej leczenia. Jako człowiek-serce... Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Lucyna Sobotowicz-Kończal

Rehabilitant

ulica Husarii Polskieuj 1a/4
43-100 Tychy

Bardzo fachowa i konkretna porada medyczna. Pani Doktor bardzo miła, merytorycznie odpowiada na pytania, zleca dodatkowe badania
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Zdzisław Zawada

Bratków 10
43-100 Tychy

Dr Zawada to lekarz który wita pacjenta uśmiechem , nie widzi w pacjencie banknotów tylko jego problem zdrowotny.