Lekarze Tychy

Urolog

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Jeden z tych wyjątkowych, który posiada wiedzę i umiejętności. W dzisiejszych czasach trudno o lepszego. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Nikodem Sadlik

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Kompetentny lekarz, w czasie porodu i po nim, wiele wyjaśnia, troszczy sie o dobre samopoczucie pacjentki
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Joanna Szalewicz-Szpunar

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Żwaków" Sp. z o.o.
ulica Aleja Bielska 130

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Joanna Gamrat

Neurologopeda

43-100 Tychy

Do pani Asi trafiliśmy przez przypadek w sierpniu tego roku. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy , ze jest to specjalista, w którego ręce chcemy oddać naszego dwulatka. Konkretna, kompetentna, podchodząca indywidualnie do problemu. Pani Asia potrafi znaleźć rozwiazanie w każdej sytuacji. Ponieważ nie mieszkamy w kraju, łączymy się online co wydawałoby się niejednej osobie TO NIE MOZE SIĘ UDAĆ a jednak się udaje! I te zajęcia naprawdę odbywają w należyty ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Lidia Cybulska-Szkup

Laryngolog, Pediatra

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20
43-100 Tychy

Pani Dr od kilku lat prowadzi nasze dzieci. Zawsze wnikliwie sprawdza wszelkie wątpliwości, nawet kosztem wykonania badania dodatkowego podczas wizyty w POZ. Miła i uprzejma, jeszcze nigdy nie odmówiła nam przyjęcia pomimo że nie miała już miejsc w rejestracji. Polecamy.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Miron Chumięcki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27
43-100 Tychy

Najlepszy lekarz na świecie ! Kompetentny, godny zaufania, miły, uprzejmy. Ma super podejście do dzieci, wszystko tłumaczy z uśmiechem na twarzy. Ma zawsze czas do pacjenta. Wszystko wnikliwie i dokładnie analizuje, pyta, a dzięki temu dobiera odpowiednie leczenie i stawia trafne diagnozy. Nigdy nie odmawia pomocy, nawet wtedy, kiedy nie leżeliśmy na oddziale, a nasz pediatra miał dużo pacjentów i nie dał rady syna zobaczyć w danym dniu, to wystarczyło ...
Opinia dodana przez: Anna B. - mama Dawidka
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Jacek Kostecki

dr n. med. Jacek Kostecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Z całego serca polecam dr Kosteckiego. Doktor wykazał bardzo duże zainteresowanie i zaangażowanie wobec mojego problemu. Bardzo uważnie wysłuchał i udzielił wyczerpującej odpowiedzi oraz wyjaśnienia. Szczegółowo opisał przygotowanie i przebieg zabiegu usunięcia żylaków. Sam zabieg przebiegał w komfortowej atmosferze. Po, doktor również wykazał zaangażowanie i ogromną uprzejmość. Jeszcze raz dziękuję i polecam. Warto było jechać przez pół Polski.
Opinia dodana przez: Katarzyna J.

lekarz Bogusław Wyłuda

Neurolog

LUX MED Tychy
Damrota 47A
43-100 Tychy

Wspaniały lekarz, widać, że leczenie to jego zamiłowanie i pasja. Poświęca wiele czasu, starannie dobiera leki, żeby nie zaszkodzić, dokładnie bada i diagnozę stawia po zapoznaniu się z badaniami ( NA PŁYTCE, nie tylko rozpoznaniu z dokumentu papierowego)- tłumaczy co i dlaczego. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ewa

Bogusława Ślósarczyk

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

ul. Barbary 22
43-100 Tychy

Ogromna wiedza i kompleksowe podejście do pacjenta. Przyjemna i dokładna, do tego ciepła osoba. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agata Kachel-Flis

Onkolog

ul. Roździeńskiego 6
43-100 Tychy

Na ten moment to najlepsza lekarka w dziedzinie onkologii, z którą miałam do czynienia. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest spokojna i bardzo uprzejma. Zleca tylko te badania, które są konieczne i których wymaga terapia na danym etapie. Dziękuję Pani Doktor za empatię i zrozumienie, którego w tych czasach tak bardzo brakuje.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Teresa Titz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Żwaków" Sp. z o.o.
ulica Aleja Bielska 130
43-100 Tychy

Jest to jedne z najlepszych lekarzy jakiego spotkałam z rzeszy wszytkich lekarzy. Od 10 lat jest "podstawowym" lekarzem moich dzieci. Nigdy nie ommówiła pomocy (przyjęcia dziecka), jak trzeba przyjedzie na wizyty domowe, bez jakiegokolwiek marudzenia. Uspakaja, kiedy widzi, że nic niepokojącego się nie dzieje, ale też bardzo szybko reaguje jak coś ją niepokoi. Jest cudownym, kompetentnym i mądrym lekarzem!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Witold Siwiński

Ginekolog położnik, USG

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

lekarz sumienny i dokładny badanie wykonane rzetelnie, godny polecenia. Nie czułam żadnego bólu podczas badania. Cudo, nie lekarz.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Beata Bajor

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Najlepszy lekarz, Pani Doktor jest bardzo uprzejma. Zawsze podchodzi do pacjenta indywidualnie z sercem. Szuka przyczyny choroby, przepisuję badania, kieruję do specjalistów. Uśmiechnięta i bardzo pomocna. Polecam 🤗.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jerzy Paprocki

Poradnia Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów NZOZ T - MED s.c.
al. marsz. Piłsudskiego 42
43-100 Tychy

Bardzo dziękuję za kompleksowe podejście do pacjentów. Szuka przyczyny choroby. Poświęca czas dla pacjenta. Bardzo uprzejmy i kompetenty. Dzięki jego staraniom i dociekliwosc mogę powiedzieć że uratował mi życie. Oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania.

mgr Barbara Rajek

Psycholog

ul. Filaretów
43-100 Tychy

zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.

lekarz Joanna Bołdys-Jabłeka

Laryngolog

Begonii 8 lok. 48
43-100 Tychy

Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak uprzejmym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pani doktor ma wyjątkowe i ciepłe podejście do dzieci. Polecam gorąco !

lekarz Nina Radziwonowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Pani Lekarz godna polecenia, prowadzę u niej ciąże i jest jednym z niewielu lekarzy, której ufam i wiem, że mi pomoże, a moje dziecko jest w dobrych rękach. Miła, profesjonalna, kompetentna, nie ma u niej "głupich pytań", potrafi zrozumieć, wytłumaczyć. Polecam wszystkim kobietom.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Tomasz Jureczko

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
43-100 Tychy

Po prostu wspaniały Lekarz, do Pana Doktora trafiłam z polecenia znajomej i to byl najlepszy wybór. Jest sumienny, kompetentny i potrafi w łatwy sposób wszystko wytłumaczyć. Bardzo polecam!!!!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Piotr Duraj

Kardiochirurg

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

25 września 2020 r. dr Piotr Duraj operował moją Mamę Teresę (wiek: 75 lat) w GCM Ochojec. Mama miała wykonywaną bardzo skomplikowaną operację wszczepienia zastawki w pozycję aortalną, wraz z plastyką zastawki mitralnej, pomostowaniem tętnic wieńcowych oraz amputacją uszka lewego przedsionka. Pan dr okazał się świetnym operatorem, a oprócz tego człowiekiem wielkiego serca, z dużą empatią zarówno dla samego pacjenta jak i dla jego rodziny pozostawionej w tak trudnym czasie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Izabela Rus

Laryngolog

Długa 140a
43-100 Tychy

Pani Izabela to miła pani z wieloletni doświadczeniem i stażem. Jest wrażliwą na ludzkie cierpienie osobą