Lekarze Żywiec

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia stomatologiczna
plac Mariacki 3
34-300 Żywiec

Anioł, nie człowiek! Pan doktor od początku towarzyszy mojemu tacie w chorobie onkologicznej i wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tego, jak bardzo jest troskliwy, zaangażowany i pomocny. Mimo nawału pracy doktor Hrapkowicz zawsze odbiera telefon (lub szybko oddzwania), ba - nawet sam prosi, aby na bieżąco go informować. To lekarz, który nie tylko doskonale zna się na swoim trudnym fachu, ale i któremu można w pełni zaufać. Dziękujemy, Panie Doktorze!!! Grzegorz ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jolanta Borak

Diabetolog, Internista

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMO-DENT"
al. Piłsudskiego 78
34-300 Żywiec

Właściwy człowiek na właściwym miejscu to chyba najlepsze określenie dla Pani doktor. Nie robi paniki, najpierw wszystko dokładnie bada a dopiero później wydaje opinię. Świetnie tłumaczy pacjentowi co ma robić a człowiek czuje się jakby znał ją od lat. Gorąco polecam :)

lekarz Paweł Pęcikiewicz

Pulmonolog, Internista

34-300 Żywiec

Super człowiek, kompetentny lekarz fachowiec z empatią do pacjenta itd. Człowiek Lekarz Facowiec 👍👍👍
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Wojciech Sokołowski

34-300 Żywiec

W mojej ocenie bardzo dobry specjalista. Poświęcił mi dużo czasu aby wytłumaczyć jaki jest plan leczenia, a po skomplikowanej operacji łokcia zaprosił do gabinetu i przedstawił efekty pracy. Spokój i generalnie sposób bycia lekarza budzi pełne zaufanie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Piotr Trzaskoma
Od roku szukałam ortopedy dla mojego dziecka za każdym razem usłyszałam za ciężki przypadek (choroba postępuję - skolioza)przypadkiem znalazłam Pana doktora. Przyjmuje na NFZ w Bielsku-Biała w CORVICIE, duży lekarz z jeszcze większym sercem. Wzbudza zaufanie dziecka (dla mnie to najważniejsze) odpowiada na wszystkie pytania,szuka przyczyny DLACZEGO.... Cały personel w CORVICIE jest na 6 z plusem.

Piotr Jarco

34-300 Żywiec

Lekarz z lat przedwojennych. Prawdziwy z powolania. Nie ma juz takich. Chodze do niego w Żywcu w Lesnej. Zawsze empatyczny, miły, wesoły. Wspaniały człowiek.

lekarz Szymon Wiewióra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAGDENS"
Leśnianka 127
34-300 Żywiec

Dzisiaj 29.03 2024 byłam z mężem u Pana Doktora. Mój mąż do końca trzymał fason chociaż bardzo się bał. Pan Doktor po diagnozie włókniaka na skroni od razu zaproponował zabieg usunięcia. Zabieg został wykonany w ciągu kilku minut z pełnym profesjonalizmem i zrozumieniem potrzeb i lęków starszych osób. Mogłam uczestniczyć w zabiegu i wspierać męża. Jesteśmy razem 38 lat i Pan Doktor to uchwycił, dodatkowo z ładunkiem pozytywnego humoru. Pozdrawiam ...
Opinia dodana przez: Maja

dr n. med. Przemysław Śpiewak

Laryngolog dziecięcy

NZOZ Audiofonika Dr n. med. Przemyslaw Śpiewak
Kopernika 19
34-300 Żywiec

Bardzo dobry lekarz najlepszy na Zywieczczyżnie. Wyleczyl mojego syna z niedosłuchu i z migdałkami tez zrobil pożądrk przy jednym zabiegu. Godny zaufania lekarz.Polecam
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Krzysztof Błecha

Rehabilitant

Bonimed
sempołowskiej 2
34-300 Żywiec

Pan Doktor Krzysztof Błecha to lekarz z powołania i bardzo dobry diagnosta.Z całego serca polecam Pana Doktora .
Opinia dodana przez: Mirosława

Wojciech Szewczyk

Rehabilitant

Żywiec i okolice
34-300 Żywiec

Profesjonalne podejście do pacjenta wytłumaczył mi na czym polegał problem i co zrobić żeby się nie powtórzyło. Polecam

lekarz Marek Śliwa

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

Bardzo jestem zadowolona z pomocy lekarza. Cierpliwie wysłuchał, dopytał, kompleksowo przebadał, nie skrytykował prób ratowania się samemu różnymi metodami . Wspólnie ustaliliśmy dalszy tok leczenia i spotkamy się za miesiąc. Wiem, że podejmę się zabiegu, który zalecił mi lekarz, ponieważ mam zaufanie do jego kompetencji.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Jacek Jarco

Internista, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAGDENS"
Leśnianka 127
34-300 Żywiec

Zabrzmi górnolotnie, ale to zaszczyt spotkać takiego lekarza! Byłam tylko na USG, ale poświęcony czas, kompetencja, wyjaśnienie, a przede wszystkim bardzo sympatyczna atmosfera sprawiły, że jestem wzruszona do teraz. Dosłownie wzruszona. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anna
Podziękowani dla laryngolog Dariusza Dydy,który we wczesnym stadium zdiagnozował raka migdała co potwierdziło Konsylium Onkologiczne B.B Już 7X mam naświetlania i chemie.D.Dyda to bardzo dobry laryngolog i przyjazny lekarz
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Ewa Niebudek

Dermatolog

Poradnia Dermatologiczna
Al.Wolnoœci 2
34-300 Żywiec

piąteczka gwiazdek jak nic aż miło się idzie do lekarza ;) czasu nie ma bo by się posiedziało polecam sama atmosfera w gabinecie sprawia ze juz sie robi lepiej
Opinia dodana przez: Locoid emulsiano

Jerzy Stelmach

Urolog

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

BYŁEM U DOKTORA PROFILAKTYCZNIE WIZYTA PRZEBIEGŁA W BARDZO MIŁEJ ATMOSFERZE DOKTOR WYJAŚNIŁ WSZYSTKO PEŁEN PROFESJONALIZM.
Opinia dodana przez: TOMASZ

mgr Weronika Iwanek

Logopeda, Neurologopeda

Żywiec

Z pomocy, opinii i fachowości Pani Weroniki korzystamy od ośmiu lat. W swojej pracy z moją córką charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem, życzliwością, zrozumieniem i bardzo dobrym podejściem do dzieci. Obecnie córka kończy pierwszą klasę szkoły podstawowej, jej edukacja przebiega bez żadnych problemów. Myślę, że jest to świetny przykład na to, jak wiele może zrobić mądry i kompetentny terapeuta. Bardzo wiele, zawdzięczamy Pani Weronice i serdecznie polecamy innym rodzicom, których dzieci ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Krzysztof Beszter

Gastroenterolog, Internista

ul. Dworcowa 6a
34-300 Żywiec

Nie polecam. Przyszłam po pomoc a po ok 20 minutach kiedy gadalam mam wrażenie sama do siebie, a doktor cały czas ziewal, dowiedziałam się, że nie ma lekarstwa na moje dolegliwości. Nawet nie dostałam wskazówek co może zmienić w swoim stylu zycia itp. Nic nie wniosła ta wizytą prócz dobrej sumki która zostawiłam, tylko za to by wyjść z niczym i nadal zwijać się z bólu...
Rewelacyjny lekarz. Pełen profesjonalizm. Wykonał szczegółową diagnozę i badania, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Marta Sarapata

ulica Sienkiewicza 53
34-300 Żywiec

Spotkałam się z ta Panią w ośrodku zdrowia , gdy zastępowała pediatrę Panią Stawarską, już wtedy byłam mile zaskoczona Jej podejściem. Cóż, żadna tajemnica jak podchodzi sie u nas w ośrodku do leczenia dzieci- totalna olewka. Gdy okazało się, że Pan doktor Śpiewak nie przyjmie nas, do Pani Pigoń Pyki jakoś nie mam zaufania- po jednej wizycie zrezygnowałam z jej usług. Na internecie znalazłam numer telefonu pani doktor. Wizyta trwała ...

lekarz Krzysztof Jarco

Ortopeda, Traumatolog

Żywiec

Uprzejmy, rzeczowy i kompetentny człowiek. Zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego, fakt, że trzeba było trochę poczekać, ale postępowanie, tłumaczenie i prowadzenie pacjenta bezproblemowe. Polecam
Opinia dodana przez: Marek