Lekarze Żywiec

Pani logopeda od razu nawiązała kontakt z naszym nieśmiałym synkiem. Postawiła celną diagnozę i prowadziła bardzo skuteczną terapię. Polecamy wszystkim

lekarz Zdzisława Zmaczyńska

Lekarz rodzinny

34-300 Żywiec

Bardzo uprzejma i miła Pani doktor! poświęca tyle czasu ile jest to konieczne! wszystko bardzo dokładnie tłumaczy! dokładnie bada i nic nie zbywa! moja córa ją uwielbia.

lekarz Filip Palarczyk

N.Z.O.Z. Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych "ZDROWIE" s.c.
aleja J. Piłsudskiego 50
34-300 Żywiec

Doktora Filipa Palarczyka poleciala mi znajoma. Jestem po pierwszej wizycie. Napewno kompetenty, empatyczny. To wazne zalety u lekarza. Polecam.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Danuta Podsiadło

Pulmonolog

al. Wolności 2
34-300 Żywiec

Jezeli chodzi o mnie, to mi pomogla.Polecam!!!

dr n. med. Ryszard Sędziak

Neurolog

Dział Pomocy Doraźnej
Żeromskiego 7
34-300 Żywiec

Jestem pacjentką dr Sędziaka od 2-ch lat.To wspaniały i godny polecenia lekarz.Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat jego kompetencji medycznej.Mnie bardzo pomaga ,wnikliwie bada ,dopasowuje leki odpowiednio do mojego stanu zdrowia.Kieruje na badania .Jest godny polecenia,gdyż to znakomity specjalista neurolog oraz zna się również na innych dziedzinach medycyny.Bardzo sobie cenię ,że trafiłam do tego wspaniałego lekarza i człowieka.Nie jest prawdą,że Pan doktor bierze do kieszeni,gdyż po wizycie opłatę ...
Opinia dodana przez: Anna Czernigiewicz

lekarz Artur Munk

Radiolog, RTG

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Bardzo dobry specjalista,uprzejmy z podejsciem do pacjenta,kompetentny,empatyczny ,zawsze do konca potrafi wyjasnic problem i rozwiać watpliwosci,szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Mariusz Duraj

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Dziękuję za uratowanie życia mojemu synowi po wypadku, szybką i fachową pomoc, operację oraz opiekę w szpitalu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Barbara Olejnik-Zuziak

Neurolog

Gabinet Lekarski Neurologiczno-Pediatryczny.
34-300 Żywiec

Bardzo kompetentna Pani doktor odrazu zauważyła że syn ma cechy autystyczne. Super wytłumaczyła na czym polegają i odrazu widziała że coś jest nie tak z synem. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Janina Miodońska

Ginekolog onkolog

Ul.Habsburgów 38
34-300 Żywiec

LEKARKA Z SERCEM,LUDZKA I PROFESJONALNA:)

lekarz Piotr Groński

34-300 Żywiec

Można być super specjalistą ale jak sie nie ma empatii to w leczeniu mało to pomoże.Dr Piotr wspaniały jako człowiek i lekarz oby więce takich lekarzy
Opinia dodana przez: tadek

lekarz Piotr Gaj

Dermatolog

34-300 Żywiec

Kulturalny i doświadczony lekarz specjalista z dużą dozą empatii . Poświęcił mi sporo czasu robiąc wykład na temat moich zmian skórnych oraz skutecznie je wyleczył .Polecam .

lekarz Piotr Hatala

34-300 Żywiec

Bardzo uprzejmy i cierpliwy lekarz ginekolog. Odpowiada na wszystkie pytania i poświęca tyle czasu ile pacjentce jest potrzebne. Nie lekceważy problemów, ale od razu reaguje. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Zajebisty chirurg!!!!! Nie trzeba więcej się rozpisywać 💪Pełen profesjonalizm i doświadczenie Polecam bardzo! !
Opinia dodana przez: Bartosz
Skandal! Jak "stomatolog"moze usuwac zdrowe zęby? Bylam przekonana,ze mialam zepsuta ósemke-wyrwal,bez poinformawanie mnie,ze byla zdrowa!!!! Byle tylko wyludzic pieniadze!!! I na dodatek jest chamski iarogancki!

Janusz Stasiniewicz

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

Polecam z całego serca Pana Doktora. Prowadziłam ciążę i jestem zadowolona. Zlecał badania jakie tylko były potrzebne, spokojnie tłumaczył jakie są wyniki badań. Gdy rodziłam w szpitalu trafił na jego dyżur bardzo dobry lekarz mówił spokojnie i opanowanie. Jeszcze raz z całego serca Polecam !!!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz M Zaręba

Dworcowa 49
34-300 Żywiec

Polecam tego stomatologa z czystym sumieniem. Poprawił wszytskie błedy wcześniejszych lekarzy. Jako jedyny z dentystów, u których byłam dokładnie opowiedział mi co będzie robił i jakie mam możliwości wyboru. Pan Zaręba jest osobą bardzo pozytwną, z dużą dozą humoru przez co wizyta u dentysy nie jest aż tak stresujca. Gorąco polecam.

lekarz Jacek Korzonkiewicz

Chirurg dziecięcy

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

Bardzo dobry lekarz, specjalista od chłopięcych problemów. Zabieg wydawał nam się bardzo ciężki, ale Doktor wszystko dobrze wytłumaczył, a sama operacje jak i rekonwalescencję syn przeszedł naprawdę dobrze! Polecam i pozdrawiam
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Grzegorz Sapeta

Onkolog

NZOZ Centrum Onkologii SC
Wesoła 27
34-300 Żywiec

Witam wszystkich. Na temat doktora sapety mogę powiedzieć wiele, przede wszystkim zgadzam sie jest opryskliwy i sprawia wrażenie gbura ale wiecie co, jak dla mnie wolę zeby był niesympatyczny ale robił co do niego należy , a nie tak jak reszta tej bandy ,uśmiechają sie liżą d.... ale za kase! Doktor Grzegorz zajął się moją teściową, która trafiła do niego w stanie bardzo ciężkim, nie mówił wiele na początku, nie ...
Opinia dodana przez: Izabela
Nie polecam, na izbie czekalismy na Pana doktora 3 godziny. Na moja uszkodzona rękę nawet nie spojrzał tylko wypisał skierowanie na RTG. Po otrzymaniu zdjecia wypisał swoja kartoteke a mi rzucił kup sobie Pan fastum, jest bez recepty, smaruj dwa razy dziennie (jak sie potem okazalo, jednak jest na recepte!) Jak nie przejdzie to proszę isc prywatnie do poradni... Niewazne ze boli, ze nie mozna spać, ruszać palcami... nastepny pacjent ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Magdalena Jaźwiecka

Oś. Reymonta 17
34-300 Żywiec

Bardzo polecam Panią Magdalenę , świetne podejście do pacjenta , podczas badania mówi co robić żeby było jak najmniej bolesne , wszystko tłumaczy co widzi na ekranie , robi dokładny wywiad z pacjentem =) cieszę się trafiłam do niej i polecam !
Opinia dodana przez: Alicja