lekarz Rudolf Pająk

Polecam w 100%. Mam do niego zaufanie. Spełnia moje wymagania w 100%

Polecam w 100%. Mam do niego zaufanie. Spełnia moje wymagania w 100%

Przez tego mężczyznę straciłam dziecko, dziś mój synek miałby rok, gdyby on tylko wcześniej zauwazyl ,że coś jest nie tak :(

Doskonały lekarz z czystym sumieniem polecam go innym pacjentkom.

Doskonały lekarz z czystym sumieniem polecam go innym pacjentkom.

Po prostu partacz-nie tłumaczy, naciąga na prywatne usługi w publicznym gabinecie. Czas badania 1 min

W 100% polecam tego lekarza!!!Jest naprawdę dobrym specjalistą..wszystko wyjaśnia, nie trzeba go ciągnąć za język, mówi jak się sprawa ma i poważnie traktuje pacjentkę..nigdy z jego strony nie spotkałam się ze słowami krytyki ani z sytuacją w której by mnie wyśmiał..poważnie traktuje swoje pacjentki..dzięki niemu pozbyłam się wody z okolic jajników co mój poprzedni lekarz uznał za mała ważne i bez robienia żadnych badań uznał że jej tam już nie ma..sądziłam że tylko prywatnie mogę liczyć na fachową pomoc lecz dużo się nasłuchałam o lekarzach do których chodzi się prywatnie płacąc nie małe pieniądze za każdą wizytę myśląc że zdziałają cuda w naszej sprawie..a tu taka niespodzianka..lekarz do którego poszłam z kasy okazał się świetnym fachowcem i nie za dodatkowe pieniądze udzielił fachowej porady i naprawdę ogromnej pomocy..naprawdę gorąco polecam tego lekarza..a poza tym jak pacjentka chce być mądrzejsza od lekarza i sama chce sobie odpowiedzieć na pytania które powinny być skierowane do lekarza mówić mu co powinien robić to po co on ma wyrażać swoje zdanie na dany temat i dlatego komuś może się wydawać że lekarza trzeba ciągnąć za język a on może po prostu nie chce się wcinać w teorie pacjentki..

A ja się z tą opinią nie zgodzę ponieważ ja jemu zawdzięczam życie moje i mojej córki... która teraz razem zemną leczy się u tego przemiłego starszego Pana. Teraz wykrył u mnie torbiela i w szpitalu potwierdzili jego tezę . ja nadal będę się leczyć u niego...jak to się mówi jednemu się pomoże a drugiemu nie..Ale w moich oczach oceniony jest na 5 z plusem ;)

przez tego partacza omało nie umarłam .po wykonaniu abrazji doszło do zakażenia 2 tyg leżałam na ginekologi faszerowana antybiotykamibez efektu ,to bytomskim ginekologom zawdzięczam zdrowie.