lekarz Ryszard Gdesz

2,7
2,7

Pan doktor Gdesz zostal polecony przez inna pania doktor. Wizyta trwala 5 minut , dowiedzialam sie ze "wszystko bedzie dobrze" . jak sie nazywa moje schorzenie , na czym polega i skad sie wzielo nie dowiedzialam sie od lekarza. biorac pod uwage koszt wizyty i stawke minutowa ,w moim przypadku 1 min to 16 zł , odradzam tego pana. mam nadzieje ze kropelki ktore przepisal pomoga. raczej odradzam.

świetny i kompetentny ! naprawdę polecam;)

świetny i kompetentny ! naprawdę polecam;)

w końcu zaczęłam leczenie .do tej pory zaden okulista nie zainteresowal sie moimi oczami jako chorymi polecam

po 2 miesiacach leczenia w 2-ch innych gabinetach , zostało postawione w końcu prawidłowe rozpoznanie-obecnie mam zdrowe oczy -POLECAM

Lekarz godny polecenia. Dzięki niemu wyszłam z trudnej sytuacji.

Lekarz godny polecenia. Dzięki niemu wyszłam z trudnej sytuacji.

NIE POLECAM NIKOMU!!! ZERO JAKICHKOLWIEK INFORMACJI!!! JAK DLA MNIE TO JEST ŁAMANIE PRAW PACJENTA!!!

Świetny lekarz. Niestety do rejestracji na fundusz strasznie długo się czeka dlatego zdecydowałam się na wizytę prywantną. Okulista godny polecenia, wiele mu zawdzięczam!

Ten okulista załatwia pacjenta w 5 minut. Nic nie mówi tylko liczy się dla niego $$

NIKOMU NIE POLECAM!!!!NIKOMU NIE POLECAM!!!!NIKOMU NIE POLECAM!!!!NIKOMU NIE POLECAM!!!!NIKOMU NIE POLECAM!!!!NIKOMU NIE POLECAM!!!!NIKOMU NIE POLECAM!!!!