dr n. med. Ryszard Kamiński

Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo dużo czasu i pieniędzy poświęconych na terapie. Bez efektu. P.S. Mam wrażenie ze w końcu pojawiają się tutaj oceny nie wpisane przez samych lekarzy. Uffff. Przykre.

Bardzo dużo czasu i pieniędzy poświęconych na terapie. Bez efektu.

Polecam Pana Ryszarda wszystkim którzy mają problemy a nie potrafią ich rozwiązać. Sama leczyłam się u różnych psychologach i psychiatrach przez siedem lat , nie był poprawy. Dowiedziałam się o panu Kamińskim od znajomej, spróbowałam mimo tak odległej trasy 290km zaczęłam swoją terapię a trwała 18 m-cy , mogę powiedzieć że Pan Kamiński postawił mnie twardo na nogi, zaczęłam w końcu żyć , a jest to uczucie nie sam owicie piękne . Szczerze polecam. Mariola

Nie ma drugiego takiego człowieka jak dr Ryszard Kamiński, nie ma słów które opisały by moją wdzięczność.

Najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. SPECJALISTA W SWOIM FACHU. Pan Doktor Kamiński jest bardzo kompetentnym, wszechwiedzącym psychoterapeutą z doskonałą intuicją. Zawiodą się Ci, którzy oczekują gotowego rozwiązania i recepty na problem wraz z głaskaniem po głowie. Recepty na problem nie poda, pomoże żebyście Państwo sami znaleźli rozwiązanie. Drodzy Państwo, prawda w oczy kole. Dr Kamiński jedynie uświadamia / obrazuje ŚWIAT RZECZYWISTY oraz FAKTY z którymi pacjenci nie dają sobie rady. Prawda jest na tyle ciężka, że często pacjenci nie wytrzymują napięcia, mając pretensje nie wiadomo o co do dr ...

Drodzy Państwo, prawda w oczy kole. Dr Kamiński jedynie uświadamia / obrazuje ŚWIAT RZECZYWISTY oraz FAKTY z którymi pacjenci nie dają sobie rady. Prawda jest na tyle ciężka, że często pacjenci nie wytrzymują napięcia, mając pretensje nie wiadomo o co do dr Kamińskiego. Nie akceptują stanu rzeczy. Problemu należy szukać w sobie!

Otóż podstawą psychoterapii jest AUTOMOTYWACJA, wszystko zależy od nas, jak szybko poradzimy sobie z własnymi problemami. Moja automotywacja po raz kolejny mnie nie zawiodła i psychoterapia przebiegła szybko, intensywnie z widocznymi rezultatami aż do dziś. Ponadto praca nad sobą trwa do dnia dzisiejszego. Dziś mogę stwierdzić, że psychoterapia bardzo wzmocniła moją psychikę i patrzę innymi oczyma na świat. Również Państwu tego życzę.

Polecam każdemu.

The sun

W pierwszym kontakcie mało przyjemny. Na kolejnych spotkaniach sympatyczny ale zdecydowany terapeuta. "Twardo" podchodzi do pacjenta, nie " głaska" po głowie. Najważniejsze, że skuteczny. Pomógł mi bardzo w ciężkiej depresji, po kilku miesiącach odnalazłam siebie na nowo. Wizyty drogie, ale to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. Dziękuję doktorze.

Jest niemiły i nieżyczliwy. Ma kpiący i ironiczny stosunek do pacjenta. Nie chce lub nie potrafi nawiązać z nim kontaktu. Ma się wrażenie że wręcz manipuluje rozmówcą. Wyrzucone pieniądze. Przestrzegam przed tym terapeutą.

Jest niemiły i nieżyczliwy. Ma kpiący i ironiczny stosunek do pacjenta.
Nie chce lub nie potrafi nawiązać z nim kontaktu.
Ma się wrażenie że wręcz manipuluje rozmówcą.
Wyrzucone pieniądze. Przestrzegam przed tym terapeutą.

dziękuje Panu Ryszardowi,to wspaniały człowiek,super terapełta.

dziękuje Panu Ryszardowi,to wspaniały człowiek,super terapełta.

zakochałam się w Panu...terapeuta mógłby być mniej przystojny..aaaaaaaaaa!!!!!

zakochałam się w Panu...terapeuta mógłby być mniej przystojny..aaaaaaaaaa!!!!!

Po pierwsze tytuły przed nazwiskiem sugerują, że ma się do czynienia z lekarzem, a jest to tylko zwykły psycholog, który zrobił doktorat na Akademii Medycznej, więc UWAGA! W bardzo ciężkim stanie psychicznym i emocjonalnym szukałam ratunku, niestety zostałam boleśnie psychicznie sponiewierana przez Pana Kamińskiego na pierwszej wizycie. Nie odpowiada mi styl jego pracy z pacjentem, jest nieskuteczny i niebezpieczny, bo nie można tak sobie igrać z emocjami człowieka, którego się dopiero poznaje. Wyszłam od niego załamana, przerażona i wściekła. Stanowczo odradzam!

Pan Doktor Kamiński jest bardzo kompetentnym, wszechwiedzącym psychoterapeutą.Dzięki spotkaniu z nim nie tylko uporządkowałam swoje życie, ale także pokochałam taką naukę jak psychologia. Polecam wszystkim cierpiącym.