No niestty byłam dzis i potraktowana jak zło konieczne, nawet nie wiem ile mm ma moj pecherzyk bo i po co mi to. :[

Fantastyczny lekarz! Bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do pacjenta. Uprzejmy i delikatny.

Super lekarz! absolutnie wzbudza czyjeś zaufanie. gorąco polecam!

Super lekarz! absolutnie wzbudza czyjeś zaufanie. gorąco polecam!

nie wyjaśnia choroby tak mi rozregulował mój organizm że musiałam szukać innego lekarza wizyta u niego trwa nie całe 5 minut najgorszy lekarz odradzam

Zdecdowanie polecam tego Lekarza,SUPER LEKARZ.Wczesniej byłam u 2 innych lekarzy i do...kitu.Pozostałam przy tym.

Zdecydowanie odradzam!!!!!!!!Lekarz mało kompetentny,nie tłumaczący choroby oraz sposobu leczenia.

Byłam raz u tego lekarza.. okazalo się że mam torbiele, nadżerkę i będę miała problemy z zajściem w ciążę. Szok.. postanowiłam potwierdzić diagnozę u innego lekarza i okazało się że jestem zdrowa jak ryba w dodatku w 6 tyg. ciąży, nie rozumiem panie doktorze..

jestem po 2 wizytach i jestem zadowolona, nie zamierzam zmieniać lekarza

jestem po 2 wizytach i jestem zadowolona, nie zamierzam zmieniać lekarza

wcześniej byłam u 2 innych lekarzy, pozostałam przy tym!

wcześniej byłam u 2 innych lekarzy, pozostałam przy tym!

super lekarz-polecam! bardzo uprzejmy,tłumaczy metodę leczenia poświecą tyle czasu pacjentowi ile go potrzeba.przeprowadza kompleksowe badania.jeszcze nie zdarzyło sie żeby postawił zła diagnozę.POLECAM.