lekarz Ryszard Krasiński

Najwspanialszy lekarz jakiego poznałam i będę Go chwalić do końca mojego życia. Dzięki Panu Doktorowi mam cudowne trojaczki. Podczas ciąży czułam się bezpieczna i spałam spokojnie wiedząc, że jestem pod opieką tak dobrego lekarza. Podczas kazdej wizyty mogłam zapytać o wszystko co mnie nurtowało i na każde pytanie uzyskałam konkretną odpowiedz. Gdyby nie Pan Doktor nie wiem jakby przebiegała moją ciąża, a tak mam wspaniałe, zdrowe dzieci i mogę tylko dziękować za wszystko.

Do doktora trafiłam w Pułtusku.Przedtem 3 lata starań o ciążę.I nic!!Różne metody leczenia,opinie,zalecenia,czasami dziwaczne.Wysłuchał,zrobił USG.Recepty.Zalecenia.I co? Jestem w ciąży !Poprzednie trzy lata po prostu stracone.Konkretny,fachowy.kompetentny.POLECAM!

Nie polecam tego lekarza. Moja ciąża obumarła,a lekarz mi nic nie powiedział,że coś jest nie tak,nawet wspominał że się dobrze rozwija. A na USG w szpitalu w 13 tygodniu zaskoczenie płód jest martwy od 6 tyg.Przez 7 tyg. myślałam,że moje dziecko żyje,a tu szok :'(

Do Pana doktora trafiłam niedawno, szczerze nie oczekiwałam zawiele od wizyty na NFZ, ale ku moiemu zaskoczeniu Pan Doktor duszaa nie człowiek, wszystko jasno wyraźnie tłumaczył, poswięcił tyle czasu ile potrzeba. Godny polecenia specjalista. Moje dalsze kłopoty " ze zdrowiem " wymagały wizyt prywantch, równiez polecam .

Jestem pod wrażeniem, super specjalista i człowiek, polecam gorąco!!!

Jestem pod wrażeniem, super specjalista i człowiek, polecam gorąco!!!

Czy spełnił moje oczekiwania? w 100 % . Czy jest kompetentny?* RZECZOWO I DOKŁADNIE WSZYSTKO WYJAŚNIA. BYŁAM U LEKARZY W WARSZAWIE ALE ZDECYDOWANIE NIEKTÓRYCH PRZEWYŻSZA WIEDZĄ. Czy jest uprzejmy?* JEST BARDZO UPRZEJMY, W ZWIĄZKU Z CZYM STALE DO NIEGO CHODZĘ GDY MAM JAKIS PROBLEM BO NIE KOMENTUJE JAKOŚ ZŁOŚLIWIE GDY JEST COŚ NIE TAK W PRZESIWIEŃSTWIE DO JEDNEJ PANI DR U KTÓREJ BYŁAM Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu? BARDZO DUZO NAWET 1,5 H GDY BYŁAM PIERWSZY RAZ. CO MNIE POZYTYWNIE ZASKOCZYŁO PONIEWAŻ U WIĘKSZOŚCI WIZYTA TRWA MAX 15 MIN. ...

Czy spełnił moje oczekiwania?
w 100 % .

Czy jest kompetentny?*

Czy jest uprzejmy?*

Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu?

Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia? WSZYSTKO DOKŁADNIE I RZECZOWO WYTŁUMACZY W ZWIĄZKU Z CZYM NIGDY NIE MIAŁAM WĄTPLIWOŚCI CZY COŚ MOŻE BYĆ NIE TAK, CO SIĘ WTEDY STANIE. ROZRYSUJE WSZYSTKO, SPYTA SIĘ CZY WSZYSTKO JEST ZROZUMIAŁE, POKARZE NA ZDJĘCIACH, NA USG CO CZYM JEST I CO JEST NIE TAK, JAK BĘDZIE SIĘ TO DŁUGO LECZYĆ I CZYM. CO W RAZIE GDYBY NIE POSKUTKOWAŁO. POCIESZY ŻE NIE JEST TAK STRASZNE JAK SIE WYDAJE.
Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego?ZDECYDOWANIE TAK .

Czy wzbudza zaufanie?TAK. SWOIM PROFESJONALIZEM I WŁAŚCIWYM PODEJŚCIEM DO PACJENTKI.
Czy polecił byś tego lekarza znajomemu?
TAK, JUŻ POLECIŁAM KILKA RAZY. MOJE KOLEŻANKI, RÓWNIE JAK JA BYŁY Z NIEGO ZADOWOLONE.

Trochę się bałam iść do ginekologa mężczyzny by zrobić wszystkie kompleksowe badania mimo to zdecydowałam się i nie żałuje, wszystko mi bardzo dokładnie wytłumaczył, dzięki czemu cały stres zniknął, był bardzo delikatny a atmosfera była bardzo pozytywna, ogóle bardzo mocno polecam Pana Doktora :)

Dr Ryszard Krasiński to nie tylko lekarz, ale człowiek z powołaniem.Oddaje się sprawie w całości. Każdorazowo poświęca pacjentce 1,5h!Wszystko tłumaczy, pokazuje, ma się wrażenie, że się uczestniczy w bardzo fajnych i wyczerpujących (pod względem wiedzy) zajęciach z biologii. 0 krępacji-dosłownie!Naprawdę z całego serca polecam, taki ktoś to w dzisiejszych czasach rzadkość. Dziękuję Panie doktorze :)

Wczoraj miałam wizytę i do tej pory jestem pod wrażeniem! Bardzo rzeczowy, kompetentny czlowiek iprzy tym bardzo sympatyczny!

gwoli wyjasnienia - 80 zł wizyta i 80 zł usg jesli ktos chce lub jest taka potrzeba